Skocz do zawartości
rafuss

Bmw F650GS 2006rok

Recommended Posts

Jeśli to możliwe proszę zerknąć na zdjęcia i podpowiedzieć jeżeli widać na nich coś niepokojącego chciał bym wybrać się na oględziny tego motocykla, dziękuję z góry.

Opis z Aukcji:

Witam do sprzedania mam BMW GS650F jest to motocykl sprowadzony z Włoch w stanie idealnym. Opony w stanie dobrym. Motor oceniam na 5. Wyposażony w kufer widoczny na zdjęciu.Motor posiada firmowe hamulce Brembo. BMW od strony technicznej nie wymaga nakładów finansowych, części eksploatacyjne są w niewielkim stopniu zużycia.Więcej informacji udzielę telefonicznie.

JEŚLI CHCESZ KUPIĆ MOTO BEZ WKŁADU FINANSOWEGO ZAPRASZAM

cena 11900 zł do uzgodnienia

post-1531-0-21671800-1441055805_thumb.jpg

post-1531-0-22277200-1441055815_thumb.jpg

post-1531-0-51071500-1441055825_thumb.jpg

post-1531-0-59908900-1441055849_thumb.jpg

post-1531-0-82233400-1441055859_thumb.jpg

post-1531-0-69050600-1441055867_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zacznij od przywitalni. Na tym forum to mus.

Daj linka do aukcji - będzie łatwiej, niż miniaturki oglądać.

Jak na 2006 rok cena niezła. Jaki przebieg?

Ciekawe, że nigdy nie miał naciąganego łańcucha ;) (czyt.: obstawiam malowany wahacz. Pytanie czemu?)

Lusterka niefabryczne, czarny środkowy panel (pokrywa aku) - albo ktoś składał, bo musiał, albo to fan tuningu... Nawet ładnie to wygląda na czerwonym moto. Jeszcze osłony tłumików można tak zrobić do kompletu.

Wypolerowane tłumiki a wydech chyba jakby zardzewiały? (ostatnia fota, ta z kołem tylnym).

Ale ja to się szczegółów czepiam (np. niefabrycznych śrubek)...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zacznij od przywitalni. Na tym forum to mus.

Daj linka do aukcji - będzie łatwiej, niż miniaturki oglądać.

Jak na 2006 rok cena niezła. Jaki przebieg?

Ciekawe, że nigdy nie miał naciąganego łańcucha ;) (czyt.: obstawiam malowany wahacz. Pytanie czemu?)

Lusterka niefabryczne, czarny środkowy panel (pokrywa aku) - albo ktoś składał, bo musiał, albo to fan tuningu... Nawet ładnie to wygląda na czerwonym moto. Jeszcze osłony tłumików można tak zrobić do kompletu.

Wypolerowane tłumiki a wydech chyba jakby zardzewiały? (ostatnia fota, ta z kołem tylnym).

Ale ja to się szczegółów czepiam (np. niefabrycznych śrubek)...

dziękuję za odpowiedź jeżeli chodzi o przywitalnie to była tam moja pierwsza wizyta :) i bardzo dziękuję za zainteresowanie na zbiorniku to coś jest podobno dla tego że było trochę rysek od torby na zbiorniku ale co warto zawracać sobie głowę sprzętem?

http://olx.pl/i2/oferta/bmw-gs650f-stan-idealny-CID5-IDb3nZd.html#:c68cd3e042

Edytowane przez rafuss

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rocznik dobry, cena dobra (trzeba jeszcze przerejestrować), pojechać, obejrzeć, posłuchać, przejechać się, kupić, wizualnie wszystko jest ok, a to że podmalował tylną śrubę wraz z wahaczem ... cóż, oby tylko to :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rocznik dobry, cena dobra (trzeba jeszcze przerejestrować), pojechać, obejrzeć, posłuchać, przejechać się, kupić, wizualnie wszystko jest ok, a to że podmalował tylną śrubę wraz z wahaczem ... cóż, oby tylko to :-)

dziękuję za kolejny szczegół - pomalowana śruba ja jako laik od tego typu motonoga nawet bym na to nie zwrócił uwagi, coś jeszcze rzuca się w oczy panowie dziś na 19:00 jestem umówiony na oględziny czy jeszcze jakieś sugestie ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie daj się zwariować. Ja pomalowałem śrubę dwa dni po zakupie, bo mnie wkurzała taka otarta. Dzisiaj wygląda tak jak przed malowaniem - przyznam się, że czasami odkręcam koło. Tłumiki też polerowałem, jeżdżę bez większego pałowania, a znowu ciemnieją, a ten dolot wygląda super. Z tego co widać, to bardzo ładny i zadbany wizualnie egzemplarz. Mechanika, to inna sprawa.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie daj się zwariować. Ja pomalowałem śrubę dwa dni po zakupie, bo mnie wkurzała taka otarta. Dzisiaj wygląda tak jak przed malowaniem - przyznam się, że czasami odkręcam koło. Tłumiki też polerowałem, jeżdżę bez większego pałowania, a znowu ciemnieją, a ten dolot wygląda super. Z tego co widać, to bardzo ładny i zadbany wizualnie egzemplarz. Mechanika, to inna sprawa.

