Skocz do zawartości
El_Netoperek

Sprzedam F650GS 2001r. 8800 km przebieg!

Recommended Posts

Jak nigdy sie nie czepiam to teraz nie moge sie powstrzymac. Kogos niezle ponioslo!

8? a wydech krzyczy 58 !!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zegar widział? Widział. Link do aukcji widział? No. To co się czepia. A który raz licznik leci to... nie do stwierdzenia przecież. To się pisze w ogłoszeniu to co widać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kręcą, albo nie kręcą, ale kto Holendrowi zabroni mieć nowy licznik ;)

Zdjęcia nie są najlepsze, ale tylne plastiki nie świecą nalepkami, z i "łezków" na baku nie widzę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu nikt nic nie kręcił. Po prostu licznik leci od nowa (oby dopiero pierwszy raz). Masz jakąś dokumentację na ten przebieg? Czy tylko zdjęcie z aukcji w której wypisano zgodnie z prawdą stan licznika z motocykla?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to sobie dodam, że manetki wyglądają ( na zdjęciach ) na "letnie".

A tak przy okazji - linka gazu jest źle poprowadzona ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i brak " śrub grzybków" do mocowania kufrów.

Edytowane przez norbi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo handbary pewnie nie założone ...

Kto Ci polecił / doradził tę licytację?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze zczytanym na aukcji stanem licznika to fakt, tyle ile wskazuje to wpisują, natomiast motek jest w naprawde dobrym stanie i posłuży jeszcze lata.

Ze swojej strony mogę stwierdzić jedynie, że za mojej kadencji zrobił 2k km i nie miałem najmniejszych problemów. Do tego nie sprzedaje bo "sie sypie" tylko naprawde na jazdę nie mam czasu.

Tyle ode mnie. Pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt nie neguje Twojej uczciwości oraz nie podważa stanu technicznego silnika, podzespołów. Piszemy co zauważalne jest na podstawie zdjęć, które widzimy - tyle, tylko tyle i aż tyle ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czepiacie się przebiegu... przecież to nie motek z Włoch, żeby miał 30 tysięcy...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czepiacie się przebiegu... przecież to nie motek z Włoch, żeby miał 30 tysięcy...

Nie pomyślałem o tym. Włochy to ciepły słoneczny kraj, a Holandia jednak depresyjny ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby w kraju gdzie w handlu używanymi pojazdami najpowszechniejszym oszustwem jest "korekta" krzyczeć (a krzyczysz w tytule ogłoszenia na forum, i w tytule na olx), że sprzedaje się 15 letni sprzęt z przebiegiem poniżej 10 tys - trzeba być albo bardzo pewnym swego (dokumentacja z różnych źródeł), albo naiwnym (naprawdę uwierzyłeś holendrowi że sprzedaje prawie nowy motek w cenie poniżej średniej jeśli patrzeć na ceny na zachodzie?) albo zwyczajnie bezczelnym ;) Nie mnie oceniać, ale jak już pisali ludzie powyżej - treść ogłoszenia z tym co widać już na zdjęciach wygląda słabo niestety...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak się tylko zastanawiam, oczywiście też ciężko mi uwierzyć w prawdziwość przebiegu zakładając że nie było przekręcenia licznika o 100tys., ale co sprzedawca ma napisać. Kupił jak kupił, teraz chce sprzedać, i co ma napisać " na liczniku jest tyle przebiegu ale nie wierzcie, że jest prawdziwy. Naprawdę dużo więcej ma przejechane, nie powiem wam ile bo sam nie wiem, ale nie wierzcie we wskazania licznika" ? Będzie uczciwiej, czy bardziej zachęcająco, pewnie dla niektórych tak. ale większość woli te z małym przebiegiem ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam z biegiem czasu wolę te z większym przebiegiem i doświadczeniem, ale nie o tym tu mowa :)

Ale sam sprzedaję motek z uczciwie wypisanym przebiegiem i większość ludzi, którzy widzi moje ogłoszenie myśli, że takie rzeczy nie są możliwe ;) KTM i taaaaki przebieg? To jakaś bajka. W sumie może lepiej napisać "przebieg = bajka" :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jest ogłoszenie a nie wątek "Nowości z otomoto i allegro" więc po ch... drążyć temat

jest moto na sprzedaż, poszukiwany jest klient i tyle, ktoś wierzy w przebieg a ktoś nie

:beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To o czym ma być forum?

właśnie w "Coś śmiesznego" czytałem o piersiach - może być o piersiach

Edytowane przez red
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może o d... Maryni?

Dobra, zmieniamy wątek. Foty są?

Tak, ale w innym wątku ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam pomysła - jaki jest dot tych opon "szosowych" i czy były na motocyklu w dniu zakupu w holandii . zapewne jeszcze parę osób jest w stanie powiedzieć czy ten model był na pierwszy montaż w tym motocyklu . przebieg jest możliwy , nie wszyscy używają kupionych sprzetów , poza tym mogło to stać w szopie kilka lat i kury na niego kupę robiły ;-) . to wilgotny kraj i sprzęt się inaczej starzeje - w garażu nie musiał stać .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×