Skocz do zawartości
Pawel

Targi na świecie .. Co nowego?

Recommended Posts

a gdzie nowe zegary nowego dużego GSa?

Szczęśliwi czasu nie mierzą ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie targi w Kolonii można krótko podsumować tak:

Duże jak na porównanie z Poznaniem czy Warszawą. Bardzo duże. Od rowerów ( np. bambusowych), poprzez motorki, motorynki do motocykli. Quad'ów trochę, akcesoriów też. Gurują tematy napędu elektrycznego - chyba tak z 30 % asortymentu. Takich na ten przykład kasków to w każdym rozmiarze i chyba wszystkich istotnych i nieistotnych marek. U "Szuberta" do każdego mierzenia dawali kominiarkę - żeby kasków nie upaprać łbem ludzkim ;) Na innych stoiskach żeśmy nie mierzyli to nie wiem ... Trend w modzie to kaski białe ( gładkie w kolorystyce) bez niczego oprócz loga firmy. W ciągu dwóch dni byliśmy tylko na halach 6, 7 i 8 - reszty nawet nie szukaliśmy, a były ;) Może to właśnie dlatego trwają od wtorku do niedzieli. Wprawdzie nie byliśmy zwiedzać, ale i tak .... było grubo. Z innych obserwacji: - nie zauważono "dziczy" zbieraczy wszelkich ulotek, szarpiących wszystkim ... Praktycznie żadnej hostessy w stroju kąpielowym. Była jedna Polka z Modeki i jedna Niemka , ale w urodzie "majster budowlany" To w odróżnieniu od naszych krajowych targów są targi moto, a nie: "napatrz się" ;) Żarcie targowe drogie. Bilet 1 dniowy 12E. Parking 10E

Na koniec: jak ktoś jest zainteresowany zajefajną pompką, albo ciuchami z półki dostępnej tylko z wysokiej drabiny., albo zwyczajnie chce GasGas'a np z 2 suwie to śmiało do Leff'a. Mamy to ;) :beer:

Wkrótce jeszcze większe targi ... Mediolan, ale chyba nam się nie chce tyle chodzić ... taki kawał drogi, żeby zobaczyć 1 czy dwie hale ? ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zadowoleni z wyjazdu?

Leff ma białą kominiarkę i czerwony długopis, ja mam białą kominiarkę i czerwony długopis ... jesteśmy szczęśliwi ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie zobaczył baner "Łapanie za kierownicę - 50€" :-D

Wysłane z...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zima idzie, może baseny pozamykali?

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zima idzie, może baseny pozamykali?

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Czyli tradycyjnie pozamykali nie tych co trzeba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli tradycyjnie pozamykali nie tych co trzeba.

To co trzeba wypuszczą w Mediolanie. Tam motki to dodatek do "nóg" ;) Tak inaczej niż u Niemców mają. Ciekawe dlaczego? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak inaczej niż u Niemców mają. Ciekawe dlaczego? ;)

To proste,

Niemcy to jedyny kraj na świecie gdzie myszy piszczą na widok kobiet :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wizualnie 310'ka się mi nie podoba. Fakt ... wizualnie wygląda na mały skuterek, ale jak sobie zasiadłem to czułem się wygodnie i już nie miałem wrażenia, że siedzę na małym kocie, ale jak ocenić coś co jest na sztywno osadzone do podłoża i nawet pohuśtać się nie można to nie wiem :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...) ale jak ocenić coś co jest na sztywno osadzone do podłoża i nawet pohuśtać się nie można to nie wiem :roll:

Prosto, brzydkie to i nie kupię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no ładnie Paweł, ale to samo zdjęcie wrzucone przez gilby-ego dwa posty wyżej jest jednak większe jesli chciałes już nam pokazac jakąś różnicę :-D

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niezły kask

A czytałeś artykuł? Ma być tak bezpieczny, że nie będzie potrzebna dodatkowa ochrona, typu kask i ciuchy moto. Tylko po co takim jeździć? Można sobie suszarką we włosy podmuchać i też będzie podobnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czytałeś artykuł? Ma być tak bezpieczny, że nie będzie potrzebna dodatkowa ochrona, typu kask i ciuchy moto. Tylko po co takim jeździć? Można sobie suszarką we włosy podmuchać i też będzie podobnie.

Czytałem. Komentarz jest do zdjęcia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×