Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

No ja po parkingach staram się jechać na stojaka, lepiej widzę debili :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba Twoje rogi :D

Poczekaj, poczekaj, zimowe wieczory są dłuuugie, zamontuje ledy... :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł, wiesz coś o tym?

]

Przemo?! Bajera w garnku nie widziałeś?

Poczekaj, poczekaj, zimowe wieczory są dłuuugie, zamontuje ledy... :-D

Myślałem że ten etap masz za sobą :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to specjalnie dla Przema :-D

DSCF1287.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemek, ja wiem że GOL na wyjeżdzie liczony jest podwójnie ale pewne inne zasady też obowiązują :ph34r:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z FB od Doodek'a

Umieszczam tutaj, ponieważ poza potrzebą pomocy, mamy opis zdarzenia. Niezależnie od wszystkiego, nie zapominajmy o lusterkach. choćbyśmy nie wiem, jak wolno jechali i jak spokojnie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z FB od Doodek'a

Umieszczam tutaj, ponieważ poza potrzebą pomocy, mamy opis zdarzenia. Niezależnie od wszystkiego, nie zapominajmy o lusterkach. choćbyśmy nie wiem, jak wolno jechali i jak spokojnie.

Kurcze, żal faceta ale z drugiej strony trochę źle się za zbiórkę pieniędzy zabiera. Powinien przecież założyć jakąś fundację, a nie podaje nr prywatnego konta na stronie internetowej. Jeżeli nagle zbierze jak zakłada 40000 zł darowizn (czego Mu życzę) to chyba będzie Musiał zapłacić jakiś podatek? Poza tym jak nie ma w tej chwili żadnych dochodów to takie zasilenia będą bardzo widoczne....Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę.....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mylisz się Vengosh. Nie musi, ale może tak się stać. Z założeniem fundacji nie ma tak hop-siup, ale w nagłej potrzebie można byłoby to zrobić przez jakąś istniejącą już organizację. Z drugiej strony trzeba wierzyć, że się uda... Tu nawet nie chodzi o podatek od spadków i darowizny, tylko o podatek dochodowy od nieujawnionych przychodów. A ten może mocno zaboleć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze, żal faceta ale z drugiej strony trochę źle się za zbiórkę pieniędzy zabiera. Powinien przecież założyć jakąś fundację, a nie podaje nr prywatnego konta na stronie internetowej. Jeżeli nagle zbierze jak zakłada 40000 zł darowizn (czego Mu życzę) to chyba będzie Musiał zapłacić jakiś podatek? Poza tym jak nie ma w tej chwili żadnych dochodów to takie zasilenia będą bardzo widoczne....Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę.....

Z FB od Doodek'a kur.... po przeczytaniu tego jednak człowiek skłania się do przywrócenia kary śmierci, pewne jednostki powinno sie eliminować raz na zawsze ze społeczeństwa!

Edytowane przez nokian66
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niebezpieczna dla motocyklistów. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy było ale umieszczam bo ciarki przeszły mi po plecach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale zwróciliście uwagę na fakt, że niedobry kierowca puszki od razu poszedł do piekła... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale zwróciliście uwagę na fakt, że niedobry kierowca puszki od razu poszedł do piekła... :D

Kazdy z nas jezdzi autem wiec bez przesady

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie fook tylko fake

Ja napisałem tak jak się pisze, a ty napisałeś tak jak się mówi. Oczywiście z uwzględnieniem małych gierek językowych. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kazdy z nas jezdzi autem wiec bez przesady

A przez skrzyżowanie w mieście, w willowej dzielnicy też popierdalasz 120 km/h? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A przez skrzyżowanie w mieście, w willowej dzielnicy też popierdalasz 120 km/h? :)

A dla kogo ten wywiad?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja napisałem tak jak się pisze, a ty napisałeś tak jak się mówi.

Chyba jednak było inaczej z tym "fejkiem" ale nie ma co drążyć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wkręcam Peterka... :)

Taki mam wredny charakter, że wkręcam. Kiedyś na żaglach robiłem fotkę znajomej. Razem z innym koleżką kazaliśmy jej cofać się na kei, że niby w kadrze się nie mieściła. Ostatni krok przed mokrym lądowaniem nie wytrzymałem i parsknąłem śmiechem...do dzisiaj żałuję... :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×