Skocz do zawartości
mehow

GS z Chodzieży

Recommended Posts

Witajcie. Przeszukuje już allegro i inne portale od dłuższego czasu. Mam niestety dość ograniczony budżet, można powiedzieć, że studencki :lol:, więc jestem przygotowany na to, że maszynka będzie w gorszym stanie i będzie trzeba nad nią popracować. Niedawno pojawiła się oferta: http://tnij.org/gssss .Oglądał ktoś może ten motocykl lub mieszka niedaleko? Będe wdzięczny za wszelkie uwagi :lol:

pzdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zdjęciach nie wygląda jakoś specjalnie tragicznie, przed kupnem koniecznie sprawdź czy rama jest cała i prosta bo niezła gleba była na 100% skoro rączka pasażera jest pęknięta, no i oczywiście Weź akumulator na oględziny żeby sprawdzić czy faktycznie jest ok z silnikiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koniecznie zwroc uwage na "zamarzniety plyn". Jesli woda zamarzla w nim to moze byc tak ze ulkad chlodzenia bedzie nie szczelny bo,lod ma wieksza objetosc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już chyba nie ma o czym pisać, jak zakładałem ten temat nie było tego info... ;/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Już chyba nie ma o czym pisać, jak zakładałem ten temat nie było tego info... ;/

Nie ma o czym pisać , bo jak znam życie motocykl jest sprzedany, a wystawiając na licytację i sprzedając poza allegro sprzedawqca zobowiązany jest podać przyczynę wycofania licytacji i napisał dla świętego spokoju że zamarzł płyn i tyle w temacie.. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma o czym pisać , bo jak znam życie motocykl jest sprzedany, a wystawiając na licytację i sprzedając poza allegro sprzedawqca zobowiązany jest podać przyczynę wycofania licytacji i napisał dla świętego spokoju że zamarzł płyn i tyle w temacie.. :lol:

Wymieniłem parę maili ze sprzedającym i wydaje się w porządku. Napisał, że próbowali odpalić silnik po tym jak motor przebywał w nieogrzewanym pomieszczeniu i z bloku zaczął cieknąć płyn. Miał ktoś podobny przypadek? Z tego co wyczytałem na forum to właśnie elementy do silnika i sama jego naprawa należą do najdroższych... :x Dlatego pytałem czy ktoś mieszka w okolicy i by obejrzał GS'a, sam niestety nie miałem z żadnym do czynienia, ale pilnie kształcę się na forum :lol: Mam skontaktować się ze sprzedającym w czwartek by dowiedzieć się co postanowił. Z tego co się powiedział to albo będzie obniżona cena, albo spróbują to naprawić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Silnik cieknie? Musiał by stać na czystej wodzie, a i tak prędzej by puściły przewody czy chłodnica niż blok silnika. Chyba , że woda została tylko w silniku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mam skontaktować się ze sprzedającym w czwartek by dowiedzieć się co postanowił. Z tego co się powiedział to albo będzie obniżona cena, albo spróbują to naprawić.

No nie wiem, ja bym sobie mimo wszystko darował ten egzemplarz.. :?

Kup sobie lepiej sprawny silnik, a resztę motocykla do naprawy :roll:

Ja mam w sumie ze 100km do Chodzieży ale myślę, że nie warto się nawet tyle km kulać, bo to może być pewna wtopa! :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Silnik cieknie? Musiał by stać na czystej wodzie, a i tak prędzej by puściły przewody czy chłodnica niż blok silnika. Chyba , że woda została tylko w silniku.

Najczesciej peka blok silnika. Nie na pol tylko np miedzy kanalami (dolotowymi/olejowymi/z plynem). Pekniety blok nie nadaje sie za bardzo do naprawy. Jak juz cieknie to radze odpuscic sobie ten motorek. Nawet jak sie silnik wymieni to powychodzi jeszcze wiecej usterek. Sam sprzedajacy napisal, ze naped do wymiany, pewnie lagi sie zleja a do tego zastane lozyska. Wiecej w sprzet zainwestujesz niz jakbys mial kupic za wieksza cene sprawny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×