Skocz do zawartości
mario282

BMW F 800 GS 2012

Recommended Posts

Motocykl nie wystawiany poza forum BMW650GS i BMWF800GS wolę żeby znalazł właściciela na forum i użytkowany zgodnie z przeznaczeniem i wyposażeniem.

Witam jak w tytule kolega sprzedaje motocykl BMW F 800 GS z 2012r w najładniejszym malowaniu biało niebieskim moto ma przejechane do tej chwili 21 tyś km i jest mega zadbane i pewne z super wyposażeniem. Motocykl jest serwisowany w ASO BMW na co są kwity książka itp. Motocykl odbył trzy większe wycieczki 1 właściciel do Rumunia, Włochy dojechał na przyczepie, Austria Włochu z żoną . Nigdy w życiu nie widział terenu.

Motocykl posiada od 2 lat.

Wyposażony:

- szyba komfortowa Vario Wunderlich regulowana + oryginalna

- gmole wysokie Touratech mocowane do ramy nie do silnika lub jak ktoś woli oryginalne

srebrne BMW pasujące kolorem do stelaża kufrów

- osłona silnika aluminiowa BMW

- kanapa obniżana

- kufry boczne aluminiowe wraz ze stelażem oryginał BMW z rączkami Touratech do

przenoszenia

- kufer centralny GIVI duży

- grzane manetki

- komputer pokładowy

- handbary z podwyższeniem

- poszerzenie stopki bocznej

- opony Metzeler Tourance Next mają przejechane 5 tyś km tegoroczne

Motocykl jest w 100% bezwypadkowy

Dodatkowo posiadam:

podwyższenia do kierownicy 20mm Touratech nigdy nie montowane

Tank Bag Givi EA110

Więcej informacji u źródła czyli właściciel, a mój kolega który jest zabiegany i nie ma czasu na nic i poprosił mnie o opis.

Tel. 515 5jeden5 201 Kornel

Ja ze swojej strony mogę zapewnić że moto jest tip top za co ręczę byłem przy zakupie i znam moto. Mój tel. 5jeden5090681 Mariusz

Cena 32900zł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie sezon się zbliża i nikt nie chce dobrej maszyny nie wierzę.

a może chce zamienić na bmw r1150gs? + dopłata oczywiście Edytowane przez przemekdab

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłoszenie do zamknięcia moto ma nowego właściciela mówi że się zakochał w nim wierzę mu bo jest naprawdę ładny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×