Skocz do zawartości
czeczuga

Urządzenie wielofunkcyjne- jakie ?

Recommended Posts

Brother ma ten plus, że od lat wiadomo, że bezproblemowo działa z urządzeniami Apple. Z Lexmarkiem i tanimi HPkami bywa problem. Z elxmarkiem drivery a z HPkiem to, że do obsługi potrzebny był Windows.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też nie mam iphona , ale mam iPad i niestety bardzo żałuję że mój model Brothera dcp j315w nie obsługuje funkcji air print . Czasami muszę wysłać plik do innego urządzenia bo aplikacja iprint nie chce albo nie może porozumieć się z drukarką. Z macbookiem nie ma tego problemu, działa jak normalna drukarka po wi-fi, aby oddać sprawiedliwość podobne kłopoty dotyczą aplikacji w Androidzie . Model 105 ma już wszystko zaimplementowane

wysłane kurierem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam i nie zamierzam mieć iphone

swiat apple nie kończy się na iphone, a nawet się nie zaczyna :) od lat polecam zmianę z traumatycznych windows'ów

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też nie mam iphona , ale mam iPad i niestety bardzo żałuję że mój model Brothera dcp j315w nie obsługuje funkcji air print . Czasami muszę wysłać plik do innego urządzenia bo aplikacja iprint nie chce albo nie może porozumieć się z drukarką. Z macbookiem nie ma tego problemu, działa jak normalna drukarka po wi-fi, aby oddać sprawiedliwość podobne kłopoty dotyczą aplikacji w Androidzie . Model 105 ma już wszystko zaimplementowane

wysłane kurierem

Zainstaluj taką apkę o nazwie Printopia a będzie uzdrowiona dusza Twoja. Chyba nawet możesz pobrać darmową wersję testową na próbę.

Albo podłączyć drukarkę przez USB pod AirPort Express

Edytowane przez Moto Troter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam brother dcp-357c atrament , skanuję kopiuje kseruje ma czytnik kart pamięci SD/CF, mmc xD usb 2.0 z przodu , możesz sobie zdjęcia wydrukować nawet (jest papier w paczce na start- działa chociaż dupy nie urywa tzn nie jest jakieś hd w 3d czy coś ale postacie widoczne hehe) działa już ze 4lata więc chyba jest w miarę ok

no i najważniejsze chyba tusze kosztują 19 zł sztuka- są 4szt czarny trochę większy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a tak żeby jeszcze podajnik był do skanera...

też stoimy przed dylematem na co wymienić pixme bo wypada drogo drukowanie niecałej ryzy miesięcznie, a kolor niezbyt potrzebny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam Brother MFC-J6510DW: print, copy, scan, fax, A3 duplex, od góry ładowanie do kopiowania, skanowania itd., tusze po kilka zł sztuka (zamienniki), używana codziennie przez ok. 3 lata, druk z USB, kart SD. Dotychczas bez awarii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a korzysta ktoś może z Epsona M200?

opinii w necie nie ma zbytnio, w sklepie opowieści wyglądały zachęcająco

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×