Skocz do zawartości
DYROTON

Naklejki F650GS

Recommended Posts

Długo szukałem u nas tego wątku i gips.. ale znalazłem coś w necie :roll: Wiem że ani to modyfikacja ani samoróbka choć..... :lol: Podaję link może się przyda :!: Wprawdzie jeszcze nie kupiłem ale w necie wyglądają jak oryginalne. http://www.grafnet.eu/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DYROTON wklej to o czym piszesz, bo nie chce mi się szukać, albo nie mogę znaleźć :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bmw%20f%20650%20gs%202000-2002%20naklejki%20grafnet.jpg

48 zł za komplet BMW F650 GS 2000-2002, kolor żółty i czerwony tyczy si pojemności tak to chyba idzie rozumieć choć jest i taki jak na zdjęciu. Szukałem coś na Dakar'a ale gips :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziałem i te ale to są naklejki wycinane a te co podaje są drukowane na folii bardziej zbliżone do oryginału. :lol: Praktycznie identyczne :!: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Identyczne to nie są bo w oryginale jedna z nalepek (chyba prawa) jest większa ale wykonane całkiem, całkiem 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oryginalne są super drogie. Dla DAKARa po 2004 wygląda to tak:

46 63 7 687 109 Naklejka lewa 81.45

46 63 7 687 110 Naklejka prawa 81.45

46 63 7 687 115 Naklejka lewa DAKAR 236.34

46 63 7 687 116 Naklejka prawa DAKAR 236.34

46 63 7 687 113 Naklejka lewa - pasek 63.56

46 63 7 687 114 Naklejka prawa - pasek 63.56

199.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Oryginalne są super drogie. Dla DAKARa po 2004 wygląda to tak:

46 63 7 687 109 Naklejka lewa 81.45

46 63 7 687 110 Naklejka prawa 81.45

46 63 7 687 115 Naklejka lewa DAKAR 236.34

46 63 7 687 116 Naklejka prawa DAKAR 236.34

46 63 7 687 113 Naklejka lewa - pasek 63.56

46 63 7 687 114 Naklejka prawa - pasek 63.56

199.png

Pawel a gdzie mogę zakupić te oryginalne do mojego rok 2000 ZWYKLAKA jak to Dakarowy zwie nasze f-ki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnośnie naklejek to znalazłem w necie fajną stronkę na której można samemu zaprojektować naklejkę z dowolnym napisem lub grafiką w dołączonym kreatorze a następnie zamówić. To wszystko za psie pieniądze, ja zaprojektowałem sobie dwa duże napisy DAKAR i dwa małe f650gs i to mnie wyszło 30 złociszy z przesyłką! Dodam że nie mam z tą firmą nic wspólnego,mają duży wybór czcionek i grafik.

Podaje linka: http://www.naklejki-online.com/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnośnie naklejek to znalazłem w necie fajną stronkę na której można samemu zaprojektować naklejkę z dowolnym napisem lub grafiką w dołączonym kreatorze a następnie zamówić. To wszystko za psie pieniądze, ja zaprojektowałem sobie dwa duże napisy DAKAR i dwa małe f650gs i to mnie wyszło 30 złociszy z przesyłką! Dodam że nie mam z tą firmą nic wspólnego,mają duży wybór czcionek i grafik.

Podaje linka: http://www.naklejki-online.com/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widział ktoś gdzieś naklejki do wersji ST bo wszędzie tylko GS a akurat maluję owiewki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wejdź na stronkę która podaje zakładając ten temat zadzwoń i podaj model moto i rocznik a oni na 100% coś Ci zaproponują. Ja u nich zakupiłem naklejki na gs i ich jakość jest super. Polecam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.Postanowiłem w czasie zimy trochę odświeżyć "swoje cudo",tzn pomalować plastiki.Przyszedł czas też i na nowe naklejki.Gdzieś na forum znalazłem num GG (6145630) do chłopaka który potrafi je zrobić.Napisałem,zapłaciłem 34 złociszy już z przesyłką i cieszę się nowymi naklejkami.Przesyłam zdjęcie IMAG0030.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam ładnego, pomalowanego bez naklejków, w końcu wiem, że mam F650GS więc po jaką cholerę mi naklejki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A ja mam ładnego, pomalowanego bez naklejków, w końcu wiem, że mam F650GS więc po jaką cholerę mi naklejki ;)

Żeby na forum nikt nie mówił, że Miałeś szlifa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szlifa na asfalcie jeszcze moim bmw nie mialem ale w terenie juz lezalem. Post z naklejkami jak najbardziej byl potrzebny. Nawet najseksowniejsza laska wyglada jeszcze lepiej jak ma conieco na sobie

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam chciałbym odrobinę odświeżyć temat. Może powrzucamy fotki naklejek ze swoich moto bo jak wiadomo wieczne nie są a znaleźć wzór ciężko.

Ja osobiście potrzebowałbym wzór naklejki na wachacz od F 650 z `94. Ewentualnie może założyć osobny temat z samymi naklejkami.

Edytowane przez Marychu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×