Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam interesuję się zakupem GS-A i przeszukuje serwisy i w swojej okolicy znalazłem dwie oferty czy ktoś z opisu mógł by mi powiedzieć czy te GS-y mogą mieć jakieś problemy, jako starzy wyjadacze.

http://olx.pl/oferta...html#3c9c38273a

http://olx.pl/oferta...html#3c9c38273a

I takie małe pytanko od kiedy wersja Dakar jest produkowana (bo taka wersja mnie interesuje przy wzroście 193 cm). I czy silniki różnią się mocą, budową np. w roczniku 2002-2003 do wersji Dakar z 2007 roku. Drugim pytankiem jest czy stan licznika jest możliwy do sprawdzenia poprzez podłączenia komputera lub jakiegoś urządzenia w serwisie BMW. Zawodowo jeżdżę na auto-transporterze i zdarza mi się zwozić do kraju motory. Wiem co robią z samochodami i motocyklami sprowadzający ja na handel i często i gęsto w jakim są stanie.

Dodatkowo jest jeszcze taka sztunia http://olx.pl/oferta...html#3c9c38273a ale jest dla mnie za droga znaczy nie chce zapłacić za motocykl ośmioletni 17k skoro mogę kupić za 20k roczny mototcykl np MT-07 (oczywiście porównywanie golasa z enduro to dwa różne światy i wiadomo ze enduro jest zawsze droższe.)

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 - ten czarny nie ma szyby, handbarów i lusterka nie są oryginalne.

2 - niebieski - przedni błotnik powinien być niebieski.

Modele od 2004 mają 2 świece zapłonowe (twinspark), a poza drobnymi pierdutkami (np szyba na 4 a nie na 3 śrubki) nie różnią się wcale.

Warto jeszcze looknąć czy maszyna ma ABS (warto mieć, a wyłączyć zawsze można).

A w sprawie tego niebieskiego spróbuj napisać do DanielB - on chyba go oglądał. Poza tym on już sporo czasu w sieci siedzi i jakoś sprzedać się nie może.

Edytowane przez Pszemo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy to nie jest dakar, drugi z firmy Bikemaster, pogooglaj o nich, nic specjalnego

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy to nie jest dakar, drugi z firmy Bikemaster, pogooglaj o nich, nic specjalnego

a trzeci ma szybę nie teges

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym sezonie i tak już za wiele nie pojeździsz, poczekaj kilka tygodni i na spokojnie kupisz coś porządnego w zimowej cenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja wzrostu bym w to nie mieszał... Mały dużego, duży małego... nie zrozumie...

Jak chcesz jeździć po asfalcie, to bierz zwykłego gs-a... będziesz miał taniej i większy wybór...

Pozycję za kierownicą w dakarze i "cywilnym" gs-ie masz taką samą... a to że dakara odradza się mniejsiejszym to inna sprawa, bo podobno dobrze jest sięgać całą stopą cokolwiek to znaczy...

A... ja mam zwykłego gs-a i na dakarze nie jeździłem... no może raz jechałem, ale chwilę później się obudziłem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziki, kup Dakara z wysoką kanapą po 2004r z ABS-em, po roku-dwóch go sprzedasz, i wtedy kupisz GS-Adv.

BikeMaster ma ugruntowaną na forum i w Trójmieście opinię i jakoś nie słyszałem żeby coś ostatnio zmieniło się na lepsze.

Nie wiem czy przypadkiem nasi absolwenci z Polibudy z Gdańska nie chcieli pozbyć się swoich Dakarów (Mehow i Max).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Maxa Dakara sprzedaje Piotrek z Bolesławca :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:oops: Taaaa...ciekawe kiedy ktoś kupi od forumowicza motocykl który wcześniej sprzedał na forum... :-D sorry za przestarzałe info!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziki, są dwa wyjścia, albo poczekasz na coś nowego w okresie zimowym tak jak napisał JacekJ, albo kupisz od forumowicza np od pit202. Wydaje mi się,że to drugie wyjście jest lepsze, ale to by musieli się wypowiedzieć znawcy. Ja kupiłem moto z polecenia, nie z przypadku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:oops: Taaaa...ciekawe kiedy ktoś kupi od forumowicza motocykl który wcześniej sprzedał na forum...

Nigdy nie mów nigdy..., np. ja :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×