Skocz do zawartości
dakarowy

Zastanawiam się nad.. BMW Rally 2 or 3

Recommended Posts

Jak w temacie - głównie temat zakladam dla użytkowników, czyli jak narazie o kim wiem to Cichy i Klod - oczywiście chodzi o Rally 2 - podajcie swoje spostrzeżenia z użytkowania i czy warto kupić Rally 3 bo cena taka nawet, nawet.. :roll:

http://www.holan.pl/pl/product/302/305/ ... niebieskie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy Ty burżuju! :lol: cztery i pół tauzena za kurtkę i spodnie to cena nawet, nawet :shock: ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dakarowy Ty burżuju! cztery i pół tauzena za kurtkę i spodnie to cena nawet, nawet ?

:roll: Ja tylko oglądam... :roll: :lol:

Ale jak to Klod mawiał można na allegro taniej kupić.. http://allegro.pl/kurtka-bmw-motorrad-r ... 17776.html :lol:

Ależ by mi do Dakara kolorystycznie pasowała.. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedno jest pewne: Rallye Pro 2 uratowała mi kawał skóry przed porządnym otarciem a przy okazji nie wygląda jeszcze najgorzej. Dwa małe przetarcia i zeszlifowany zamek od kieszeni spodni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:roll: Ja tylko oglądam... :roll: :lol:

Ale jak to Klod mawiał można na allegro taniej kupić.. http://allegro.pl/kurtka-bmw-motorrad-r ... 17776.html :lol:

Ależ by mi do Dakara kolorystycznie pasowała.. :lol:

Jak kupisz, to mogę Ci odebrać :lol: ...sprawdź sobie tylko czy rozmiar będzie na Ciebie dobry :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobre wdzianko a cena jaka jest każdy widzi, jakość wykonania na pewno jest top.

Ale kto bogatemu zabroni? W końcu szlachectwo zobowiązuje :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak na ten ciuch to cena całkiem atrakcyjna. Za dwójkę zapłaciłem więcej niestety...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak na ten ciuch to cena całkiem atrakcyjna. Za dwójkę zapłaciłem więcej niestety...

Cichy, a one maja wpinkę (membranę gore-tex osobno, czyli wypinaną, czy na stałe) no i czy mają ocieplenie dodatkowo dopinane, czy są bez dodatkowego ocieplenia? :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Membrana jest wypinana ale takiej typowej podpinki ocieplającej jak miałem w innej kurtce Redbika to nie ma.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

Bardzo sobie chwale zakup Rally 2 – jak wiecie pokonuje w ciągu roku spore trasy – w różnych warunkach atmosferycznych – kurtka sprawdza się wyśmienicie i w temperaturach 10 - 35C., W czasie deszczu 100% nieprzemakalności – cóż więcej potrzeba; jedyny mankament, –co miesiąc do prania – strasznie się brudzi :lol:

Poniżej link ze strony Burgmania pl. – fajnie opisany zestawu :lol:

http://www.burgmania.net/index.php?go=rally

Pozdrawiam Klod

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Poniżej link ze strony Burgmania pl. – fajnie opisany zestawu

http://www.burgmania.net/index.php?go=rally

Pozdrawiam Klod

Faktycznie wyczerpująca opinia i powiem szczerze, że na początku myślałem o zakupie tylko tak sobie, ale teraz to się chyba poważniej zastanowię.. a według opisu wdzianko spełełnia moje oczekiwania..:roll:

Ciekawe tylko jakie są obecnie ceny 2? w porównaniu do 3? Może drastycznie spadły :? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

Co do ceny to jest to ciekawe, – bo nowy zestaw Relly 2 jest droższy od Relly 3 :shock:

– na razie ceny w salonach nie spadły.

Kurtka 48

Spodnie 50

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kurtka 48

Spodnie 50

Kurtka 52 a spodnie 54

Myślałem że macie zbliżone rozmiary, chyba pzoostanie mi podjechać do Poznania i pomierzyć na miejscu, a z cenami faktycznie R3 jest tańsza, ale teraz te ceny z allegro to są wyprzedaże rozmiarów tych które im pozostały i chyba dlatego taka cena, R2 jest za 1300zł, ale tylko kurtka no i w rozmiarze 54 więc obawiam się, że będzie za duża.. :? No a niechciałbym wydać tyle kasy i kupić za dużą :cry: spodnie r2 są znowu w romiarze 52 i tu znowu nie wiem, czy nie będą za małe :? Więc narazie chyba poczekam jeszcze trochę. Według rozmiarówki BMW powinienem zmieścić się w granicach rozmiaru 50-54 ale chyba bardziej 52-54 :? To sobie człek problem wynalazł.. :lol: :lol:

Dzięki za dane i opinie.. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj tam, ja po prostu grube kości mam.. :lol: Szkoda ze jestem w ciepłych krajach wiec nie mogę zaprosić Ciebie na przymiarkę :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Szkoda ze jestem w ciepłych krajach

Każdy sobie teraz myśli.. ten Cichy to niezły BAMBER - na Święta w "ciepłe kraje.." :shock: , a Ty po prostu przyznaj się, że w robocie jesteś! :twisted: i na święta Ciebie do domu nie puścili :lol: (no chyba że się mylę :roll: )

P.S.Baryłka idzie ostro w górę, co Wy tam robicie z tą ropą.. :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tja.. Bamber :lol: Jakby to powiedzieć: wydobywać musi ropę ktoś żeby inni mogli na niej jeździć czy jakoś tak :lol:

Niestety Święta w tyrce ale do tego się już przyzwyczaiłem, fabryka działa 24godziny/7 dni w tygodniu cały rok. Sam wiesz jak to jest.

Ps. Coś słabo leci rzeczywiście. Złoże byle jakie za to gazu że nie jedno miasteczko by można ogrzać. Niestety wszystko idzie w komin.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i do Krakowa miał Byś pretekst żeby się wybrać, a stamtąd w góry to już rzut beretem .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×