Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

mirror działa: https://vid.me/jx9H

kolega mi mówił, że już o tym trąbili w radio, jak się na to rzucą dziennikarze to służby pod publiczkę go znajdą

nie wiem pod co podchodzi taka jazda po galerii, ale uciekając przejechał na czerwonym świetle.

Już się pastwią w TV.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w tej przejażdżce nie widzę nic niestosownego .

Wjechał i wyjechał .

Gorzej z tymi co wjechali tam samochodami i je zaparkowali :-D , o tym nikt nie mówi . To jest dopiero samowolka.

Uważam , że niektórzy jadąc wózkami wypchanymi zakupami mogą narobić więcej szkody, nie zwracają uwagi na nic , bo widzą tylko wystawy i kleją się do szyb :D .

Znam takiego co wjechał do windy i nic mu nie zrobili. Nawet na dachu jezdził ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to nie jakaś ustawka? Bo jakoś za łatwo wszystko poszło, ludzie niezbyt zdziwieni, drzwi mu otwierają itd.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie wielu pijanych, czy tych bez uprawnień też jedzie i dojeżdża

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co innego gdyby jechał po sklepie na jednym kole i to przednim .

Wtedy stworzyłby duże zagrożenie . Mógłby upaść na twarz :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy widzieliście, ale przejechał na czerwonym! To kary godne jest!

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koleś z Tarnowa - lat 17 ( jak się nie mylę ). Narzędzie "zbrodni" zgodne z tym z filmiku i kamer - odnalezione w garażu. IP potwierdzone. Teraz "służby" się namyślają co zrobić, żeby kasy mu na paliwo brakło ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

śmieszne, głupie, niebezpieczne? a może wszystkiego po trochu?

http://youtu.be/qperoNKtBF0

kierownik się wystraszył, ale z internetu nie tak łatwo potem usunąć

https://vid.me/jx9H

Na onecie jest już komentarz:

http://wiadomosci.onet.pl/krakow/jezdzil-motocyklem-po-galerii-handlowej-w-tarnowie/dwbwb9

Można powiedzieć tak: skoro to 17-latek, to na 100% prowadził motocykl bez uprawnień, przejazd na "czerwonym", jazda po chodniku tuż obok ludzi, wjazd i wyjazd z galerii.... jest tego na tyle, że jego rodzice już powinni sprawdzać stan konta, bo kara będzie wysoka. Skoro jest to 17-latek sąd może zdecydować o potraktowaniu go jako dorosłego, albo nieletniego - tak, czy siak - będzie sprawa, będzie wyrok i do końca życia wpis w KRK. Podsumowując to kolo prawka na motor / innego za szybko raczej nie będzie mógł zrobić a jak dorośnie i będzie ubiegał się o pracę to wiele ofert będzie nie dla niego z racji jego karalności. Głupota i tyle, ale są tacy, co powiedzą "czego nie robi się dla sławy..."

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba przesadzasz. Jeśli się pokaja przed Sądem to niewiele mu zrobią. Poza tym maksymalne kary za to wszystko chyba też nie są aż tak zabójcze. Zwłaszcza finansowe. Ale mogę się mylić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba przesadzasz. Jeśli się pokaja przed Sądem to niewiele mu zrobią. Poza tym maksymalne kary za to wszystko chyba też nie są aż tak zabójcze. Zwłaszcza finansowe. Ale mogę się mylić.

Nawet jak się pokaja, to prawdopodobnie dostanie zakaz prowadzenia pojazdów (tak sąd zazwyczaj orzeka w tego typu sprawach), czyli nawet jak zrobi prawko, to od razu będzie je miał zabrane na czas, który będzie w wyroku. A co do kasy - sąd za wykroczenia to jedno, a ewentualne roszczenia właściciela centrum handlowego to inna sprawa (zakładana przez właściciela). A tutaj może być różnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na onecie jest już komentarz:

http://wiadomosci.on...tarnowie/dwbwb9

Można powiedzieć tak: skoro to 17-latek, to na 100% prowadził motocykl bez uprawnień, przejazd na "czerwonym", jazda po chodniku tuż obok ludzi, wjazd i wyjazd z galerii.... jest tego na tyle, że jego rodzice już powinni sprawdzać stan konta, bo kara będzie wysoka. Skoro jest to 17-latek sąd może zdecydować o potraktowaniu go jako dorosłego, albo nieletniego - tak, czy siak - będzie sprawa, będzie wyrok i do końca życia wpis w KRK. Podsumowując to kolo prawka na motor / innego za szybko raczej nie będzie mógł zrobić a jak dorośnie i będzie ubiegał się o pracę to wiele ofert będzie nie dla niego z racji jego karalności. Głupota i tyle, ale są tacy, co powiedzą "czego nie robi się dla sławy..."

Ciekawe czy sprawa będzie w takim samym szybkim tempie ;) i tak samo wnikliwie badana ;) przez nasz wymiar sprawiedliwości jak wyczyn niejakiego "Froga".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

media pewnie zawiedzione, że to małolaty

kto głupio nie robił w tym wieku? (niech pierwszy rzuci kamieniem)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

media pewnie zawiedzione, że to małolaty

kto głupio nie robił w tym wieku? (niech pierwszy rzuci kamieniem)

Moje pokolenie odpowie chórem i zgodnie: to były inne czasy! :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje pokolenie odpowie chórem i zgodnie: to były inne czasy! :)

Bo nie było takich galerii i w garażu stała tylko Jawa 50.

A na poważnie to na debili lekarstwa nie ma. Nawywijali to niech teraz cierpią.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo nie było takich galerii i w garażu stała tylko Jawa 50.

A na poważnie to na debili lekarstwa nie ma. Nawywijali to niech teraz cierpią.

o mamy pierwszego rzucającego! <oklaski>

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje pokolenie odpowie chórem i zgodnie: to były inne czasy! :)

jest takie porzekładno, które chyba nigdy nie straci na autentyczności: "ach te stare czasy, kiedyś to było lepiej" ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mówię, że głupot nie robiłem, ale nigdy mnie nie kręciły rzeczy typu przewracanie śmietników, znaków drogowych i jeżdżenie motorowerkiem między ludźmi. Jakby się ojciec dowiedział to dopiero by się działo.

A teraz jakaś moda jest na zabłyszczenie na FB swoją głupotą.

Edytowane przez Pszemo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No niech Ci będzie - nie mam teraz czasu na dyskusje.

Spawacz mnie zawezwał i w końcu zrobimy stelaż :-D .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe czy sprawa będzie w takim samym szybkim tempie ;) i tak samo wnikliwie badana ;) przez nasz wymiar sprawiedliwości jak wyczyn niejakiego "Froga".

Myślę, że odpowiedź jest jasna. Szczerze mówiąc to na tym filmiku nie ma nic stasznego to głupi dzieciak, któremu w ramach resocjalizacji należałby się raczej łomot niż ciąganie po sądach. Ale nie będą kolejne zatrzymania. Żeby nasz "wymiar sprawiedliwości" tak sprawnie ścigał afery czy prawdziwe przestępstwa. To tyle coby uniknąć polityki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×