Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Ale sucz


Wysłane z pełną mocą za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Para polskich motocyklistów zginęła w wypadku samochodowym w Albanii

Cytuj

 

Do zdarzenia doszło w piątek 6 maja niedaleko miejscowości Szkodra na północy kraju. Dziennikarze portalu albaniadailynews.com przekazali, że para polskich turystów jechała motocyklem i zderzyła się z czarnym volkswagenem golfem prowadzonym przez 27-latka.

Albańskie służby oceniają, że ofiary miały około 35-40 lat. Jechały motocyklem z polskimi numerami rejestracyjnymi. Lokalne media informują, że polska para miała to samo nazwisko. 27-letni kierowca samochodu nie odniósł obrażeń. Według komunikatu policji, mężczyzna czasie wypadku był trzeźwy.

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

 

Świzdu, gwidu, deerzeta poszła w pizdu 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeden debil wymusza, a drugi debil nie robi nic, aby ominąć dziewczynę.......

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Makabryczny wypadek w Suwałkach. Ciało motocyklisty rozpadło się na dwie części!

32 letni mężczyzna podczas manewru wyprzedzania wypadł z drogi i uderzył w słup. Siła, z którą kierowca w niego wpadł, była tak wielka, że rozczłonkowała jego ciało na dwie części.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 minut temu, artex napisał:

Każdemu się może błąd zdarzyć ...

Prawda

18 minut temu, artex napisał:

... lepiej nie oceniać ...

Dlaczego?

18 minut temu, artex napisał:

... kozaczyć.

Pełna zgoda. Nie powinien kozaczyć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Jarek napisał:

Dlaczego?

 

Możesz wszytko, generalnie ocenianie więcej mówi o oceniającym niż o ocenianym, ale kto tam by się tym zajmował :default_icon_beer: zdrówko!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, artex napisał:

Możesz wszytko, generalnie ocenianie więcej mówi o oceniającym niż o ocenianym, ale kto tam by się tym zajmowa...

Np ja ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety dzisiaj mój Maks zrobił sobie rano długi weekend majowy na obserwacji w szpitalu...:default_icon_cry:

Klasycznie, poranne Słońce od tyłu, za blisko poprzedzającego samochodu , troszeczkę za szybko, zbyt wolna reakcja i strzał motorkiem w bagażnik. Zresztą pal licho jakie elementy miały na ten dzwon wpływ...

Na razie obserwacja w warunkach szpitalnych kilka dni, kask i ciuchy do wyrzucenia - ale zdały egzamin na 4+.  Jedna szkoda AC (patrząc na efekty to chyba całkowita) i dwie z OC. Nawet centralny kufer odczepił się i potrącił samochód jadący z naprzeciwka...No i dość słony mandat.

No cóż, nauczka i dla niego i dla mnie...Co ważne, kości całe.

 

 

  • Sad 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze ze syn ze cały, srał pies reszte.

 

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdrowie najważniejsze.

ride eat sleep repeat

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdrowia młodemu, Robert!
Następnym razem już będzie wiedział więcej, gdzieś się musi nauczyć

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Maksowi szybkiego powrotu do zdrowia i wyciągnięcia odpowiednich wniosków na przyszłość. Reszta to pierdoły. Szerokości.

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, cykli napisał:

No cóż, nauczka i dla niego i dla mnie...

Dobrze że tylko tyle, a może i dobrze (przy założeniu, że kiedykolwiek może być "dobrze", jak masz wypadek), że na samym początku motocyklizmu. Otworzy oczy i da do myślenia.

Dużo zdrowia dla młodego, a reszta... Zapłaci się kartą MasterCard ;) 

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szybkiego Powrotu do zdrowia i na moto nie zrażać sie bo błędy sie zdarzają ważne że bez większych konsekwencji - powodzenia !


Wysłane z pełną mocą za pomocą Tapatalk

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, cykli napisał:

 ...kask i ciuchy do wyrzucenia - ale zdały egzamin na 4+.  Jed

Całe szczęście,  że miał ABS ;)

Dobrze,  że "tylko tyle" . Chłopakowi szybkiego powrotu do zdrowia, a na przyszłość skutecznie wyciągniętych wniosków. Pewnie więcej rad będzie miała mama ....

Zdarza się. Ogólnie życie jest niebezpieczne. Najważniejsze jest zdrowie i rodzina. Trzymajcie się dzielnie! 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, Jarek napisał:

Całe szczęście,  że miał ABS ;) no tak, przypierdolił centralnie w tył Nissana, nie wywrócił się wcześniej. Do tego twierdzi że hamował i miał już wcześniej palce na klamce hamulca. Jak było, wie tylko sam Maks i to już nic nie zmieni.

Dobrze,  że "tylko tyle" . Chłopakowi szybkiego powrotu do zdrowia, a na przyszłość skutecznie wyciągniętych wniosków. Pewnie więcej rad będzie miała mama ....taaa...wprawdzie jest polonistką, ale nie będę cytował Jej słów po pierwszych telefonach ode mnie...

Zdarza się. Ogólnie życie jest niebezpieczne. Najważniejsze jest zdrowie i rodzina. Trzymajcie się dzielnie! Kontrolne badania są  na szczęście pozytywne. Nikomu nie życzę takich doświadczeń.

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
59 minut temu, cykli napisał:

....taaa...wprawdzie jest polonistką, ale nie będę cytował Jej słów po pierwszych telefonach ode mnie...

Pewnie coś takiego: Ty weź nie gadaj tyle tylko rusz dupę i kup chłopakowi nowy motor żeby mu nie było smutno jak wróci że szpitala... bo co innego? ;)

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×