Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Albo dostał zawału 200m dalej. 
Myślę że to bardziej smierdzaca sprawa :-D

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe czy jakby był pilotem takiego jednego samolotu, to czy ominąłby ...? :default_ph34r: :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, dakarowy napisał:

Ciekawe czy jakby był pilotem takiego jednego samolotu, to czy ominąłby ...? :default_ph34r: :default_laugh:

... brzózkę? :default_ph34r:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co to za debil? Powinni mu zabrać prawko bez żadnego procesu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gość ma klasę i niepowtarzalny styl. Poza tym jest eko, nie robi niepotrzebnych kilometrów. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opatrzność czuwała,

od początki do końca  sytuacji widać starania kierownika - żeby jej tylko nic się nie stało...

https://scontent-sea1-1.cdninstagram.com/vp/7c0ac05904bb9eb52af1d5542668a2f1/5AA64932/t50.2886-16/28554064_557157664659035_1876223842980986880_n.mp4

Instagram @bikersromantic

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mokrawo ;) cza być czujnym. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to opatrzność czuwała, skoro mało się nie zabili? Co to za pokrętna logika? Ogromna większość ludzi dociera bez wywrotki, a oni nieźle przyszlifowali. Powiedziałbym, że poszło fatalnie, ale nie zupełnie tragicznie. Ja parę razy leżałem, ale nie przyszło mi do głowy uważać tego za szczęście. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wykluczone że gdzieś było wcześniej, tu gdzie ja to zobaczyłem pojawiło się 16 godz, temu z opisem:

“When you look closely to the path you have travel on, you will realise that God was always with you, directing every step you took.

https://www.instagram.com/bikersromantic/

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze można popatrzeć kolejny raz. Dziewczyna chyba szybko nie wsiądzie na motek. Co do reszty, to jest spore grono osób, które nie wyszło z takiej przygody cało. Tu rządzą prawa fizyki generalnie i statystyka. 

Ja dzisiaj pierwszy raz w końcu zrobiłem 300 kilometrów, na szczęście bezpiecznie. Pogoda była rewela. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Komentarze .... smutne :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Komentarze jak to zwykle na ogólnodostępnych portalach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem raz w lublin112. Chwila sławy jest, ale poza tym,  to nie polecam... 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, ARG napisał:

Komentarze jak to zwykle na ogólnodostępnych portalach.

Staram się nie czytać komentarzy na tego typu portalach. Po co się denerwować. Natomiast moim skromnym zdaniem policja sama dokłada cegiełkę do tego, aby mieć takie a nie inne zdanie o motocyklistach. "Niedostosowanie prędkości do warunków jazdy" - jakie to wytarte i uniwersalne. Nieważne, że na drodze było ślisko, bo jakiś puszkarz zostawił plamę oleju, nieważne, że służby porządkowe nie posprzątały piachu po zimie, wina jest zawsze kierownika, bo nie dostosował prędkości... Osobiście znam chłopaka, który miał bardzo poważny wypadek przy 5km/h No fakt - gdyby jechał 0km/h do wypadku by nie doszło...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Mytong napisał:

Staram się nie czytać komentarzy na tego typu portalach. Po co się denerwować. Natomiast moim skromnym zdaniem policja sama dokłada cegiełkę do tego, aby mieć takie a nie inne zdanie o motocyklistach. "Niedostosowanie prędkości do warunków jazdy" - jakie to wytarte i uniwersalne. Nieważne, że na drodze było ślisko, bo jakiś puszkarz zostawił plamę oleju, nieważne, że służby porządkowe nie posprzątały piachu po zimie, wina jest zawsze kierownika, bo nie dostosował prędkości... Osobiście znam chłopaka, który miał bardzo poważny wypadek przy 5km/h No fakt - gdyby jechał 0km/h do wypadku by nie doszło...

Bzdura! Przy 0km/h też możesz mieć wypadek.

Ja wczoraj zaczęłam przejażdżkę od uślizgu przedniego koła, na szczęście wyratowanego, przy prędkości nie większej niż 20km/h (pewnie niewiele większej niż 10km/h).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wczoraj przy podobnej prędkości niestety też.
Przy okazji zaliczyłem kilka zaskoczeń
1. Gdy mi tylne koło zaczęło uciekać na już kolejnym rondzie przy rzeczywiście minimalnej prędkości. Za mną jechała Ania która na rondach ma zawsze stresa
2. Od razu zatrzymało sie kilka samochodów i wysiedli ludzie żeby pomóc podnieść motocykl i spytać czy wszystko w porządku

Na szczęście strat zero

taptarapta



Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, imnariel napisał:

Bzdura! Przy 0km/h też możesz mieć wypadek.

Nie napisałem, że przy zerowej prędkości nie można mieć wypadku, tylko że do wypadku by nie doszło - miałem na myśli ten konkretny przypadek :)

A to klasyka:
http://www.lublin112.pl/wjechala-skrzyzowanie-zderzyla-sie-motocyklista-mezczyzna-trafil-szpitala-zdjecia/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W niedzielę rozpoczął i zakończył sezon legnicki młody motocyklista.
Pani nie widziała kolumny motocyklistów i zaczęła skręcać.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1903439223031846&id=559322580776857

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Marcin, w jakim wieku masz opony?
Dave,... czekam na przypływ mamony i kasa idzie na inne opony. Mam od roku założone scorpiony i się na nich mega niekomfortowo czuję.
Wrócę chyba do Michelinów które kleiły się do asfaltu w każdych warunkach.
Tkc 70 ktore mam na xcountry mimo że przelatałem już ponad 1kkm wciąż jeszcze nie testowałem na deszczu

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Marcin N napisał:

Dave,... czekam na przypływ mamony i kasa idzie na inne opony. Mam od roku założone scorpiony i się na nich mega niekomfortowo czuję.
Wrócę chyba do Michelinów które kleiły się do asfaltu w każdych warunkach.
Tkc 70 ktore mam na xcountry mimo że przelatałem już ponad 1kkm wciąż jeszcze nie testowałem na deszczu

taptarapta
 

No co TY :o

Od roku jeżdżę na Scropion Trial 2 i kleją się po prostu niesamowicie. Jak do tej pory w każdych warunkach (temperatury od -2 do +30). Na sucho i mokro. Jestem z nich bardzo zadowolony.
Te Twoje, to starsze niż 4 lata?

W 8setce miałem TKC70 - rewelacja na suchym i mokrym. Jedyne zastrzeżenie jakie do nich miałem to ząbkujący przód. Internety piszą, że znana przypadłość jakiejśtam serii.

PS
Jak czytam o problemach np. Twoich z Trialami, albo wcześniej inną opinię o TKC70... w skrócie o oponach na których też jeżdżę to chyba jedyne wytłumaczenie jest takie, że jeżdżę wolno jak ostatnia pierdoła, nie używam gazu ani hamulca.... I żeby nie popaść w jakąś depresję, to chyba czas na szkocką terapię.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×