Skocz do zawartości
ltorhan

(S) BMW F650 GS 2000r ABS

Recommended Posts

Jestem zmuszony sprzedać swoje BMW, rocznik 2000, ABS, grzane manetki, handbary ufo, szyba dakar, deflektor ADV, dodatkowe halogeny led 10W zamaocowane na gmolach Touratecha, opony TKC80 maja jakies 3 tysiące, podobnie napęd, zębatki sunstar łańcuch DID VX2, olej Motul 5100, filtry Hiflo, poszezenia lusterek, podstawka pod kufer Givi/Kappa monolock, Gniazdo 2xUSB, pokrowiec na GPS/telefon, dwa kluczyki, w silniku zrobiłem wymiane sprezyn sprzegla, simeringi pompy wody, walka sprzeglowego i dzwigni zmiany biegow, irydowa świeca NGK, czyszczona przepustnica i wymieniony silnik krokowy, dorzucam druga przepustnice, olej w amorach tez zmieniony jakies 4 tysiace temu+uszczelniacze pyłowe, Motul 10W, przebieg nie całe 40tys, z mankamentów to do wymiany raczej przednia tarcza, ma lekkie bicie, poprzedniemu wlascicielowi polecial kwas z aku-pare plam na silniku, peknieta osłonka lancucha, jezdziłem troche po lasach, lakier nie jest idealny, dla dobrego klienta dorzucam tankbag SHAD i sakwy boczne Kappa, cena 11 tysiecy do negocjacji, nie zamierzalem sprzedawac dlatego jest sporo dodatków, motor robilem z myślą dalszych wypraw w przyszłym sezonie ale niestety sytuacja zmusza mnie do sprzedania, pozdrawiam i zapraszam do kontaktu. aktualne fotki zrobie i wrzuce na dniach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przydałby się jakiś link i parę zdjęć:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, jeszcze pare zdjęć:

bmw:

background.jpg

Rocznik 2000:

l-11216.jpg

ABS:

ab-workout.jpg?itok=W0HW7wFv

grzane manetki:

IMG_02103-770x513.jpg

mogę tak jeszcze długo :-P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×