Skocz do zawartości
darkojak

Gmole do BMW F650 '94 do '99

Recommended Posts

To dobra cena. Ja kupiłem w Bielsku Dolny do f650 za 200 zł a jak widzę ten ma większy zasięg ochrony. I nie trzeba płyty przerabiać. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam ,też aktualnie ich poszukuję ,ma ktoś może dokładne ich wymiary a najlepiej jakiś rys w cadzie albo by je pomierzył to byłbym bardzo wdzięczny i mógł się odwdzięczyć jakimś sworzniem bo kolega ma tokarkę również itp :-) i by mi pospawał bez problemu.

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pospawałby Ci tokarką? :default_blink: :default_laugh:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:D Napisałem że tokarkę itp ,spawarki też ma ,źle to napisałem :-) Właśnie mi mówił że koledze robił gmole ale po rozmowie doszliśmy do wniosku że lepiej kupić gotowe używane bo to sporo pracy jest.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Weź i nie kombinuj. Dostaniesz do domu nowe ... , w kolorze jaki sobie życzysz - możesz zamówić niemalowane też ;)  http://www.rm-g.pl/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki koledzy. Zamówiłem u Rafała w rm-g. Dostałem po 10 dniach za 350 zł. Właśnie zamontowałem do F650 St z 1997 roku, 2 h roboty i po krzyku. ( Trochę było pomocnych słów coby lepiej szło) Pasuje idealnie bez rządnych przeróbek. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Majster czy po montażu gmoli zmieniałeś osłonę silnika (szara) F650 st 1997? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie nie zmieniałem. Osłona została srebrna czy tam szara, tak jak była w orginale. Minimalnie z przodu musiałem  wepchnąć pod rurkę gmola,( 2 punkty gdzie odchodzi gmol od ramy) ale to jest prawie nie widoczne, bo tylko ja wiem gdzie to widać. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kupiłem przez allegro 

https://allegro.pl/oferta/bmw-f-650-st-97-00-szyba-turystyczna-jasny-grafit-9177217459

Jednak realizacja zamówienia trwała dość długo. Zamówiłem 07.07 a dopiero dziś doszła po kilku moich interwencjach. Zamontowałem tą szybę, ale jeszcze nie próbowałem. Jak kupiłem moto to dostałem oryginalną, oraz trochę dłuższą. Na orginalnej, krótkiej przy prędkości powyżej 120 km/h strumień powietrza dostawałem na klatę i miałem wrażenie że chce mnie wysadzić z siodła. Zaś ta dłuższa strumień powietrza kierowała na kask i telepało nim jak jasna ...., Ta którą kupiłem jest trochę szerszą i jakieś 6 cm wyższa. To jest Loter więc można bezpośrednio kupić u producenta. Jeśli chodzi o montaż pasuje idealnie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oooo, lubię jak ktoś się dzieli swoimi spostrzeżeniami. 

Krótkotrwała pochwała wzrokowa :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja kupiłem przez allegro 
https://allegro.pl/oferta/bmw-f-650-st-97-00-szyba-turystyczna-jasny-grafit-9177217459
Jednak realizacja zamówienia trwała dość długo. Zamówiłem 07.07 a dopiero dziś doszła po kilku moich interwencjach. Zamontowałem tą szybę, ale jeszcze nie próbowałem. Jak kupiłem moto to dostałem oryginalną, oraz trochę dłuższą. Na orginalnej, krótkiej przy prędkości powyżej 120 km/h strumień powietrza dostawałem na klatę i miałem wrażenie że chce mnie wysadzić z siodła. Zaś ta dłuższa strumień powietrza kierowała na kask i telepało nim jak jasna ...., Ta którą kupiłem jest trochę szerszą i jakieś 6 cm wyższa. To jest Loter więc można bezpośrednio kupić u producenta. Jeśli chodzi o montaż pasuje idealnie.
LoSter znaczy

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 21.07.2020 o 18:07, Majster napisał:

Nie nie zmieniałem. Osłona została srebrna czy tam szara, tak jak była w orginale. Minimalnie z przodu musiałem  wepchnąć pod rurkę gmola,( 2 punkty gdzie odchodzi gmol od ramy) ale to jest prawie nie widoczne, bo tylko ja wiem gdzie to widać. 

Majster proszę czy mógłbyś przesłać foto jak wyglądaja gmole i pług na f650st? Chciałbym w nadchodzącym tygodniu zamówić od tej samej firmy co Ty. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorki ale wyjechechany jestem na wakacjach w Chorwacji z rodzinką, niestety bez Efki. Jak jeszcze chcesz to prześlę zdjęcia, ale dopiero po powrocie ok. 15.08

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, czerwis napisał:

 Może ktoś da radę wykonać takie?

A da redę się przywitać w Przywitalni jak na białego człowieka przystało?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
58 minut temu, xel napisał:

RASIZM!

Jestem wychowany na murzynku Bambo, w mojej klasie byli cyganie, a pedały to były nie tylko te do roweru... ;)

 

  • Like 2
  • Sad 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 6.03.2020 o 14:37, Pszemo napisał:

Pospawałby Ci tokarką? :default_blink: :default_laugh:

Wbrew pozorom świetna technologia mamy u nas w firmie :)

 

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wbrew pozorom świetna technologia mamy u nas w firmie
 
 
To nie jest spawarka tylko zgrzewarka - proces który pokazałeś na filmie polega na szybkim obracaniu jednego elementu z danym ciśnieniem do drugiego elementu. Po zadanym czasie i sile z jaką ma wykonać cykl ( to jest ustalane indywidualnie do danego rodzaju metalu i jego wlascicowsci ) . Po " tarciu" wrzeciono zatrzymuje się i dopycha mocniej jeszcze element który wcześniej wirował, aż ciut ciut ostygnie - i cykl zostaje zakończony mamy detal do dalszej obróbki. Ale to jest ZGRZEWANIE a nie spaw. :)

najmądrzejszy amator. :)
pomogę z zakresu hydrauliki siłowej i pneumatyki :)
taptap

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×