Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Centrino zdrówka życzę Tobie i powodzenia w leczeniu :default_cool:

Edytowane przez rutkos
L

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Centrino druchu! szybkiego powrotu do pelni sil!

 

Edytowane przez żeglarz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pitolę    zdrowia życzę

Strach na zlot jechać 

 

 

Edytowane przez hans1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Centrino...chyba sporo szczęścia było...szybkiego gojenia pod szwami, oczy, zęby całe? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No Centrino...chyba sporo szczęścia było...szybkiego gojenia pod szwami, oczy, zęby całe? 
Szczęścia było sporo, bardzo sporo. Paczałki niby całe choć krwią zalane ale idę dopiero do kontroli niedługo. Ząbek jeden zdecydował się wyskoczyć na asflat, na szczęście nie cały i korzeń został- będzie do czego koronę przyczepić

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Centrino, gdzie był i co robił wtedy kask. Czy był to kask typu otwartego?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Centrino, gdzie był i co robił wtedy kask. Czy był to kask typu otwartego?
Jak gdzie był? Nie do końca rozumiem pytanie.
Na mojej głowie był.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytam, bo wyglądasz tak jakbyś go zupełnie nie miał. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pytam, bo wyglądasz tak jakbyś go zupełnie nie miał. 
Koleżanka w interalu przydzwonila w samochod i wyglądała podobnie w tym szyta powieka.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, KaeS napisał:

Pytam, bo wyglądasz tak jakbyś go zupełnie nie miał. 

 

Kask był na głowie, był to kask szczękowy. O ile wiem to się ni otworzył ale szurałem łbem po asfalcie czy tam betonie centralnie szybą kasku. Wg mnie kask spełnił swoją rolę. Sądzę, że gdyby coś było z nim nie tak to wąchałbym kwiatki od spodu.

Nie wiem z jaką prędkością było uderzenie, nie pamiętam nic z wypadku. Wiem natomiast z jaką prędkością przemierzałem autostradę. Na pewno udało mi się dużo wyhamować.

Jestem zdania, że wraz ze mną podróżował również mój anioł stróż. Coś mi się wydaje, że dużo nie brakowało.

A jak się ocnołem w helikopterze LPRu to pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to taka, że będą mnie składać z 15 kawałków - na szczęście się nie potwierdziło. Drugiej myśli już nie było bo odpłynąłem ponownie i zbudziłem się jak mi pan zszywał wargę i nos. Miło z jego strony, że znieczulił wargę przed szyciem, szkoda, że zapomniał o nosie :)

  • Like 12

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pierdolę, nie zazdroszczę... a w ogóle wiesz co się stało, ktoś w Ciebie wjechał, zajechał Ci drogę, czy ty w kogoś przydzwoniłeś, czy jak? :default_icon_rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Centrino jeszcze raz szybkiego powrotu do zdrowia!

Mnie szyli 3 dni, rana szarpana, ciągle krwawiło, kilka ostatnich szwów bez znieczulenia, bo miał być jeden więc nie warto :)

 

Edytowane przez artex

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja pierdolę, nie zazdroszczę... a w ogóle wiesz co się stało, ktoś w Ciebie wjechał, zajechał Ci drogę, czy ty w kogoś przydzwoniłeś, czy jak? :default_icon_rolleyes:
Nie pamiętam nic z wypadku

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Centrino, najlepszymi lekarzami na świecie są: doktor dieta, doktor spokój i doktor dobry humor. Szybkiego powrotu do zdrowia!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Centrino napisał:

Nie pamiętam nic z wypadku
 

I słusznie, po co mieć złe wspomnienia.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motek przeginał, ale policjanci to bandziory na drodze. Popisują się bezkarnie głupotą. 

A co do tematu, to zdrowia Centrino. Musiał być porządny dzwon, skoro tak wyglądasz. 

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motek wiadomo, łamał przepisy. No ale w porównaniu z wozem policyjnym jechał dużo bardziej bezpiecznie. Policjanci kilka razy o mały włos.
Zastanawia mnie na ile taka jazda jest akceptowana w policji? Jest jakiś regulamin tego typu pościgów? Przecież praktycznie nie dawali szansy tym z naprzeciwka, szczególnie w ślepym zakręcie. O mały włos i ten pościg skończył by się tragicznie. Pomijam koszt nowych BMW 330ix bez AC, ale ściganie gościa na wiertarce, co pewnie nie miał nawet prawka w taki sposób, żeby ostatecznie dać mu mandat i kilka punktów to jest przegięcie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdrowia Centrino!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę ze świata dużych prędkości:  https://sportowefakty.wp.pl/wyscigi-motocyklowe/757869/wyspa-man-zbiera-zniwo-dan-kneen-zginal-w-wypadku

Taki cytat: " ... Co roku na wyspie Man dochodzi do śmiertelnych wypadków przy okazji organizowanego tam wyścigu ulicznego Tourist Trophy.

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://www.lublin112.pl/wyjechala-bocznej-uliczki-zderzyla-sie-jednosladem-zdjecia/

To mogłem być ja... Codziennie tędy przejeżdżam. Mieszkam 100 metrów od tego skrzyżowania. Skuterzysta nie miał szans. Takich wypadków w tym miejscu, jest wiele, w tym spory odsetek ze skutkiem śmiertelnym. To jest bardzo niebezpieczne skrzyżowanie. Niestety jego przebudowa jest zbyt droga dla władz miasta. Droższa, jak widać, od ludzkiego życia...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

18f9b91f7e07838d83655c3aee4ff845.jpg
Na szkoleniu enduro kolega źle ocenił możliwości. Pech chciał że moto zsunął się jeszcze i przygniótł go do tego głazu po lewej:(


MakeRideEasy.com

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej Centrino,

nie znamy się, ale mamy podobne przeżycia :-). Ja miałem to w zeszłym roku. Jazda z otwartą szczęką w terenie. Wystarczyła porządna dziura podczas jazdy na stojąco i już owiewka chciała oddzielić mój śliczny nosek od buziaczka... :-)

-opUx36ubmBmQqrek2pO7ZFjnaHkmG49UcyRyH1a

Miła Pani Doktor przyszyła mi nosek z powrotem do buzi i dzisiaj jestem jak młody bóg >-). Też zapomniała o znieczuleniu - ale to dobrze...

 

Edytowane przez trolik
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×