Skocz do zawartości
tomcio666

Kupię F650 do 6-7 tys.

Recommended Posts

I nie kupuj golasa bo ubranie nawet eFki kosztuje około 2 klocków a jak chcesz zjechać w teren na dobrej kostce to doliczy jakies 800zł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

łoj łoj łoj... - narażacie się koleżanko ;-) :-D :-D i to bardzo - Święta blisko więc wybaczam :-D :-D

Upss...

Zapomniało mi się kto tu jeszcze ma nieszczęsne F650 :D

Dobrze, że Święta mnie ratują :-)

Temat do zamknięcia:). Wobec siły transalpa szukam transalpa:))). Dzięki za każdą informacje. Pozdrawiam:)

Słuszna decyzja :-)

Na forum TA widziałam, że Maras proponował Ci swojego Trampka. Uważaj tylko na koze :D

wytapatalkowano

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powinien tutaj wpaść Admin MiKo - on twierdzi, że po to się zaangażował w to forum, aby promować markę i model, a tutaj "wszyscy" wpadają wyrwać każdą możliwą duszyczkę zgodnie ze swoją wiarą.

A poszli sobie ewangelizować na poletka swoich marek i preferencji ;)

Upss...

Zapomniało mi się kto tu jeszcze ma nieszczęsne F650 ....

Dziękujemy. To takie miłe być prześladowanym we własnym domu :P

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedna uwaga.Trampek fajny ale żre więcej niż F650 o GS nie wspominając.A najbardziej damski to jest ... ;) :D

triumph%20str%20glowna%203.jpg

Edytowane przez mirek2404
  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Upss...

Zapomniało mi się kto tu jeszcze ma nieszczęsne F650 :D

Dobrze, że Święta mnie ratują :-)

Pewnie zajrzy jakiś Mikołaj... :lol:

ence-pence.gif

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat do zamknięcia:). Wobec siły transalpa szukam transalpa:))). Dzięki za każdą informacje. Pozdrawiam:)

Tylko po co ja myłem motocykl do zdjęć??

Trampkiem miałem okazję pojeździć i powiem szczerze nie podobał mi się.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem TA600 i jakoś wole GS i na pewno Dakara, mniej pali plus mniej upierdliwy serwis. GS zwinniejszy i mniejsza masa odczuwalna bez dwóch zdań.

Edytowane przez Tomasz
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat do zamknięcia:). Wobec siły transalpa szukam transalpa:))). Dzięki za każdą informacje. Pozdrawiam:)

Przejedź się jednym i drugim i wtedy zdecydujesz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miałem TA600 i jakoś wole GS i na pewno Dakara, mniej pali plus mniej upierdliwy serwis. GS zwinniejszy i mniejsza masa odczuwalna bez dwóch zdań.

A co jest w trampku upierdliwego w serwisie?

Wysłane za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co jest w trampku upierdliwego w serwisie?

Wysłane za pomocą Tapatalk

Podeszwa co chwilkę odpada i trzeba ją kleić.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś nowy wiec uprzedzę fakty.

Zaczekaj napisała trampek

MT napisze DL

Zwierz zaproponuje Dakara

PrzekDab powie 1150

SEB Yama

Głos północy wspomni o 800

Peterka - Hus

A ja od siebie dodam Triumph :-D

Takie własnie to nasze forum jest :beer:

Ejj no zapomniałeś o jeszcze jednym porządnym motorze jakim jest pegaso no wiec ja to zrobie ;-)

Ja osobiście polecam pegaso 650. Ma czasem swoje humorki jak to włoszka ale za to jaki temperament :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ejj no zapomniałeś o jeszcze jednym porządnym motorze jakim jest pegaso no wiec ja to zrobie ;-)

Ja osobiście polecam pegaso 650. Ma czasem swoje humorki jak to włoszka ale za to jaki temperament :-D

Praktycznie to samo co Bmw F650 Funduro tyle że można wyrwać młodsze roczniki w tej samej kasie co BMW. No ale i trudniej jest to odsprzedać. Ja Bmw F650 Funduro mam jeden sezon i do momentu zmiany opon na enduro ten motor był dla mnie bezpłciowy .... Załozyłem kostkę i całkiem inny motek :D . Co prawda Katowice to nie Bieszczady ale na kostkę znajdzie się ścieżka . No i motek siedzi mi coraz lepiej i dostał 2 dni temu tanbak z pokrowcem na cały bak. Jutro podeślę fotkii..... Także chopie myśl i jak dla mnie w tej kasie to bierz Bmw Funduro ..

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pegaso to prawie to samo, a jak wiadomo to to "prawie" robi dużą różnicę - że aż nie jest to to samo - prawie nie to samo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robi dobrze pisze, od Funduro właśnie zaczela sie rewolucja w stajni BMW, gdyby nie ono to nie byloby malego gs-a i calej jego rodziny. Motocykle dzielą się na dobre i kiepskie, wiek nie ma tu wiekszego znaczenia.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eFka jest fajna nawet ;) dzisiaj troszku w terenie

a52e66fa6d40.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Majac taki budżet jak Twój nie kupiłbym ani F650 ani TA600, Wolałbym dozbierać i kupić albo już F650GS albo Dakara. Ewentualnie poszukać coś jeszcze. Motorów w tej kasie jest już trochę tylko trzeba się określić w kwestii co do potrzeb :)

Co jest w TA skomplikowane/dodatkowe w serwisie? Np gaźniki i ich synchronizacja i ich "opieka" :D W F650GS czy Dakarze ten problem odchodzi. ;) Można się licytować itd ale TA, choć sprawdzona to już stara konstrukcja jak i F650 (bez urazy). Dołóż kasę i szukaj już moto na wtrysku :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dołóż kasę i szukaj już moto na wtrysku :)

Dokladnie!

tak samo zrobiłem szukając F650 wystarczylo dolozyc 2 tys i inny motek jest :) czyli GS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, zwłąszcza ta synchronizacja gaźników jest upierdliwa ;)

Może dlatego, że w eFce jej po prostu się nie robi ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coby nie robiło się z tymi gażnikami to trochę na forum o tym jest a o wtrysku można zapomnieć.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coby nie robiło się z tymi gażnikami to trochę na forum o tym jest a o wtrysku można zapomnieć.

Amen :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i przy gaźniku najczęściej da się własnoręcznie podłubać, da się nawet zrobić że robi buuuuuuuuuuuuuuuu enenenenenenene buuuuuuuuuuuu i do trójki szuka przyczepności, palii dychę ale urywa łeb, przy wtrysku - nie ma szans :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja już wole wtrysk, głowę na swoim miejscu i mniej dłubania ale tobie życzę powodzenia. :D Ludzie maja różne potrzeby, nie mi je oceniać. ;)

Edytowane przez Tomasz
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×