Skocz do zawartości
Pawel

Cały GS na części - ciekawe jakie ceny.

Recommended Posts

Dakarowy-wielkie dzięki za info o sprzedaży na allegro tego moto na części-już zamówiłem centralną podstawkę,którą tylko przedłużę i picobelo.Może,może kiedyś spotkamy się w realu,to masz u mnie duuuuuże pywco. Dziękuję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ups, Pawel dla Ciebie też wielkie dzięki i pywco. Sorki,nie kuknąłem z wrażenia na pierwszy post,tak się podjarałem,he,he,he.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Informację jak przerobić stopkę na DAKAROWĄ znajdziesz w moim poscie "Stopka centalna DAKAR". Ile dałeś za stopkę?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za stopkę zażyczyli sobie 100 zetów +koszty wysyłki-może być. Odpadło mi kombinowanie z pozbieraniem kilku chętnych z forum i namówienie Darkojaka na wykonanie "duplikatów".Z przeróbką dam radę,mam tylko wątpliwości,czy mocowanie do ramy stopki z modelu rocznik 1999(bo taką mieli na stanie) będzie pasować do mojego 2003.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobaczysz jak przyjdzie, wg OEM jest inna. Ale kombinuj, powodzenia.

Taka powinna być

63.png

a taką chyba kupiłeś

1.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uuuuuu,różnica jest widoczna-to sie "napoprzerabiam", hi,hi,hi,ale to dopiero czeka mnie po 10.01.11-na dwa tygodnie będę odcięty od motka. Pawel,dziękuję za pomoc i liczę na jeszcze,bom zielony jak groszek na wiosnę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł, a w tym OEM można sprawdzić czy są jakieś różnice w montażu między lampami 2000-2003 i 2004<? Myślałem nad lampą z tego egzemplarza bo jest wystawiona za 299 zł, a po świętach to nie wiem czy będzie mnie stać na touratech, mam jeszcze kilka inwestycji motorowych :-D i jeszcze trzeba w góry pojechać. Może se TT później kupię 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na rysunku wyglądają podobnie.

Taką masz numer częsci 63122346558

137.png

A taką chcesz kupić nr częsci 63127691001

137.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm, na rysunkach wygląda identycznie ale czy będzie pasować? :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem, szyba i owiewka jest na pewno inna, zamiast 3 są 4 śruby, a lampa? Nie wiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vengosh - zmartwię Cię. Dzwoniłem do gościa i pytałem o zegary i lampę - sprzedali ponoć w komplecie za 1100zł :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Za stopkę zażyczyli sobie 100 zetów +koszty wysyłki-może być. Odpadło mi kombinowanie z pozbieraniem kilku chętnych z forum i namówienie Darkojaka na wykonanie "duplikatów".Z przeróbką dam radę,mam tylko wątpliwości,czy mocowanie do ramy stopki z modelu rocznik 1999(bo taką mieli na stanie) będzie pasować do mojego 2003.

Jak możesz to zrezygnuj z zakupu no chyba że jest już za póżno. Znalazłem inne ogłoszenie gdzie jest cały GS na częsci.

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-f650gs-f60-gs-czesci-i1364148668.html

1364148668

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Centralkę już sprzedali(250 zetów szarpnęli)-z tą zakupioną powinno się udać.Nie takie rzeczy my ze śwagrem se motali,ha,ha,ha.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Vengosh - zmartwię Cię. Dzwoniłem do gościa i pytałem o zegary i lampę - sprzedali ponoć w komplecie za 1100zł :shock:

Jak za tyle to się nie martwię :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vengosh - a zegary u siebie masz UK, czy zmieniłeś na europejskie? Bo mnie najbardziej z tego wszystkiego zegary wnerwiają :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z UK ale mi nie przeszkadzają, mają przecież km choć małe, a licznik dzienny to już w głowie przeliczam :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×