Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Ostatnim postom przypomnę, że temat wątku to "niebezpieczne stytuacje". Tymczasem niebezpiecznie zbliżyliście się do awantury politycznej.

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnim postom przypomnę, że temat wątku to "niebezpieczne stytuacje". Tymczasem niebezpiecznie zbliżyliście się do awantury politycznej.

Bład Dave. To raczej ekonomia, a że jest dziwnie spleciona z polityką, to taka specyfika komunizmu pod każdą postacią.

@Artex. Nie jestem od rozwiązań i nie muszę ich mieć, żeby negatywnie oceniać różne zjawiska.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnim postom przypomnę, że temat wątku to "niebezpieczne stytuacje". Tymczasem niebezpiecznie zbliżyliście się do awantury politycznej.

nie ma to jak czujny Admin ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bład Dave. To raczej ekonomia, a że jest dziwnie spleciona z polityką, to taka specyfika komunizmu pod każdą postacią.

@Artex. Nie jestem od rozwiązań i nie muszę ich mieć, żeby negatywnie oceniać różne zjawiska.

Błąd Jacku. Ekonomia jest jedynie skutkiem opisanej przez Ciebie polityki.

nie ma to jak czujny Admin ;)

Nie pisałem jako Admin, tylko jako zatroskany użytkownik forum :P

Poza tym można osobom przypomnieć, a nie postom. :)

Nie chciałem stawiać ludzi pod ścianą. Wystarczy uderzyć w stół... nożyce same się odezwą :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pisałem o ekonomii. Naprawdę. Polityka już mnie nie fascynuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie pisałem jako Admin, tylko jako zatroskany użytkownik forum :P

wybrnąłeś ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A przy okazji co mnie zastanawia, to czemu policjanci na motocyklach tak rzadko odpowiadają na pozdrowienie? Zawsze im macham, a tylko raz na ileś tam odpowiadają.

Tu nie mogę się zgodzić, W kuj-pom czasami sami machają pierwsi i zawsze odmachują, a raz podczas postoju na stacji w drodze na zlot w Paszkowie podszedł do nas Policjant, który kiedyś jeździł na moto (już nie jeździ bo miał wypadek i połamał kręgosłup) i sam zagadywał, Norbi świadkiem :-).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu nie mogę się zgodzić, W kuj-pom czasami sami machają pierwsi i zawsze odmachują, a raz podczas postoju na stacji w drodze na zlot w Paszkowie podszedł do nas Policjant, który kiedyś jeździł na moto (już nie jeździ bo miał wypadek i połamał kręgosłup) i sam zagadywał, Norbi świadkiem :-).

ja tam macham nawet tym co stoją na poboczach z suszarkami i też w większości wypadków sympatycznie machają i się uśmiechają

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.... za szybko wyciągają bloczek z mandatami za takie w gruncie rzeczy pierdoły. A przed takim byle Frogiem kucają. Tego nie lubię, a dodatkowo debilowatych pouczeń w stylu "panie Jacku, chce się pan zabić?".

to chyba najbardziej wkurza wszystkich ... kucają i robiliby to dalej gdyby nie media. Co do tych pouczeń ....każdy chyba się z nimi spotkał ...może nie potrafią inaczej zagadać a chcieli :)

tylko gdy masz pretensje do Policjanta w radiowozie to tak jakbyś winił panią ekspedientkę, że w jogurcie jest cukier.

Oni dostają wytyczne na dany dzień ile i jakich mandatów mają przynieść, wówczas jest mało czasu na szukanie przestępców, po prostu realizuje się rozkazy.

nie rozkazy tylko zlecenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stoner się połamał

wysłano z daleka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Stoner się połamał

wysłano z daleka

Z fb: "Wiesci same okrazaja swiat.. ;-) Fiknalem na moto. Zadna nowosc, tylko tym razem straty wieksze. Mimo mojego stroju robocopa poszly spiralnie wieloodlamkowo piszczel i strzalkowa w okolicach stawu. Podobno niefajnie. I to niestety wg znajomego ortopedy ktory rzucil dzis okiem na rtg. Nie jestem tym podekscytowany. Poza tym dziwnie wygladala stopa wykrecona o jakies 60 stopni wzgledem kolana. Strach myslec co by bylo gdyby nie tona ochraniaczy jakie mialem na sobie. Bol mozna zniesc. Najwazniejsze, zeby to teraz dobrze polapali i zeby sie gladko i szybko zrastalo.Glupio to zabrzmi w obecnej sytuacji, ale ciesze sie, bo moglo byc gorzej. Trzymajcie kciuki."

No to 3mamy. :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie lubię.

pozdrawiam

Artur

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Q... :-o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten przełom sezonów 14/15, to jakiś niefartowny jest. Jeszcze chyba żadnego roku tylu nas nie doświadczyło :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę a po drodze dobrych lekarzy, bo z tym nie jest za łatwo. Jest to może daleko, ale polecam Piekary Śląskie i ich oddział urazowy. Tam widzieli i składali nie jedno spokmplikowane złamanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też zdrowia życzę.

Chociaż sam jestem 3 tygodnie po operacji, to idzie ku lepszemu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3maj się i szybkiego powrotu do zdrówka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×