Skocz do zawartości
ZWIERZ

[K] Resor Opel Frontera A Sport

Recommended Posts

Jak w temacie. Może ktoś, gdzieś w dobrych pieniądzach i niewyklepany. Tylny prawy.

A przy okazji to jeszcze obie tylne prawe lampy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak w temacie. Może ktoś, gdzieś w dobrych pieniądzach i niewyklepany. Tylny prawy.

A przy okazji to jeszcze obie tylne prawe lampy.

Widzę, że zmagasz się z tym samym problemem co ja :( z tym, że ja przy wersji long. Używkę strach kupować, bo nie wiadomo czy nie była klepana a cena to 70% nowego.

aha i wiesz co chyba resory od long pasują do wersji sport.

Tu masz link do gościa, który ma sporo części do frontery jak byś coś wypatrzył i nie chciał płacić za przesyłkę to ja jadę w twoje rejony pod koniec stycznia ;) Na jakieś bajanie czy co :P Więc mogę zabrać do ciebie.

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=2548163

Edytowane przez alien19999

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do stycznia nie do ciągnę, ale dzięki.

Na forum Fronterowym piszą, że od Żuka można dopasować. Na razie na szybko kupię coś żeby latać, a potem przyjrzę się bliżej Żukowskim.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwierzu, a w ASO sprawdzales? Tak proforma pytam, cena zabija? Sprawdzałeś?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Resoru nie, lampy sprawdzałem (to już wolę bez świateł jeździć i mandaty płacić :-D )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dawaj mnie tutaj więcej info: rok, wersja, moc, model .... się popatrzę, a może coś się wypatrzy ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

94, 2,0 benzynen, ale to nie ma znaczenia, bo resory były w Sporcie tylko w modelu A do liftu. Potem sprężyny.

Edytowane przez ZWIERZ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Resor nowy ... tak na pierwszy rzut oka to od 550.- , ale niedziela jest i źle się pyta ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwierzu, sprawdź, niektore rzeczy w aso są dziwnie drogie, inne śmiesznie tanie, warto sprawdzać, ja juz kilka razy sie przekonałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również załozyłam, że stopka centralna do mojego Czesława będzie tańsza w Heedzie albo w Givi (oczywiście dedykowana). Zamówiłam okazało się, że żeby ją założyć trzeba by obciąć kawałek plastiku. Nie mogłam się na to zgodzić. Poszłam do ASO oryginalna stopka centralna okazała się tańsza (razem z montażem nawet). Za to grzane manetki wyszłyby 2 razy drożej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jarek, auto nie jest warte 550.

Może i masz rację ale gdzie inną tak tanią terenówkę znajdziesz? Zobacz np cenę części do patrola a do fronterki :)

Ja fronterę odrestaurowuję i wiem jak to wygląda. Cenowo się nie opłaca( cena części przekracza wartość rynkową samochodu) ale uwież mi jak wszystko działa, satysfakcja gwarantowana. Na dodatek wiesz co masz i ile to wytrzyma.

Wysłane z mojego LIVE przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwierzu - niestety przerabiałem kiedyś temat resorów do terenówek i niestety :-( Albo używki drogie i nic nie warte, albo klepane przez pana cześka w garażu z jednej blachy - bo dla niego nie było znaczenia czy to samurai, który waży tonę, czy stary star ze Starachowic.

Skończyło się na tym, że cza było zainwestować 2 tys w oldman'a + komplet tulei poliuretanowych.

Dla pocieszenia powiem Ci tylko tyle, że jeżdżę już na tych oldmanach 4 lata i nic - ani się nie ugięły - a i praca tych resorów o niebo lepsza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja był cały za półtora to nie chciałeś ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a po kiego mi cały, żeby się kury miały gdzie nieść :-D Póki da się kleić w rozsądnych pieniądzach to będę kleił. jak sieknie coś ostrego, to wymiana na następny i ogień na tłoki ;-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwierzu, specjalnie dla Ciebie, dzis po odprowadzeniu córki do szkoły zrobilem.szpiegowskie zdjęcie, tam powinieneś uderzyć!

8b9d764a8728b9071b4c0ee0fe3452e3.jpg

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwierzu, specjalnie dla Ciebie, dzis po odprowadzeniu córki do szkoły zrobilem.szpiegowskie zdjęcie, tam powinieneś uderzyć!

8b9d764a8728b9071b4c0ee0fe3452e3.jpg

Na golfie III? :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwierzu, specjalnie dla Ciebie, dzis po odprowadzeniu córki do szkoły zrobilem.szpiegowskie zdjęcie, tam powinieneś uderzyć!

8b9d764a8728b9071b4c0ee0fe3452e3.jpg

Już uderzone, tyko teraz poczta polska gdzieś się bawi moim resorem już trzeci dzień.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już uderzone, tyko teraz poczta polska gdzieś się bawi moim resorem już trzeci dzień.

Pewnie zbierają odpowiednią masę resorującą, co by się w paczce zmieścił na prosto a nie wygięty w pałąk :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×