Skocz do zawartości
dakarowy

Komplet Modeka kurtka i spodnie

Recommended Posts

Sprzedam komplet spodnie Modeka Ottawa Men rozmiar XL, kurtka Modeka Downtown Race rozmiar XL, stan bardzo dobry, jak zapisałem w aukcji :D dla zainteresowanych zdjęcia doślę mailem, bo mi sie nie chciało robić i podam oczywiście wady 8-)

Kupować..., kupować... nie żałować.. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałem policytować ale ustawiłeś cenę minimalną ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chciałem policytować ale ustawiłeś cenę minimalną

No bo chyba o to w tym chodzi.. ;)

Policytować można, nie musisz wygrać.. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Toć ja już policytowałem ale samemu to tak nudno. ;) Kto się przyłączy? :beer:

A jaka jest cena minimalna na spodniach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A jaka jest cena minimalna na spodniach?

Chcesz kupić, czy tak tylko pytasz? :o

Muszę się zastanowić. :D A ile dasz? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chcesz kupić, czy tak tylko pytasz? :D

To zależy ile powiesz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena minimalna za spodnie to 400 zł plus przesyłka a za kurtkę 370 zł za tyle oddam osobno :roll:

No chyba że ktoś weźmie komplet to się nad sumą zastanowię :roll:

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za 400zł spokojnie kupuję nowe. Więc dziękuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Za 400zł spokojnie kupuję nowe. Więc dziękuje.

Skoro uda Ci się kupić ten model taniej to kupuj.., nowe takie kosztują najtaniej 490 zł.. plus przesyłka, więc... powodzenia ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Skoro uda Ci się kupić ten model taniej to kupuj.., nowe takie kosztują najtaniej 490 zł.. plus przesyłka, więc... powodzenia ;)

Właśnie nowe... kosztują wyjściowo 490 plus kilka procent rabatu i okazuje się że różnica miedzy nowymi a używanymi wynosi 20zł. Powodzenia życzę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy - chyba trochę poszarżowałeś z ceną :D Viper ma rację. Na stronie Modeki nowe są faktycznie za 490zł. A np. tutaj nowe za 365zł.http://allegro.pl/spodnie-modeka-ottawa-men-r-xxl-wyprzedaz-i1386306537.html. Ale to chyba jednorazowa "wielka wyprz". W każdym sklepie jak zapytasz o rabat to zawsze Ci go dadzą. Modeka co prawda nie prowadzi producenckich wyprzedaży więc trudniej jest kupić coś bardzo tanio.

Ja np. kupiłem w Kraku nowe spodnie Modeki model Quebec Pro za równe 600zł. Inne sklepy dawały bez problemu 630-640zł. Zamówiłem, dałem zaliczkę i za tydzień były do odbioru elegancko w woreczku przez nikogo nawet nie mierzone :o.

Mimo wszystko życzę udanej licytacji.

PS

Chyba niepotrzebnie ujawniałeś na forum tę cenę minimalną ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki.. :D

Po pierwsze, to się tak nie napinajcie.. :o

Po drugie.. nie jestem desperatem, który nie ma co do gara włożyć, żeby za bezcen sprzedać prawie nowy komplet motocyklowy, w miare renomowanej marki.. i w prawie idealnym stanie :mrgreen:

Po trzecie.. pomyślcie, czy Wy sprzedając swój (gdybyście mieli oczywiście na sprzedaż), też puścili byście go po kosztach? :twisted:

Po czwarte... jeśli macie na zawołanie takie rabaty, to Wam gratuluję :D , ale uwierzcie mi ja nie jestem ani sklepem, ani tym bardziej żadną instytucją charytatywną, a prezenty pod choinkę już były... ;) , mam wrażenie że zatrzymaliście się w tej jakże miłej atmosferze świątecznej... :o i chcielibyście dwie sroki za jeden ogon pociągnąć.. :)

Po piąte.. zwróciłem uwagę na gościa, który sprzedaje nowe łachy na allegro po cenie poniżej jakichkolwiek kosztów, proponuję zadzwonić do przedstawiciela Modeki z Wrocławia i zapytać kto to sprzedaję i czy ten towar jest oryginlany i bez wad... uwierzcie mi w zeszlym roku, to przerabiałem.. ;)

Także apeluję o zdrowy rozsądek i oczywiście PEACE! :twisted: :beer:

Tak Zwierzu taką kurtkę sprzedaję ;)

Waflo... a szarżuję to ja na Dakarze, a nie z cenami.. ;) ;) :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy i tu masz całkowitą rację, jak kupowałem w zeszłym roku kurtkę i spodnie (MODEKA Salon Firmowy)to nie było mowy o żadnym rabacie. Jedyne co dostałem do kompletu to pas na nery. Dodam że kupując śnieg leżał za oknem i miałem jeszcze "popracie" co jak widać na nie wiele się zdało, ale lepszy rydz niż nic :-)

Szukałem lepszego zródła ale nic z tego, nawet robiąc zakupy w rzeszy nie wychodziło wcale taniej.

