Skocz do zawartości
Hezy

Kupię błotnik-dziób G650GS 2011

Recommended Posts

Cześć, czy miał ktoś przypadek złamania błonnika tego górnego, przedłużenia niby zbiornika. Mnie się to udało przez bezmyślność, siegalem do półki oparlem się o błotnik chyba nawet niezbyt mocno i trach! blotnik na glebie. Czy może pasować z poprzednich modeli ? Gdzie ewentualnie mogę szukać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzi o nr 4.

A przy okazji, bo jestem nowyn użytkownikiem tego motocykla, czy to nie łamie się przy byle upadku?

W modelach z silnikami 700 i 800 górny blotnik zrobiony jest na sztywno z reflektorem, przez co myślę ze jest mniej narażony na kontakt z jezdnią. W moim pędzidle błotnik ten był dziwnie elastyczny, ale jakoś nie zauważyłem żeby był nadłamany. Cześć nr 4 jest nakładką na to co mi się "udało" złamać.

Dziękuję za zainteresowanie, pozdrawiam Henryk.

Potrzebne jest nr4, a 1 jest nakładką w kolorze motocykla. To takie małe sprostowanie do poprzedniej odpowiedzi. Henryk.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego, sprawdź cenę w ASO. Pamiętam że jak szukałem do dużego GS-a to sie okazało że w cenie uzywek kupiłem nówkę sztukę we woreczku :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, martab99 napisał:

Kolego, sprawdź cenę w ASO.

Adyć bmwstore czy realoem i jeszcze kilka innych to właśnie produkty i ceny ASO. Jedynie boxer parts to ceny wyższe  niż w ASO ;)

Co do używek to zgoda - czasem niektóre są droższe od nowych oryginalnych z BMW

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, martab99 napisał:

Kolego, sprawdź cenę w ASO. Pamiętam że jak szukałem do dużego GS-a to sie okazało że w cenie uzywek kupiłem nówkę sztukę we woreczku :)

o ile pamiętam to do 650 dałem stówkę w ASO

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Panowie za szybką reakcje, Pozostało jeszcze zadzwonić do ASO ponieważ nr 46 61 8 543 041 że niby pasuje do F650GS jak również do G650GS  Co wydaje mi się nieprawdopodobieństwem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×