Dzięki za odpowiedz mam nadzieję że nie mylisz się z tym zadbanym egzemplarzem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odpowiedz mam nadzieję że nie mylisz się z tym zadbanym egzemplarzem :)

Z kolejnych informacji to przebieg koło 50 tyś km a jak się spytałem o malowanie wahaczy to gość odpowiedział mi, że nic nie było malowane można sprawdzać miernikiem do pomiaru grubości lakieru a naklejka na wahaczu oderwana w połowie jest z powodów eksploatacyjnych mycie itp. i co myślicie o tym ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli będziesz się lepiej czuł z naklejką to można ja dokupić,

Nie wariuj, motocykl ma prawie 10 lat

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak ogólnie - ja zwracam uwagę na takie szczegóły nie dlatego, że uważam, że dyskwalifikują motocykl tylko dlatego, że mogą świadczyć o "picowaniu" pod sprzedaż. Mogą również świadczyć o tym, że właściciel dbał o motocykl i tym bardziej warto go kupić :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak ogólnie - ja zwracam uwagę na takie szczegóły nie dlatego, że uważam, że dyskwalifikują motocykl tylko dlatego, że mogą świadczyć o "picowaniu" pod sprzedaż. Mogą również świadczyć o tym, że właściciel dbał o motocykl i tym bardziej warto go kupić :)

spoko dziękuję za odpowiedzi i sugestie za dwie godziny umówiony jestem na pierwsze oględziny dam znać co i jak a dzwoniłem do serwisu BMW jak bym chciał przyjechać na przegląd przed kupnem motocykla termin pierwszy dostępny za 18 dni a koszt 650zł brutto szokk :( chyba nie skorzystam

Edytowane przez rafuss

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli nie kupisz to możesz wziąć motor Olackiej - ma na pewno te 30 tys. + i stan też ładny. Kobieta, nie jeździła do Kościoła, może zapłacze jak będzie sprzedawać. :)

Edytowane przez alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak ogólnie - ja zwracam uwagę na takie szczegóły nie dlatego, że uważam, że dyskwalifikują motocykl tylko dlatego, że mogą świadczyć o "picowaniu" pod sprzedaż. Mogą również świadczyć o tym, że właściciel dbał o motocykl i tym bardziej warto go kupić :)

Przecież widać, że moto było picowane do sprzedaży ;). Jeśli właściciel dbał, to niech raczej powie co wymieniał albo pokaże na to faktury ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież widać, że moto było picowane do sprzedaży ;). Jeśli właściciel dbał, to niech raczej powie co wymieniał albo pokaże na to faktury ;)

Strzał w dziesiątkę moto picowane tak że jak odpalił to pełno dymu od palącego się plaka, moto czyściutkie wypicowane że aż brzydkie wyciek z prawej strony pojawił się po 10 minutach pracy silnika na połowie manetek brak bieżnika powycierane od dłoni, odpala ładnie pracuje przyzwoicie bez dodatkowych niepotrzebnych stuków przy prawym deklu wiązka elektryczna poprawiona taśmą izolacyjną z OBI główka ramy mokra od smaru jak by była smarowana razem z łańcuchem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chcę być złym prorokiem ale mój przyjacielu nie kupisz motocykla, a już na pewno nie używanego, chyba, że zmienisz bajkę.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chcę być złym prorokiem ale mój przyjacielu nie kupisz motocykla, a już na pewno nie używanego, chyba, że zmienisz bajkę.

nie wiem dla czego tak myślisz, pewnie kupię tylko chwilkę to potrwa jeździłem do tej pory Chopperami więc kultura pracy moto zupełnie inna o wyglądzie nie wspomnę ale chciałem spróbować czegoś wygodniejszego do dalszej podróży bo na czopku który nie skręca i nie hamuje jeździ się tak sobie trochę dalej niż w koło komina

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na czopku który nie skręca i nie hamuje jeździ się tak sobie trochę dalej niż w koło komina

skąd my to znamy ;-)... do czasu aż się nie przejechałem DL-em ;-)

oczywiście że motocykl był picowany pod sprzedaż, przecież to na zdjęciach widać

motocykla nie sprzedaje właściciel tylko handlarz

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×