Skocz do zawartości
pawel 73

Harley Davidson MT 350

Recommended Posts

Czołem!

Czy ktoś z Was miał kiedyś do czynienia z takim HD? W sensie widzenia live, jazdy lub innych bezpośrednich doznań?

Nie ukrywam, że chodzi mi po głowie i ma do niej coraz bliżej... ;-)

P.

post-764-0-70013400-1441971379_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hahaha, czy to jest wersja diesel? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wersja diesel to Kawa KLR650, z tego co kiedyś czytałem, wszystkie po wycofaniu ze służby miały być niszczone bez możliwości odsprzedania cywilom, może to się zmieniło?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg instrukcji lata nawet na 86 oktanów. Silnik rotax'a.

To u Was w Puszczy teraz takie paliwo leją do pił czy jak?! :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Manioora, nie na tego się czaję. Jest jeszcze inny, kompletny i już z rejestracją w PL. W środę chyba pojadę go looknąć i pewnie przywlokę brzydala do domu ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętam że jak jeździłem do Wrocka do pracy to zawsze stał taki na stacji po drodze. Brzydki jak noc i to najbardziej mi się w nim podobało. Ale tamten stał cały czas na brytyjskich tablicach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł, zycze powodzenia. Osobiście bardzo lubie takie "inne" rzadkie konstrukcje. Bardzo długo chodziła mi kawa KLR military w dieslu po głowie. No ale jest nie do dostania według info, które swojego czasu zapodał Looksgoodinblack. Bardzo szkoda bo cos takiego bym kupił.

Czekam na foty, relacje i może jakiś film. :beer:

Ps. Szkoda, że nie w dieslu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej!

Byłem, obejrzałem i nie kupiłem. Pierwsze wrażenie nie zrobiło szału i doprowadziło do tego, że nawet jazdy próbnej nie zrobiłem. To nie było to. Albo może inaczej - może by i było, ale za 7 - 8 tysięcy. Do moich 187 cm był OK. Ale jednak gabaryty MZ ETZ. Malowany dziwnie na plastikach - podle, bez podkładu. Farba odchodziła od karcher'a. No po prostu mu czegoś brakowało i tyle.\

Więcej takiego HD nie będę szukał ani oglądał w celu zakupu.

P.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wojsko właśnie tak maluje sprzęt - bez żadnego podkładu - ma być jednolicie i już. Doświadczenie z JW1492 jesień 96 - zima 98 ;)

Ciekawostka: nie stosuje się oklejania części które nie mają być malowane, po prostu smaruje się je gruba warstwą smaru a potem smar z farbą usuwa szmatami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×