Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pit w Bolesławcu ma dobrego Dakara

Pawel niestety musze poczekac jeszcze na odblokowanie srodkow z opcji (koniec stycznia czesc i kwiecien reszta) bo nie chce brac kredytu skoro kasa bedzie dostepna. Mam nadzieje ze styczniowa pula wystarczy na zakup moto to o ile Pit bedzie dalej chcial go sprzedac to na pewno sie zglosze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, chciałbym kupić sobie motocykl i zwracam się do was z prośbą jaki byłby dobry do 50tys. Na oku mam kilka ofert z http://www.bmw-autopremium.pl/sprzedaz_pojazdow/pojazdy_do_odbioru/motocykle_bmw gdzie sprzedają używane motocykle, sprawdzone i co najważniejsze z gwarancją. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Czy lepiej kupić od osoby prywatnej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, chciałbym kupić sobie motocykl i zwracam się do was z prośbą jaki byłby dobry do 50tys. Na oku mam kilka ofert z http://www.bmw-autop...u/motocykle_bmw gdzie sprzedają używane motocykle, sprawdzone i co najważniejsze z gwarancją. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Czy lepiej kupić od osoby prywatnej?

Nie wiem, ale brzmi jak lokowanie produktu, a te oferty każdy może sobie znaleźć, sorry ale nie bardzo rozumiem też problem z jakim masz do czynienia

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktywna sprzedaż :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nie rozumiesz Dakarowy? A nie chciałbyś pomóc? A nie może on nam dać te pindzesiont koła a my mu tego problema rozwiążemy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

piździesiąt klocków to akurat kwota którą Marek chce za tigera xcx 2015 , po co na jakieś plebejskie beemki wydawać ;-) . używane do tego .

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolega zapisał się na forum f650gs. Nasuwa mi się myśl, że pewnie takowy chce kupić... W cenniku takich już nie ma, ale jest g650gs, albo f700gs, które kosztują nowe prosto z salonu poniżej 50tysięcy, i też są z gwarancją itd... zatem tym bardziej nie rozumiem co kolega miał na myśli??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
BMW to takie pospolite i oklepane. ;-)

No, nie to co DL albo Trampek :-D

wytapatalkowano

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcę zakupić motor i szukam porady. Chciałbym aby motor był używany i najlepiej z gwarancją. Znalazłem takie jednoślady w salonie BMW, dlatego pytam się czy warto wybrać takie modele czy może kierować się na zakup od osoby prywatnej.

Edytowane przez MotoCap

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcę zakupić motor i szukam porady. Chciałbym aby motor był używany i najlepiej z gwarancją. Znalazłem takie jednoślady w salonie BMW, dlatego pytam się czy warto wybrać takie modele czy może kierować się na zakup od osoby prywatnej.

Skoro tak, to dlaczego nie zapytasz o wyprzedaż rocznika 2015 własnie teraz, w grudniu, czasami trafi się dobra cena nowego motocykla :-) a nie używanego z salonu, w sumie za 5 dych cos można już znaleźć ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Warto się zastanowić ile się chce tym motkiem pojeździć. Jak planujesz sezon czy dwa, albo nie wiesz do końca czym chcesz jeździć to może nie koniecznie warto kupować prawie nowe z gwarancją etc.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszyscy jacyś podejrzliwi i nieufni. A rady znikąd, więc ja pomogę. Żeby mieć za 5 dych używany motocykl z gwarancją, należy kupić nowy na wyprzedaży, dać go mi do końca przyszłego sezonu, opłacać przeglądy i odebrać potem przed zimą wspaniały, prawie nowy, ale jeszcze z gwarancją sprzęt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcę zakupić motor i szukam porady. Chciałbym aby motor był używany i najlepiej z gwarancją. Znalazłem takie jednoślady w salonie BMW, dlatego pytam się czy warto wybrać takie modele czy może kierować się na zakup od osoby prywatnej.

Warto

Warto się zastanowić ile się chce tym motkiem pojeździć. Jak planujesz sezon czy dwa, albo nie wiesz do końca czym chcesz jeździć to może nie koniecznie warto kupować prawie nowe z gwarancją etc.

Edytowane przez Łasica

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszyscy jacyś podejrzliwi i nieufni. A rady znikąd, więc ja pomogę. Żeby mieć za 5 dych używany motocykl z gwarancją, należy kupić nowy na wyprzedaży, dać go mi do końca przyszłego sezonu, opłacać przeglądy i odebrać potem przed zimą wspaniały, prawie nowy, ale jeszcze z gwarancją sprzęt.

Jacku nie dodałeś jeszcze, że rzetelnie sprawdzony ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszyscy jacyś podejrzliwi i nieufni. A rady znikąd, więc ja pomogę. Żeby mieć za 5 dych używany motocykl z gwarancją, należy kupić nowy na wyprzedaży, dać go mi do końca przyszłego sezonu, opłacać przeglądy i odebrać potem przed zimą wspaniały, prawie nowy, ale jeszcze z gwarancją sprzęt.

Dzięki za radę :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×