Skocz do zawartości

Recommended Posts

Plama z uryny zeszłaby w praniu a ta nie złazi :-D

A dalej śmierdzi? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Plama z uryny zeszłaby w praniu a ta nie złazi :-D

Znaczy było grubiej. ;-)

Prawdopodobniej przed wizytą u Jarka lepiej również nie jeść jakichś ostrych rzeczy, bo też może w niesprzyjających okolicznościach plamę lub nawet dziurę wypalić. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jazda około 30 min po za miastem. Bez problemu odkręcam korek na włączonym silniku. Nie słyszałem żeby coś syknęło.

Mam wrażenie że to metaliczne szumienie po rozgrzaniu silnika wydobywa się z lewej strony ,w rejonie pompy wody, rozrusznika lub wału. Jest słyszalny tylko na niskich obrotach. Na wyższych albo znika albo praca silnika go zagłusza. U was też występuje coś takiego?

Poziom oleju w normie i nie zauważyłem żeby ubywało. Poziom wody tak samo.

Edytowane przez pawela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie do ocenienia po opisie szumu. Szukaj kogoś z motkiem do porównania. Najlepiej na zlocie 25-27 września.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawa rozwiązana.

Dzisiaj jadę sobie lasem, a tu ni stąd ni z owąd biały Dakar 8-B. Po porównaniu odgłosów pracy obu silników okazało się że oba chodzą dokładnie tak samo. Wygląda na to że jestem po prostu przewrażliwiony jeżeli chodzi o dźwięki wydobywające się z silnika.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przewrażliwiony jesteś z tymi dźwiękami silnika :). Trzeba było podjechać na lotnisko w Pile jak był zlot dwupłatów i posłuchać tych Rotaxów :D, żaden dźwięk dochodzący z silnika Twojego motocykla by Cię nie niepokoił, aż dziw, że te samoloty przeleciały tyle km. Tak na serio to możemy kiedyś się gdzieś spotkać i posłuchasz silnika w Pegaso i przy okazji nawinąć kilka km.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×