Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Na moto jeżdżę od września 2014r. Wcześniej nie miałem styczności z motorami. Aktualnie jeżdżę na Yamahą xt660X, ale powoli zaczyna mnie ciągnąć coraz bardziej na szutry i polne dróżki. Zastanawiam się nad zmianą mojej Jadzi na wersję R(21 koło z przodu) lub na F650 Dakar.

Mam całą zimę na przemyślenia ale mam też pytanie, czy jest ktoś z okolic Bielska Białej z Dakarem z kim mógłbym się spotkać w któryś weekend, przymierzyć się do moto i przejechać??

Pozdrawiam forum

Goral

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Na moto jeżdżę od września 2014r. Wcześniej nie miałem styczności z motorami. Aktualnie jeżdżę na Yamahą xt660X, ale powoli zaczyna mnie ciągnąć coraz bardziej na szutry i polne dróżki. Zastanawiam się nad zmianą mojej Jadzi na wersję R(21 koło z przodu) lub na F650 Dakar.

Mam całą zimę na przemyślenia ale mam też pytanie, czy jest ktoś z okolic Bielska Białej z Dakarem z kim mógłbym się spotkać w któryś weekend, przymierzyć się do moto i przejechać??

Pozdrawiam forum

Goral

Chyba pomyliłeś wersje, nie chodziło Ci przypadkiem o wersję ...Z? z kołem 21 cali? :-P

Witaj :cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy nie pomyliłem się. XtX ma 17 z przodu a XTR 21, XTZ też ma 21

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×