Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Ouu szit!



Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka

  • Confused 1
  • Sad 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Policja podczas pościgu doprowadziła do śmiertelnego wypadku motocyklisty

Do tragicznego wypadku z udziałem motocyklisty i radiowozu doszło w Dobrym Mieście w województwie warmińsko-mazurskim. Świadkowie twierdzą, że policyjne BMW podczas pościgu potrąciło i przejechało 23-letniego motocyklistę. Sprawę bada już prokuratura z Olsztyna.

Do wypadku doszło w wielkanocny poniedziałek, w Dobrym Mieście koło Olsztyna. Według prokuratury i policji, 23-latek, jadący na motocyklu bez tablic rejestracyjnych, nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci w nieoznakowanym BMW ruszyli za nim w pościg i w miejscowości Dobre Miasto zajechali mu drogę. Wtedy kierowca jednośladu zjechał na szutrową drogę, stracił równowagę i spadł z motocykla. Mimo natychmiastowej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować.

Świadkowie zdarzenia sytuację opisuję jednak nieco inaczej. Jeden z nich, w rozmowie z portalem osp.pl, stwierdził wręcz, że „radiowóz uderzył w motocyklistę i przejechał po nim”.

Sprawę badają śledczy, a prokuratura w Olsztynie wszczęła już śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania wypadku oraz przekroczenia uprawnień przez funkcjonariusza publicznego.

Źródło: GW

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
26 minut temu, KaeS napisał:

Policja podczas pościgu doprowadziła do śmiertelnego wypadku motocyklisty

Ja bym to sformułował inaczej. To jest własnie potęga manipulacji

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No zajechali mu drogę a zażyty w śledztwie prokuratury zdają się zgadzać z tezą postawioną przez dziennikarzy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
24 minuty temu, martab99 napisał:

Ja bym to sformułował inaczej. To jest własnie potęga manipulacji

Jak to kiedyś mawiano? Że media to czwarta władza?

Edytowane przez KaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dokładnie w tym miejscu zostałem prawie załatwiony przez panią wykonująca lewoskręt z Jerozolimskich w Ryżową mondeo kombi. Omijałem na milimetry i nie mogłem się doczekać aż ten jamnik zjeździe z pasa. Widziałem tam już kilkanaście poważnych dzwonów.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale jaki kamienny spokój pani przechodzącej przez przejście...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

Tak napisał dziennikarz Życia Częstochowy

.........Nie zatrzymał się na czerwonym świetle. Z kolei motocyklista ruszył od razu w momencie, gdy włączyło się zielone.

A ja się pytam, co miał zrobić motocyklista gdy zapaliło mu się zielone światło ? 

https://zycieczestochowy.pl/uwaga-kierowcy-powazny-wypadek-na-skrzyzowaniu/?fbclid=IwAR1sJz-8kTjpmuitSo65DqI40Z8bIJmMOQ1sIA507GGNw2fuiGruosDfFKM

Edytowane przez Karson

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 minut temu, Karson napisał:

A ja się pytam, co miał zrobić motocyklista gdy zapaliło mu się zielone światło ?

Proszę ... ;)

Dwóch kolegów jechało samochodem. Gdy przejechali skrzyżowanie na czerwonym świetle, ten siedzący na fotelu dla pasażera, myśląc, że kolega po prostu tego nie zauważył, w ogóle nie zareagował. Jednak gdy zdążyło się to po raz drugi, pasażer zaniepokojony spytał:
- Czemu przejeżdżasz na czerwonym?
- Spokojnie, mój szwagier zawsze tak robi i nic mu się jeszcze nie stało.
Jadą dalej. Kiedy podjechali do następnego skrzyżowania podczas gdy świeciło się zielone światło, kierowca niespodziewanie się zatrzymał. Zdziwiony kolega pyta:
- Dlaczego się zatrzymujesz, przecież mamy zielone?!
- A jak szwagier będzie jechał?!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaraz mnie tu dojadą, ale szczerze mówiąc ja tam mam jednak zwyczaj popaczać tu i tam zanim ruszę na zielonym będąc na pulpozyszyn ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zaraz mnie tu dojadą, ale szczerze mówiąc ja tam mam jednak zwyczaj popaczać tu i tam zanim ruszę na zielonym będąc na pulpozyszyn

U nas tez jest taka krzyżówka ze jak masz zielone to nie znaczy ze możesz jechać . Poza tym myśle że będzie co raz gorzej z uwagi na ciagle zwiększający się ruch ... omijać wszystkie drogi z czerwonym oznaczeniem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, martab99 napisał:

Zaraz mnie tu dojadą, ale szczerze mówiąc ja tam mam jednak zwyczaj popaczać tu i tam zanim ruszę na zielonym będąc na pulpozyszyn ;)

Obejrzyjcie dokładnie film. Pierwsza rusza ciężarówka, zaraz potem zza słupa wyłania się motocykl. Nie jedzie szybko.

Po pięciu długich sekundach dochodzi do zderzenia. Moim zdaniem kierowca osobówki to jakiś niedorozwój.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Karson napisał:

kierowca osobówki to jakiś niedorozwój.

To swoją drogą...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piotrek, ten motocyklista to na TDM jechał??

Zdjęcia nie pokazują za dużo.

Dostałem info, że zginął admin tegoż forum o ksywie Marchewa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie był TDM.

4 godziny temu, dziunek69 napisał:

 

Dostałem info, że zginął admin tegoż forum o ksywie Marchewa.

Masakra:default_sad:

W tym tygodniu rozmawiałem z Rafałem z Poznania.

Przed świętami miał wypadek kolega z forum XJ. Czterech pijanych Ukraińców wymusiło na nim pierwszeństwo, żona zginęła, a On połamany leży w szpitalu.

  • Sad 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem.

Jak rozmawiałem z Rafałem to chłopak jeszcze nie wiedział o tym że jego żona Marzena nie żyje.

Ze zlotu w Janikowie go kojarzę, nie jestem w stanie wyobrazić sobie co on teraz przeżywa.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarosław, 07.05.2019:
Według wstępnych ustaleń policjantów kierujący pojazdem marki Smart 82-latek podczas skrętu w lewo, w ulicę Konfederacką, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 28-latkowi na motocyklu marki Honda, jadącemu od strony centrum miasta. By uniknąć zderzenia motocyklista najechał na chodnik, trafiając następnie w znak drogowy.
https://streamable.com/i8rb9
https://www.jaroslawinfo.pl/wypadek-motocyklisty-na-ul-jana-pawla-ii/

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeździć się odechciewa, chłopakowi chyba nogę od kolana urwało :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×