Skocz do zawartości
Dziadek

[K] LeoVince X3 do serii G650 X

Recommended Posts

Kupię - jak w temacie nowy, używany w bdb stanie w dobrej cenie :) , akrap oczywiście też byłby mile widziany :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z nowym będzie problem bo przestali go produkować, chyba że gdzieś zalega na półce

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z nowym będzie problem bo przestali go produkować, chyba że gdzieś zalega na półce

Nie, u Niemca jest tego w ch... tylko ja tubki tak trochę po taniości szukam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, u Niemca jest tego w ch... tylko ja tubki tak trochę po taniości szukam

Napisz, że zamienisz za oryginalny BMW w idealnym stanie, cichutki, błyszczący, jeśli ktoś dopłaci troszkę. Może Mila, bo jego jakiś taki głośniejszy był trochę?

Edytowane przez JacekJ
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Napisz, że zamienisz za oryginalny BMW w idealnym stanie, cichutki, błyszczący, jeśli ktoś dopłaci troszkę. Może Mila, bo jego jakiś taki głośniejszy był trochę?
No właśnie to wszystko przez Milę bo tak ładnie jego wieśniak tubuje ... ale na żółto nie będę motka malował :-D , a tak przy okazji Jacek nie wiesz kto w naszych okolicach może dolot ładnie wystrugać, bo jest taki ładny leon, którego bym z chęcią zakupił tylko, że bez dolotu. Edytowane przez Dziadek
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam Motowydech w Konstancinie http://www.motowydech.eu/ chłopak wie co robi, całość operacji to ok 2 godzin. Cena też nie przeraża - tylko musiałbyś się karnąć w okolice pałacu kultury :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam Motowydech w Konstancinie http://www.motowydech.eu/ chłopak wie co robi, całość operacji to ok 2 godzin. Cena też nie przeraża - tylko musiałbyś się karnąć w okolice pałacu kultury :)

Dzwoniłem do nich, ale coś tak nie tego ... do końca, może rozmawiałem nie z tym człowiekiem co trza :roll: . Spróbuję raz jeszcze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem z kim rozmawiałeś ale to jest jednoosobowa firma, więc jest duża szansa że z właścicielem ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem z kim rozmawiałeś ale to jest jednoosobowa firma, więc jest duża szansa że z właścicielem ;)

Kaca miał czy cóś, a może ja miałem ... W poniedziałek będę raz jeszcze tam tłukł.
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie to wszystko przez Milę bo tak ładnie jego wieśniak tubuje ... ale na żółto nie będę motka malował :-D , a tak przy okazji Jacek nie wiesz kto w naszych okolicach może dolot ładnie wystrugać, bo jest taki ładny leon, którego bym z chęcią zakupił tylko, że bez dolotu.

Dziadek, tłumika Ci nie oddam, ale podtrzymuję chęć przekazania osłony silnika :). Osłona gratis, ale musisz zapłacić za przesyłkę...To jak?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziadek, tłumika Ci nie oddam, ale podtrzymuję chęć przekazania osłony silnika :). Osłona gratis, ale musisz zapłacić za przesyłkę...To jak?

Oczywiście, oczywiście :) przyjmę z otwartymi rękami :) i jakoś postaram się odwdzięczyć :). Zaraz skrobnę na priv.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motowydech gdzieś zaginął w akcji .. nie można się dodzwonić ... :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×