Skocz do zawartości
moQoni

F650GS singiel vs. F650GS twin - porównanie okiem blondynki ;)

Recommended Posts

Kończąc temat. Ostatni sezon przejeździłam ostatecznie na 800-tce.

Przez pierwsze 2 m-ce jeździłam na niskiej kanapie. Czubkami palców dosięgałam i cieszyłam się jak dziecko. Widząc czerwone światło nauczyłam się jechać stojąc w miejscu, zsuwać półdupek i zauważać krawężniki aby móc nogę oprzeć a przede wszystkim robiłam wszelkie manewry, aby generalnie nie musieć się zatrzymać ;)

Problem był jednak poza drogami... tej nogi brakowało mi często.

I kombinacja... skoro Icoo zmienił amortyzator w 650-ce twinie na taki z 800-tki to może na odwrót też to będzie działać?

Szybki test – koleżanka z 650-ki twina pożyczyła mi swój amor, który zamontowaliśmy do 800-tki.

Amortyzator z 650-ki jest krótszy od tego z 800-tki w sumie jedynie o 1,5 cm, ale ostatecznie motocykl obniżył się o ok. 4 cm. Do położenia całej stopy jeszcze daleko, ale to już nie problem. Prześwit tym samym też się zmniejszył, ale jakoś zupełnie tego nie odczuwam, natomiast ten komfort, że mogę się zatrzymać – bezcenny ;)

I jak na razie moje uczucia ulokowałam właśnie w 800-tce. Nic nie zmieniam – tak zostaje :D

Co prawda coraz częściej myślę dodatkowo o czymś małym, lekkim... ale to już inny temat...

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×