Skocz do zawartości
czeczuga

Kupie kierunkowskaz do F650

Recommended Posts

witam, kupię tylny kierunkowskaz do BMW F650 1994-1997. Może to błachostka, ale na allegro są do nowszych lub za używki wołają strasznie drogo. Taki jak na zdjęciach. Posiadam też części do F650, mogę się wymienić lub sprzedać

post-4302-0-05601600-1447400463_thumb.jpg

post-4302-0-05985700-1447400470_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja płaciłem 25 za nowy vicma, ale trochę inaczej wygląda(wersja ST), chociaż może pasuje do F650.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukam w szpargałach, też mam tą wersję, ale założyłem od lifta. Jak znajdę dzisiaj to napiszę. Potrzebujesz cały, czy tylko szkło?

Edytowane przez mariusze30

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cały. Jak kupiłem swoją Efkę to z tyłu założone były jakieś chińskie badziewia, chciałbym wrócić do oryginału. Jeden już mam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego czeczuga, sprawa wygląda tak. Mam dostęp do nowych kierunków w cenie 23 zł (z żarówką ), ja takie założyłem do tyłu, bo też mi się jeden posypał, tyle tylko, że to są przednie od wersji po lifcie z homologacją na przód i tył. One są jakieś 2cm dłuższe od tych co masz z tyłu. Tak jak pisałem ja je założyłem i ładnie wyglądają. Jak chcesz to pisz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O jaki zaczep Ci chodzi?

A chodzi Ci o ten wąs metalowy, nie pamiętam, a nie chce mi się odkręcać mojego, ale skoro się trzyma, to pasuje.

Edytowane przez mariusze30

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O jaki zaczep Ci chodzi?

W pierwszym poście masz dwa zdjęcia ... to są ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wiem co mam Ci czeczuga napisać!

Kierunek jest do BMW nowy, tyle że do nowszego modelu, a kto go zrobił nie wiem.

Kup sobie rozwaloną używkę za podwójną kasę i ''Będzie Pan zadowolony''

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nic nie pisz, ja po prostu dziękuję za tę ofertę i tyle. Chcę to co chcę i jeśli ktoś ma to taki i nie jest mu potrzebny to z chęcią odkupię lub zamienie za inne części.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

temat do zamknięcia, kupiłem oryginalny (BMW Motorrad) nowy kierunkowskaz do mojego modelu za 40 zł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×