Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

robi się... niebezpiecznie - tak, to zdecydowanie odpowiedni wątek!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemek - bardzo chętnie.

Szukam towarzysza do podnoszenia motka. Ale on lekki jest.

;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemek będzie jechał przodem i rozrzucał robactwo. Może coś tam Mygosi pod kombinezon wleci, a wtedy może być ciekawie.

Przemek - zafunduj sobie kamerę. Nie znasz dnia ni godziny. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

E tam.Trzeba na postoju jak przwdziwy gentelman pomóc koleżance zdjąć kurteczkę i chytrze położyć na mrowisku (takim zakamuflowanym ) a potem czuwać z kamerką ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

E tam.Trzeba na postoju jak przwdziwy gentelman pomóc koleżance zdjąć kurteczkę i chytrze położyć na mrowisku (takim zakamuflowanym ) a potem czuwać z kamerką ;)

"Pan Tadeusz" się kłania. To już wymyślił Mickiewicz prawie 200 lat temu. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście,trzeba korzystać ze sprawdzonych patentów Ja tylko zapodałem wersję lekko zmodyfikowaną coby wytrzymała konfrontację ze współczesnym światem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można też samemu jechać dobrze i trafić na takie coś:

Edytowane przez Logan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To debil z Wabrzycha, sprawa była głośna kilka lat temu, zabrali mu prawo jazdy za ten film na długi, długi czas.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale dzieci maja fantazje, Jak zarobi wlasnymi rękoma na auto od razu zacznie jezdzic wolniej zeby nawet nie zadrapac nie wspomne o paliwie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o dziwo, że w ogóle miał prawko :-o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To debil z Wabrzycha, sprawa była głośna kilka lat temu, zabrali mu prawo jazdy za ten film na długi, długi czas.

Może nabrał rozumu...albo i nie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

u nas na wylotówce na Buk wykazali się jeszcze większą pomysłowością i pasy ruchu rozdzielili linką stalową rozpiętą między słupkami...

to dopiero gilotyna

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te stalowe liny zamiast typowych barier energochłonnych są o wiele bezpieczniejsze dla motocyklistów z racji elastyczności. Wiem że w niektórych krajach zachodnich i chyba w Skandynawii są teraz "modne"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z robactwa, to j a się tylko skorpionów boję ;)

No to nie mam szans u mygosi bo ja skorpion jestem! (z listopada) hehehe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Parking pod dużym marketem. Wiadomo alejka i po dwa rzędy zaparkowanych aut-standardowo przednimi maskami do siebie. Jadę 20 km/h z pasażerem wypakowany na maksa. A tu gościowi się trafiło. Nie musi cofać, żeby wyjechać w alejkę po przed nim wolne miejsce parkingowe. Widzi wolne miejsce, to jedzie, a co tam. No i pojechał prosto w nas. Hamulec na maksa, uślizg przedniego koła, gleba. Gość wysiada z samochodu i pierwsze co mówi? Pędziłeś na motorze i to jest twoja wina. Motor na szczęście cały, kufer boczny się jedynie porysował. Gość po krótkiej rozmowie szybko zmienił zdanie co do mojej prędkości i wylewnie przeprosił. Jak to możliwe? Bo to było w Danii...

WNIOSEK. Na wszelkich parkingowych alejkach jadę bardzo wolno i środkiem. Jak dobrze się wczytać w "Motocyklistę doskonałego", to taka niebezpieczna sytuacja jest tam opisana. Chodzi o dojazd do skrzyżowania, gdzie na rogach są przeszkody zasłaniające widoczność. No ale tak to jest, człowiek na skrzyżowaniu wie, a pod głupim sklepem już nie...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×