Skocz do zawartości
MysteryX

Pozdrowienia z Mazur

Recommended Posts

Witam.

Chciał bym wszystkich serdecznie przywitać. Planuję w najbliższym czasie nabyć moje pierwsze poważniejsze moto, a wybór padł właśnie na BMW f650gs. Doświadczenie z motocyklami mam niewielkie bo pierwsze zajeżdżone moto to Simson s51 enduro a drugie WSK 125 :cool:. Na forum mam nadzieję znaleźć nurtujące mnie pytania odnośnie najpierw zakupu a później użytkowania cudeńka w postaci Beemki :roll: . Także pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieję na pomoc bardziej doświadczonych użytkowników ;-).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

Chciał bym wszystkich serdecznie przywitać. Planuję w najbliższym czasie nabyć moje pierwsze poważniejsze moto, a wybór padł właśnie na BMW f650gs. Doświadczenie z motocyklami mam niewielkie bo pierwsze zajeżdżone moto to Simson s51 enduro a drugie WSK 125 :cool:. Na forum mam nadzieję znaleźć nurtujące mnie pytania odnośnie najpierw zakupu a później użytkowania cudeńka w postaci Beemki :roll: . Także pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieję na pomoc bardziej doświadczonych użytkowników ;-).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołem, czołem ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzie tam.na tych mazurach mieszkasz i czy masz duze podwórko? :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×