Skocz do zawartości
Dziadek

[S]Osłony dłoni / handbary F700GS / F800GS

Recommended Posts

Sprzedam handbary, komplet z mocowaniami/ciężarkami na kierownicę, niskie osłony, zamontowane były w F700GS prawdopodobnie pasują też do 800 . Kupiłem z myślą zamontowania w swoim wieśniaku, dzisiaj poszedłem w końcu toto zamontować, ale troszkę nie pasują i nie chce mi się z tym bawić. Stan git-malina, Cena 300 złociszy z przesyłką.

PB060587.JPG

PB060588.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziadek, mi też początkowo nie pasowały, a mam chyba identyczne. Obejma jakby na inny przekrój kierownicy, ale po dokręceniu wszystko się ułożyło...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie w tym komplecie obejmy są na mniejszy przekrój 22 mm , w wieśniaku w miejscu mocowania kierownica ma 27 mm i same końcówki od pałąków są wygięte pod kątem nie pasującym do kierownicy w Xc. Dałoby się to jakoś obejść, mam obejmy z jakichś acerbisów czy czegoś tam, które pasują na kierownicę, ale musiałbym kombinować z pałąkami, a jak napisałem po prostu nie chce mi się, a poza tym nie lubię kaleczyć rzemiosła :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te handbary z wyglądu to są takie jakby stringi... Nie grzeją, osłaniają niewiele. Ale ładne. No i za małe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daj dłuższe śruby przy obejmach, tak aby złapały i dokręć. Będzie Pan zadowolony...

Te handbary z wyglądu to są takie jakby stringi... Nie grzeją, osłaniają niewiele. Ale ładne. No i za małe.

To fakt, nawet po dokręceniu dodatkowych powierzchni nie umywają się do tych z GS-a.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te handbary z wyglądu to są takie jakby stringi... Nie grzeją, osłaniają niewiele. Ale ładne. No i za małe.

Pałąki są bardzo solidne, a mi najbardziej zależy na zabezpieczeniu dźwigni hamulca/sprzęgła przy jakimś upadku, uderzeniu itp. Natomiast są do nich dostępne wysokie osłony jak ktoś chce. Ale też nie grzeją :) . Ale są ładne. Edytowane przez Dziadek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daj dłuższe śruby przy obejmach, tak aby złapały i dokręć. Będzie Pan zadowolony...

Ni cholery, już różnych kombinacji próbowałem. W twoim moto mogą pasować, gdzieś znalazłem, chyba to był Motech jakieś osłony które pasują do modelu wieśniaka 2007, ale do 08, 09 już nie. Może być trochę inny profil kierownicy, ale nie będę się w to już zagłębiał. Edytowane przez Dziadek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja właśnie sobie te wyższe zakupiłem, z tym że udało mi się dosyć okazyjnie cenowo, a powód jak pisze Dziadek - przy ewentualnej wywrotce żeby osłonić klamki, bo moje listki to do niczego się nie nadają, nawet od gałęzi nie osłaniają

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się w lesie wyp%$%&* to handbary się "poddają/przekręcają" i klamki tez mogą dostać po doopie ;)

Plastiki, faktycznie fest ochrona przed wiatrem :D!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się w lesie wyp%$%&* to handbary się "poddają/przekręcają" i klamki tez mogą dostać po doopie ;)

Plastiki, faktycznie fest ochrona przed wiatrem :D!

No właśnie dlatego chcę je sprzedać bo to są chu ... handbary g.. marki BMW , które jak się w lesie wyp%$%&* to się połamią, poskręcają i przekręcą , a jako ochronę przed wiatrem polecam rękawice , najlepiej takie 52ad647f28f16c7e3d4c183300ec6dbb.jpg

:-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×