Skocz do zawartości
Magda BM

Witamy :)

Recommended Posts

Witam serdecznie :)

Moja obecnosc na forum jest troche nietypowa bo to nie ja jestem kierowca naszego motocykla (przynajmniej na razie), a moj maz. Ale na wiekszosc tras towarzysze mezowi i tak zaczela sie moja przygoda. Natomiast to ja w wiekszosci czytam fora polskie - maz pochodzi z Kalifornii. Tak wiec jako tlumacz meza w Polsce zlapalam bakcyla i witam wszystkich bardzo serdecznie w imieniu nas obojga.

W skrocie, maz jezdzi od 37 lat, ja z tylu od lat 9. W tym czase pojawily sie 2 ukochane modele BMW: R75 z 1975 roku i R1100 RT. Nieststy po przeprowadzce do Europy nie bylismy w stanie ich sprowadzic ze Stanow i z wciaz krwawiacym sercem pozostaly jak na razie jedynie wspomnienia.

W zeszlym tygodniu zakupilismy F650 ST, ktory chcemy wykozystac glownie do bardziej lokalnych potrzeb (nie mamy samochodu) no i jak to bywa z nowym dla nas jako uzytkownikow modelem, na poczatku pytan wiele i pomoc tego fora, a wiec i Wasza na pewno sie przyda :)

Pozdrawiamy serdecznie,

Magda i Blue

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

W Pszczynie znajdziecie ciekawego forumowicza. Też taki po świecie obyty :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hejka :) to teraz tylko przesiadka z plecaka za kierownice i bedzie jak trzeba ;)

Wypadło spod kciuka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hejka :) to teraz tylko przesiadka z plecaka za kierownice i bedzie jak trzeba ;)

Wypadło spod kciuka

No tak juz powoli sie zastanawiam... Ale jak na razie moje doswiadczenie w jezdzie to skuter elektryczny "po placu". Ale kto wie, jak sie mezowi f650 zrobi za maly, moze mi odsprzeda :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak juz powoli sie zastanawiam... Ale jak na razie moje doswiadczenie w jezdzie to skuter elektryczny "po placu". Ale kto wie, jak sie mezowi f650 zrobi za maly, moze mi odsprzeda :P

Na męża sie nie oglądaj, chyba ze zostanie z tylu na swoim motku to czasem można rzucić okiem czy nadal jest :-P

A tak serio, serio to nigdy nie jest za późno by zaczac sie uczyć a każdy kiedyś nie miał doświadczenia :-) nam kobietkom tez należy sie relaks za sterami a nie tylko w roli pchły na zadupniku, jak juz zaczniesz jeździć to nie wrócisz na miejsce plecaka ;-)

Wypadło spod kciuka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie :)

W zeszlym tygodniu zakupilismy F650 ST, ktory chcemy wykozystac glownie do bardziej lokalnych potrzeb (nie mamy samochodu) no i jak to bywa z nowym dla nas jako uzytkownikow modelem, na poczatku pytan wiele i pomoc tego fora, a wiec i Wasza na pewno sie przyda :)

Pozdrawiamy serdecznie,

Magda i Blue

Cześć

To forum jest bardzo specyficzne , sami zauważycie z czasem .

Nie jest tak , że jak zadasz pytanie dotyczące motocykla od razu posypią się merytoryczne odpowiedzi .

Musicie przyjechać na kilka zlotów , min 5 , są nocne rozmowy polaków , a dopiero forum pomaga ...

Taka Polska tradycja :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

To forum jest bardzo specyficzne , sami zauważycie z czasem .

Nie jest tak , że jak zadasz pytanie dotyczące motocykla od razu posypią się merytoryczne odpowiedzi .

Musicie przyjechać na kilka zlotów , min 5 , są nocne rozmowy polaków , a dopiero forum pomaga ...

Taka Polska tradycja :-D

To TY się chyba jeszcze na pomoc nie łapiesz, nie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×