Skocz do zawartości
strazak

BMW GS 800 proszę o doradztwo

Recommended Posts

Witam serdecznie , zwracam się z prośba o doradztwo ponieważ zamierzam kupić GS 800 ;) oto link do ogłoszenia http://allegro.pl/bmw-f800-gs-2009-i5715383330.html , czy to dobra cena , przebieg bezpieczny ??? i ile te silniki bez konkretnych napraw potrafią przejechać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na forum 8setek są tacy, którzy już przekroczyli 100 a nawet 150kkm i przy tym przebiegu robili właściwie prewencyjną wymianę łożysk w silniku.

I mimo, że zdarzają się mega awarie nawet przy 20kkm, to te motocykle są zywotne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na forum 8setek są tacy, którzy już przekroczyli 100 a nawet 150kkm i przy tym przebiegu robili właściwie prewencyjną wymianę łożysk w silniku.

I mimo, że zdarzają się mega awarie nawet przy 20kkm, to te motocykle są zywotne.

dziekuje ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ostatnio zgadałem się z chłopakiem który to oglądał a przynajmniej tak mówił podobno niezły kapeć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To miło, że masz coś do powiedzenia w każdym temacie, bardzo to ubogaca forum. Pewnie Strażak jest Ci bardzo wdzięczny, czekał 3 miesiące ale warto było ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok dziękuje ;) już jestem posiadaczem 800 i jestem zadowolony ;) Pozdrawiam serdecznie

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×