Skocz do zawartości
Magda BM

Witamy :)

Recommended Posts

To TY się chyba jeszcze na pomoc nie łapiesz, nie?

Bylem na 6 :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

To forum jest bardzo specyficzne , sami zauważycie z czasem .

Nie jest tak , że jak zadasz pytanie dotyczące motocykla od razu posypią się merytoryczne odpowiedzi .

Musicie przyjechać na kilka zlotów , min 5 , są nocne rozmowy polaków , a dopiero forum pomaga ...

Taka Polska tradycja :-D

A no jakos juz pomoglo :) wiec z tymi tradycjami to pewnie roznie bywa :P zwlaszcza ze u nas w teamie to nie tylko Polacy wiec i nocne rozmowy maja rozny przebieg :) ale mam nadzieje ze moze pewnego dnia i na zlot starczy czasu bo my w Polsce z motorem to raczej latem tylko, jak przychodza nocne przymrozki to ciagnie na poludnie. pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A no jakos juz pomoglo

Bo Wy to takie zagubione boroki z zagranicy to litość nas ogarnęła, ale kiedyś mnie ( i innych ) poznacie i zmienicie zdanie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A no jakos juz pomoglo :) wiec z tymi tradycjami to pewnie roznie bywa :P zwlaszcza ze u nas w teamie to nie tylko Polacy wiec i nocne rozmowy maja rozny przebieg :) ale mam nadzieje ze moze pewnego dnia i na zlot starczy czasu bo my w Polsce z motorem to raczej latem tylko, jak przychodza nocne przymrozki to ciagnie na poludnie. pozdrawiam

Czy mi się wydaje , czy właśnie Pszczyna jest na południu ? Powinno być ciepło :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo Wy to takie zagubione boroki z zagranicy to litość nas ogarnęła, ale kiedyś mnie ( i innych ) poznacie i zmienicie zdanie :lol:

Pozyjemy zobaczymy :) ale jakby Wam kiedys cos na cito wypadlo w innych stronach "poludniowych" to sie ta litosc moze przydac :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bielsko jest jeszcze bardziej na południe, a dziś rano było zimniej niż w Katowicach ;-))

Witam koleżankę, nie zastanawiaj się tylko rób prawko a potem będziesz szukała argumentów, by z przodu siedzieć ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bielsko jest jeszcze bardziej na południe, a dziś rano było zimniej niż w Katowicach ;-))

Witam koleżankę, nie zastanawiaj się tylko rób prawko a potem będziesz szukała argumentów, by z przodu siedzieć ;-)

No powoli coraz bardziej sie nakrecam. Chyba pomysle o jakims malym skuterze na poczatek w Barcelonie zeby sie powoli przyzwyczajac. A jak dobrze pojdzie to za jakis czas przydaloby sie prawko na motocykl ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na początek 125 ccm w zupełności wystarczy ;)

Tak na dwa tygodnie ;-DDD ale wytrzymałam prawie pół roku ;-P

A tak poważnie, zaczynanie od 125 jest moim zdaniem fajne. Maszyna dużo lżejsza, wyrozumiała dla błędów początkującego(zmiany biegów, operowanie gazem), świetna do nauki no i pali tyle co nic ;-).

Ze sprzedażą potem nie będzie też problemu - bo można jeździć na kat. B a dużo osób teraz już z tego korzysta, no i poprzednia grupa właścicieli pozostała, czyli młodzi z kat.A1.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć:)

Wysłane z mojego LIVE przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez alien19999

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Magda, Hi Blue :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×