Skocz do zawartości
mc.augu

BMW F650GS, bogate wyposażenie, udokumentowana historia

Recommended Posts

Przedmiotem sprzedaży jest mój motocykl BMW F650GS. Sprzedający osoba prywatna (wiek 30lat), nie handlarz. Rocznik motocykla 2002. Jestem drugim właścicielem motocykla. W moich rękach motocykl od 3 lat. Zakupiony został od pierwszego właściciela w Berlinie. Sprowadzony przez znajomego z Zielonej Góry.

BMW bardzo ładnie wyposażone, zadbane, regularnie serwisowane. Jest to mój pierwszy motocykl, więc był oczkiem w głowie. Motocykl używany do rekreacyjnych wyjazdów głównie weekendowych (średnio wyjazdy około 100-200km). Dwukrotnie wybrałem się nim w troszkę dłuższe trasy. Raz z Augustowa do Poznania (ok. 1300km) oraz Augustów - Jeruzal (ok. 600km).

Motocykl fabrycznie w kolorze żółtym, oklejony przez poprzedniego właściciela folią karbonową.

Wyposażenie fabryczne:

- ABS

- podgrzewane manetki

- oryginalne handbary

- oryginalny kufer tylny

- oryginalna szyba podwyższana

Dodatkowo motocykl wyposażony został w:

- filtr powietrza firmy K&N (filtr dożywotniej żywotności, przy użyciu specjalnego zestawu czyszczony i smarowany powraca do stanu fabrycznego)

- gniazdo zapalniczki 12V

- torba tzw. tankbag (torba zakładana na zbiornik paliwa), z przezroczystą kieszenią na mapę, wyprowadzonym przewodem do gniazda zapalniczki, dodatkowo dokładam rozgałęziacz na dwie zapalniczki i port USB, możliwość zwiększania pojemności torby (widoczne na zdjęciach)

- zestaw toreb tylnych: dwie boczne plus duża centralna, możliwość zwiększania pojemności toreb bocznych (widoczne na zdjęciu) – szczerze mówiąc torby boczne nigdy nie były przeze mnie używane, na wszystkie wyjazdy wystarczyły mi tankbag, kufer tylny oraz ewentualnie torba centralna. Nie wiem na jak daleki wyjazd trzeba jechać żeby wykorzystać pojemność wszystkich kufrów (chyba kilkutygodniowa podróż za granicę)

- halogeny dalekosiężne przednie (przy kierunkowskazach)

- lusterka akcesoryjne (ładniejszy wygląd oraz większa powierzchnia)

- motocykl sprzedaję z dwoma kompletami opon, opony szosowe (widoczne na zdjęciu z tłem żółtej ściany, są to opony na których zakupiłem motocykl) oraz opony pół terenowe (widoczne na pozostałych zdjęciach, opony zakupione przeze mnie)

- zapasowy komplet dętek

Motocykl z udokumentowaną historią serwisową. Na zdjęciach widoczna część faktur przekazanych przez poprzedniego właściciela. Motocykl serwisowany w autoryzowanym serwisie w Berlinie. Tłumaczenia poszczególnych pozycji zrobione przeze mnie na własny użytek. Wystarczy zwrócić tylko uwagę na kwoty poszczególnych przeglądów serwisowych. Niektóre przeglądy kosztowały ponad 1000 euro.

W Polsce motocykl serwisowany był przez mechaników firmy w której pracuję (jestem kierownikiem działu transportu międzynarodowego), z tego też względu kilka faktur wystawiona jest na niniejszą firmę. Przedstawiona na zdjęciach jest część z faktur, jeżeli ktoś bardzo potrzebowałby wszystkich proszę o informację, gdyż muszę poświęcić większą ilość czasu na odnalezienie wszystkich pozycji w księgowości. Ponadto części były zakupowane za pośrednictwem portalu bmwstore.pl oraz boxer-parts.eu (zamówienia również dołączone do dokumentacji zdjęciowej).

Motocykl miał wymienione za mojej kadencji (poza oczywiście filtrami i olejem) :

- zestaw sprzęgła (tarczki cierne, sprężyny)

- zestaw naprawczy pompy wody

- klocki hamulcowe przód tył (obecnie TRW)

- płyn hamulcowy - zestaw napędowy (zębatka przód, zębatka tył, łańcuch)

- łożyska kół

- klamka sprzęgła (stara była wypracowana miała luzy góra-dół, mogę dołączyć do motocykla jako zapasową na wszelki wypadek)

- obszycie kanapy nową skórą z logo BMW (kanapa była wysyłana do firmy zajmującej się profesjonalnie obszywaniem kanap motocyklowych)

Motocykl na chwilę obecną nie wymaga wkładu finansowego. Śmiało można siadać i jeździć cały przyszły sezon. Jeżeli jednak posiadałbym nadal motocykl to w kolejnym roku pomyślałbym o wymianie linki dźwigni sprzęgła, sprawdzeniu regulacji zaworów i ewentualnie wymianie oleju w przednim widelcu (chociaż nie ma żadnych wycieków, a tak dla własnego spokoju). Jeżeli motocykl zostanie szybko zakupiony to do wymiany po sezonie będzie również olej i filtr oleju. Ewentualnie w przypadku zakupu w okresie zimowy BMW będzie miało oczywiście już wymieniony olej i filtry przeze mnie. Jednakże nie warto zapewne czekać na to, gdyż motocykl do tego czasu może już mieć nowego właściciela.

Pod zdjęciami jako ciekawostkę dorzucam również kilka linków do krótkich filmików mego autorstwa z opisywanym BMW w roli głównej. Można rzucić okiem jakie przeżyliśmy wspólnie chwile i mam nadzieję, ze przyszły właściciel doświadczy również co najmniej tylu przyjemnych chwil w siodle tego motocykla : ) Kończąc i jednocześnie uprzedzając pytanie dlaczego sprzedaję, otóż planuję obecnie przejście w trochę inną kategorię motocykli. Obecnie poszukuję motocykla tzw. hard enduro. Coś zdecydowanie bardziej terenowego, co prawda na pewno mniej uniwersalnego i wygodnego ale pozwalającego wykorzystać w jeszcze większym stopniu wspaniałe tereny, w których mieszkam. Celuję w motocykl pojemności około 450cm3, czterosuw. Coś typu KTM 450EXC, Yamaha WR450 itp. Istnieje również możliwość zamiany. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

TEL. 515-194-299

CENA z allegro: 12500 zł

DLA FORUMOWICZ OCZYWIŚCIE MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENOWEJ :)

Link do galerii ze zdjęciami części z fakturŁ

CZ 1: http://tufotki.pl/z4RiG

CZ 2: http://tufotki.pl/yuZhU

Faktury: http://www.fotosik.p...1/album/2245020

Linki do filmików:

https://vimeo.com/85755662

https://vimeo.com/108816375

Edytowane przez mc.augu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zajebiście wygląda w tym carbonie :beer:

Edytowane przez Bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łooo nie wiedziałem, że moja córka swoją kolekcję kucyków wystawiła na OLX

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podoba mi się. Jakbyś dorzucił ze 20 kucyków- biorę.

Masz rozrzut :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo Mi się podoba ,a prezentacja zajefana

Mi też się podoba. Dlatego go kupiłem :-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sieniek jak będziesz sprzedawać daj znać:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sieniek jak będziesz sprzedawać daj znać :)

Ok :-) Ale nie będzie to szybko :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sieniek my tu z agreSorekiem z Raczek i Jaśkiem z Augustowa czasem ganiamy kury po okolicy. Może dołączysz do gangu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×