Skocz do zawartości
tomcio666

Kupię F650 do 6-7 tys.

Recommended Posts

Hejak. jak w temacie. Szukam swojego pierwszego moto. Po analizie +- wybór padł na BMW:). Do dyspozycji mam 6-7 tys Polskich Złotych:). Jak ktoś z szacownych forumowiczów planuje sprzedaż swojego cuda prosze o kontakt. Zdjaę sobie sprawę że za tą sumę mówimy o moto z końca lat-90 tych. Jak to bywa z zakupem pojazdu liczy się stan - przebieg o ile prawdziwy;). Jestem z Krakowa, więc wolałbym info z małopolski-śląska.

Pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daleko? Po dobrego sprzeta warto pojechać.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze można kupić paścia i częściej bywać w BB :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze można kupić paścia i częściej bywać w BB :-D

Albo w W-wie :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze można kupić paścia i częściej bywać w BB :-D

Ludzie potrafią mieszkając we Wrocku motka nad morzem kupić i do BB na serwis zawieźć :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

..

Aktualnie stoi na kostkach Przód Mitas, tył TKC 80 .

..

Jesteś chyba pierwszym który w ten sposób założył opony, zazwyczaj na przód wędruje tkc a na tył Mitas, skąd taki pomysł? :-) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś chyba pierwszym który w ten sposób założył opony, zazwyczaj na przód wędruje tkc a na tył Mitas, skąd taki pomysł? :-) :beer:

Bo tak stoi w garażu, ale jak będzie motocykl wyprowadzony do jazdy to będzie odwrócony i tak jak piszesz :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś chyba pierwszym który w ten sposób założył opony, zazwyczaj na przód wędruje tkc a na tył Mitas, skąd taki pomysł? :-) :beer:

Może stąd że TKC 17-ka nijak nie chciała wleźć na przednie koło? A nawet jak próbowaliśmy tylne koło założyć na przód - to łańcucha brakowało? No nijak nie dało się inaczej :D

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś chyba pierwszym który w ten sposób założył opony, zazwyczaj na przód wędruje tkc a na tył Mitas, skąd taki pomysł? :-) :beer:

Bo tak stoi w garażu, ale jak będzie motocykl wyprowadzony do jazdy to będzie odwrócony i tak jak piszesz :lol:

Może stąd że TKC 17-ka nijak nie chciała wleźć na przednie koło? A nawet jak próbowaliśmy tylne koło założyć na przód - to łańcucha brakowało? No nijak nie dało się inaczej :D

Hehehe... Jak by nie kombinował to TKC nie chciało być z przodu. A jak nie chciało być z przodu to poszło na tył. A pomysł był taki aby przesiąść się z szosowych na kostkę i zobaczyć czy kostka MI podejdzie Już wiem że TAK i nowy zestaw opon bedzie TKC+ TKC / TKC+MITAS ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Katowic też za daleko? Gadaj z Robim, o sprzęt zacny i wszystkomający ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lukier cukier :slina: http://olx.pl/oferta...D5-IDcykTD.html

jak tak było wszystko wymieniane jak opony co 13 lat to super maszyna. :mrgreen: A z tym tyraniem po lasach to poleciał, przecież się nie da na szosówkach latać po lasach :D i dlatego na prawie nowym komplecie jeździ na drugą zmianę. A ja facet "w średnim wieku" już nie mam szosówek i lepiej mi z tym :)

Edytowane przez Robi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Katowic też za daleko? Gadaj z Robim, o sprzęt zacny i wszystkomający ;)

Katowice bliziutko:0. Szkoda, że czerwona:P Mam samochód dokładnie w tym kolorze...Czy przebieg ponad 80 tys to duża dla takiego moto? Wiem pytanie laika:P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To żaden przebieg, ale ja się nie znam ;) Jeśli zależy ci na cyferkach to musisz jednak szukać w "ofertach". Słowa kluczowe: "okazja" , "igła" , "jedyny taki" , "perełka" itp. itd.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To żaden przebieg, ale ja się nie znam ;) Jeśli zależy ci na cyferkach to musisz jednak szukać w "ofertach". Słowa kluczowe: "okazja" , "igła" , "jedyny taki" , "perełka" itp. itd.

... import z Włoch ... przebieg 30kkm ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... import z Włoch ... przebieg 30kkm ;)

Jakiś duży ten przebieg jak na Włochy :P weź go skręć :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiś duży ten przebieg jak na Włochy :P weź go skręć :D

To taki uśredniony. Wiadomo, że im bardziej na południe to cieplej, a jak cieplej to niższy przebieg ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To taki uśredniony. Wiadomo, że im bardziej na południe to cieplej, a jak cieplej to niższy przebieg ;)

A jak pojadę w nowym sezonie do Marko to też się liczy ? Zredukuję mi połowę licznika ?Bo tam jest ciepło ... Jak tak to jadę :D ..... Ale mam kostkę i chyba się to nie liczy. :/ ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

..... Ale mam kostkę i chyba się to nie liczy. :/ ;)

Do tego założoną tył na przód :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×