Skocz do zawartości
Sandzia

bmw 650 gs - proszę o opinie

Recommended Posts

Witam :)

Mam na imię Sandra, jestem świeżo po zdanym egzaminie. Planuje kupić pierwszy motocykl i padło na bmw 650 gs. Jestem dość niska, dlatego w grę wchodzi jak najniższe siodło.

Wpadła mi w oko ta oferta:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-gs-bmw-f650-gs-ID6ybq3l.html

Czy moglilbyscie rzucić fachowym okiem? :) Oferta ze Szczecina,a ja jestem z Olsztyna i odległość niestety uniemożliwia ocenę na żywo.

Podobno są problemy z abs'em.

Z góry dziękuje! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Agawu ma niski, mieszka koło Węgorzewa. Napisz do niej. Kiedyś chciała sprzedać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2001 rok, 18tkm ? wymienione sprzęgło i napęd ?

noooo to chyba jest okazja :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzęgło bo linka zaśniedziała, napęd bo zardzewiał ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

ile to jest niska? ;-))) ja mam 164, obniżone moto na lagach i normalne siedzenie. Stawiam całe stopy.

Dasz radę :-))) powodzenia!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z 160 to mam ;)

Wasze odpowiedzi to ironia, czy te ogłoszenie może być okazją? Nie znam się i trudno mi ocenić... a te 20tkm to jakieś podejrzane właśnie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przebieg 20kkm to bzdura, a ze zdjęć trudno ocenić stan wizualny, najlepiej gdyby ktoś znający się dobrze na rzeczy mógł na żywo sprawdzić moto pod względem technicznym bo przez telefon to zazwyczaj wszystko jest super , a okazji wg mnie niema .

Z 160 to mam ;)
To wleziesz i będziesz jechać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za konkretna odpowiedź :)

W takim razie, czy jest na forum ktoś ze Szczecina lub okolic i mógłby na żywo sprawdzić cóż to za moto? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sandzia, nasze odpowiedzi to nie ironia, taki mamy typ darcia łacha z większości rzeczy, bo po co się martwić i sztywniaczyć :lol:

Co do moto, to możesz każdego GS-a obniżyć na lagach, kostkach lub na siodle.

160 cm, to nie jest tak źle, są tu niewiasty niższe od Ciebie i dają radę na wyższych sprzętach :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no spoko :) Tylko, że się 'napaliłam' na ten z ogłoszenia, tylko taki trochę podejrzany jest...

Uczyłam się na hondzie cbf600, z tego co mi sie wydaje siodło na wysokości 785. Dałam radę, na paluszkach ;) Ale docelowo wolę cos niższego, jeżeli sie da....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niektórym to dobrze ze 160 cm wzrostu a nie to co krasnale ogrodowe ...

Ze Szczecina jest Kropka, masz wątek szczecińskie ustawki - zajrzyj i tam spytaj o pomoc :)

A jak niższy to wpadnij do Poznania to sie przysiadziesz do mojej Pscółki - niższej wersji juz nie ma

Edytowane przez Bajerka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

160 cm to nie tragedia.Motek mona obnizyć i założyć bytu z grubszą podeszwą.Dasz radę.Co do motka z ogłoszenia to może być różnie.Po zdjęciach niewiele można powiedzieć.Przebieg taki trochę podejrzany

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki :) jestem jeszcze w kontakcie tutaj w okolicy z jedną osobą. A ten z Węgorzewa troszkę dla mnie przy drogi, ale tez sprawdzę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niektórym to dobrze ze 160 cm wzrostu a nie to co krasnale ogrodowe ...

Ogrodowe powiadasz… :lol:

1ed77581432daeed4913ef091ab59fe5.jpg

Ze Szczecina jest Kropka, masz wątek szczecińskie ustawki - zajrzyj i tam spytaj o pomoc :)

A jak niższy to wpadnij do Poznania to sie przysiadziesz do mojej Pscółki - niższej wersji juz nie ma

…no jeszcze można by trochę spuścić powietrze z opon :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sama wysokość kanapy to też nie wszystko, liczy się również jej "wąskość", ja na przykład mam niską kanapę w chacie, tak ze 40 cm na oko, ale okrakiem jak na niej usiądę, to do ziemi nie dosięgnę :D Więc wolę oglądać telewizję na leżąco :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przebieg 20kkm to bzdura, a ze zdjęć trudno ocenić stan wizualny, najlepiej gdyby ktoś znający się dobrze na rzeczy mógł na żywo sprawdzić moto pod względem technicznym bo przez telefon to zazwyczaj wszystko jest super , a okazji wg mnie niema .

To wleziesz i będziesz jechać :)

z przebiegami to roznie jest... Ja quadem od nowosci zrobilem 2080km w 5 lat ale wygladal jak nowy i tez poszedl za niewiele mniej niz go kupilem :)

A jak by ten GS mial 20 000 to wiecej bym cenil...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzwoniłam spytać się o moto. Generalnie dosyć blisko nas. Jutro podjedziemy, bo dzisiaj jedziemy po naszego DLa a i właściciel motoru gdzieś wychodzi i dzisiaj nie może.

Moto sprowadzone nie wiadomo skąd (taka ciekawostka). Pan jest trzecim właścicielem w Polsce. Kupił w tym roku i sprzedaje, bo siedzenie ma obniżone (tak twierdzi) ;-) .

Po wstępnym rozpoznaniu, nie napalałabym się na niego za bardzo. 20.000 km przebiegu i wymienione sprzęgło daje już dużo do myślenia. Przebieg vs wiek to też prawdziwe kuriozum (tzw. polski cud). ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie to się nie dziwię, że może być nie wiadmoe pochodzenie.

Mi Pani w wydziale komunikacji Brief zabrała i nie oddała. Dziwne to dla mnie było bo z wcześniejszych aut i z motorku mam te dokumenty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spalić sprzęgło to nie problem ;). Ofk przebieg z ogłoszenia mało prawdopodobny. Co do kwestii obniżania GSa to dysponuję do sprzedania kompletem części do obniżenia GSa (zawieszenie przód/tył, stopki). W sumie Gsem też :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spalić sprzęgło to nie problem ;). Ofk przebieg z ogłoszenia mało prawdopodobny. Co do kwestii obniżania GSa to dysponuję do sprzedania kompletem części do obniżenia GSa (zawieszenie przód/tył, stopki). W sumie Gsem też :P

Jesteś z Zambrowa? :)) Coś więcej o tym GSie na sprzedaż..? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co się wszyscy na te GSy uwzięli.

Ja mam ładną eFkę do sprzedania w wersji obniżonej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×