Skocz do zawartości
stanik1983

prośba o rozkodowanie nr vin

Recommended Posts

możliwe jest sprawdzenie autentyczności przebiegu z uk , danii , belgii , holandii i szwecji . szwajcarzy mają takie arkusze w które diagnosta wpisuje daty przeglądu /jakoś tak dziwnie giną po drodze do polski , w mojego syna s3 był i się zgadzało z budzikiem ;-) / - pierwszy przegląd wykonywany po imporcie pojazdu do szwajcarii więc mozna zweryfikować ile stał u dealera . natomiast inne kraje to już niestety - przy pojazdach dłużej /poniżej 2014/ zarejestrowanych w polsce można poszukać w cepiku . czasami można trafić na fajne kwiatki typu "dołożenie" 200 000 kilometrów w celach zaniżenia ceny pojazdu dla banku ;-) /naszło mnie na takiego legenda , w maju miał 78000 a w październiku 281000 ;-) -aukcja banku / . szkody ubezpieczeniowe tylko w płatnych portalach pod warunkiem że pojazd miał ac lub szkoda z winy innego pojazdu .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Pawła admina

Daruj sobie kolego dziwnie cwaniackie kawałki typu zapytaj wróżki, kojarzy mi się zaraz z zachowaniem dziwnych gości twardych przed laptopem którym w szkole zabieralo się kanapki i kopalń w du...e

Stanik - taka prośba: daj na luz. Jak już to czuję się zawiedziony bo na tym forum to ja jestem tan zły admin ;)

Na razie jesteś jak meteoryt, który wpadł do ziemskiego ogródka - ziemianie traktują Cię po ziemiańsku, a Ty tupiesz, że nie traktujemy Cię po "waszemu", a my nawet nie wiemy jaki masz skład chemiczny ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odpowiedzi i mnóstwo żarcikow

Luz chłopie, przyzwyczaisz się. :beer:

Kino Piast na Kościuszki jeszcze działa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kino Piast na Kościuszki jeszcze działa?

W kinie VIN ...? Bez sensu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kino Piast niestety nie działa. Knajpe zrobili Jedyne kino w teatrze ino

Do admin

Trudne początki w większości przypadków wróżą dobra długa znajomość

I z tymi kanapkami to żarcik przeciez

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trudne początki w większości przypadków wróżą dobra długa znajomość

Tchnąłeś nową nadzieję w moje małżeństwo... Przekażę dobrą nowinę Żonie.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tchnąłeś nową nadzieję w moje małżeństwo... Przekażę dobrą nowinę Żonie.

No tak ... Nic tak dobrze nie zrobi żonie na poprawienie humoru jak w chłupie nawy "stanik" - szczególnie jak Ty będziesz na Bajaniu :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Do małżeństwa to pasuje raczej ,,miłe złego początki...'' ;)

A koniec żałosny :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba wszyscy jakieś elementy autobiograficzne wrzucacie... Jarek, Paweł, Mirek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po numerze win możesz dowiedzieć się jakie motocykl miał wyposażenie, kiedy był kupiony i jeśli były robione przeglądy w ASO to będzie je widać w systemie ...można też odczytać kolor a jeśli jest inny to znaczy że ...komuś się nie podobał ;)

Powiedz czego chciałbyś się dowiedzieć o swoim motocyklu czego nie widać gołym okiem ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś wróżbitą?

W róż bitą to ma żonę :D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×