Przez zeszły sezon w w/w wspomnianych ciuchach rozleciał się jedynie zamek w rękawie. Zareklamowałem kurtkę tydzień przed świętami i przyjeli bez mrugnięia okiem. Moje zdanie jest takie że warto zapłacić za dobre ciuchy i w razie reklamacji nie mieć problemu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam Panowie nie wiem, jeszcze nie kupowałem żadnej MODEKI. Ale jak oglądałem kurtki w salonie YAMAHA Siedlce to kurtka http://allegro.pl/kurtka-modeka-silas-r ... 11973.html również miała na metce cenę 590zł ale był do niej rabat posezonowy i wychodziło coś 530 (czyli chyba mogą robić obniżki i wyprzedaże).

Co do ceny jaką wystawił Dakarowy to jest jego sprawa, ma prawo i 2000 chcieć bo ma do nich sentyment ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chłopaki.. :D

Po pierwsze, to się tak nie napinajcie.. :o

Po drugie.. nie jestem desperatem, który nie ma co do gara włożyć, żeby za bezcen sprzedać prawie nowy komplet motocyklowy, w miare renomowanej marki.. i w prawie idealnym stanie :mrgreen:

Po trzecie.. pomyślcie, czy Wy sprzedając swój (gdybyście mieli oczywiście na sprzedaż), też puścili byście go po kosztach? :twisted:

Po czwarte... jeśli macie na zawołanie takie rabaty, to Wam gratuluję :D , ale uwierzcie mi ja nie jestem ani sklepem, ani tym bardziej żadną instytucją charytatywną, a prezenty pod choinkę już były... ;) , mam wrażenie że zatrzymaliście się w tej jakże miłej atmosferze świątecznej... :o i chcielibyście dwie sroki za jeden ogon pociągnąć.. :)

Po piąte.. zwróciłem uwagę na gościa, który sprzedaje nowe łachy na allegro po cenie poniżej jakichkolwiek kosztów, proponuję zadzwonić do przedstawiciela Modeki z Wrocławia i zapytać kto to sprzedaję i czy ten towar jest oryginlany i bez wad... uwierzcie mi w zeszlym roku, to przerabiałem.. ;)

Także apeluję o zdrowy rozsądek i oczywiście PEACE! :twisted: :beer:

Tak Zwierzu taką kurtkę sprzedaję ;)

Waflo... a szarżuję to ja na Dakarze, a nie z cenami.. :D ;) :drinkbeer:

Aj tam, aj tam, przyznaj się po prostu, że Byłeś na szkoleniach z negocjacji ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Aj tam, aj tam, przyznaj się po prostu, że Byłeś na szkoleniach z negocjacji ;)

Oczywiście.... że nie :D przerabiałem kiedyś tylko na jednej z uczelni przedmiot pt. negocjacje w biznesie... :mrgreen: ale tak poza tematem... to ogólnie słabi mnie gadanie...., bo tam jest po tyle, a ty chcesz tyle, a ja dałbym tyle, ...ale nie dam, bo nie mam..., albo chcę albo nie chcę, bo kupię taniej.., :roll:

Jak to Zwierz napisał... mam do nich sentyment.. bo niejednego bąka w nie wpuściłem..., a to się też liczy w cenę, to jak z motocyklami jeden niby ten sam, a kosztuje znacznie więcej, a inny znowu mniej, a wiadomo że każdy Żyd swój towar chwali.. :o

jak to mówią.."..jeden kocha teściową, a drugi jak mu skarpetki śmierdzą..." :D

Konsensus jest taki, że właśnie dlatego na allegro na "stronie o mnie" napisałem już dawno ... "nie chcesz kupić, nie licytuj"... :beer:

I oczywiście bez urazy dla nikogo, ale takie są fakty :o :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bo niejednego bąka w nie wpuściłem...

Kurde Dakarowy, Ty to Masz bajer sprzedażowy opanowany ;).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na moje oko wciskasz używane gacie drożej niż nowe i jeszcze plujesz się, że ktoś ci to wypomina.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na moje oko wciskasz używane gacie drożej niż nowe i jeszcze plujesz się, że ktoś ci to wypomina.

Aukcja jest dobrowolna, więc co tu mówić o wciskaniu.. :?: :? A przy moich subiektywnych wywodach wcale sie nie oplułem... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
viper napisał(a):Na moje oko wciskasz używane gacie drożej niż nowe i jeszcze plujesz się, że ktoś ci to wypomina.

Aukcja jest dobrowolna, więc co tu mówić o wciskaniu.. :?: :? A przy moich subiektywnych wywodach wcale sie nie oplułem... :D

Panowie spokojniej, bo się nam tutaj pobijecie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×