Skocz do zawartości
JacekJ

Poszukuję F650GS Twin w rozsądnych pieniądzach i znośnym stanie.

Recommended Posts

Nikt nie każe, do tego masz GS-a, którego (nie boję się tego słowa) czystą głupotą byłoby teraz sprzedać, zważywszy na to ile w nim zrobiłeś i jak jesteś go pewny. Mnie jednak wydaje się, że pewnych możliwości nie bierzesz pod uwagę bo są nazwijmy to - mało realne przy obecnym stanie parku maszynowego. Nie bierzesz na przykład pod uwagę sytuacji:

Lipiec, żar się z nieba leje niemiłosierny, w Waszym zakątku kraju próżno szukać ulgi, żona mówi do Ciebie w sobotę przy śniadaniu o 8:

- Kurde, ale bym się w morzu wykąpała, a potem plaża... Ech...!

- Kurde, ja też... Pakuj ręczniki!

i 11:30 lądujecie w Krynicy Morskiej czy innym Jantarze. Małym GS-em to średnio możliwe i średnio wygodne (tak myślę), a dużym rzędem - żaden problem :)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo w zimie jest zimo, a z każdym rokiem staje się strszy, a starszemu coraz zimniej, a wtedy człowiek musi ubrać się coraz cieplej, a im grubsze kalesony to trudniej się człowiek rusza, a wtedy marudzi - z każdym rokiem bardziej. Proste :lol:

Jak grubsze kalesony zaczną kolidować z pieluchomajtkami to dopiero będziesz zrzędził :lol: :lol: :lol:

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak grubsze kalesony zaczną kolidować z pieluchomajtkami to dopiero będziesz zrzędził :lol: :lol: :lol:

Na chwilę obecną tylko trochę olewam sprawy, ale i tak mnie przeraziłeś :lol: :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ZWYKŁEGO GS-a, nie Dakara, czytaj Waćpan ze zrozumieniem ;-).

Tero będzie trudne słowo

Faux Pas :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem pomysł zmiany singla na twina to bardzo dobra koncepcja :) Ona jest bardzo dobra ta koncepcja bo na asfalcie moim zdaniem twin jest już dużo lepszy od singla, w jakiś trudniejszy teren oba się tak samo nie nadają ze względu na to, że mają przedni zawias zrobiony z bakłażana a tylny z ciasta ;) ale na szutry, jakieś leśne drogi jak najbardziej.

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek takiego brzydala chcesz kupowac? :/

Zostaw 650 i dokup 1200.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każda sroczka swój ogonek chwali - jak mówi przysłowie, tak i ja wspomnę o Trampku 700.

Idealnie by Ci pasował jako drugi motek. Silniki wytrzymują niewiarygodnie duże przebiegi

więc grzebanie w nim odpada, a reszta to prosta i sprawdzona konstrukcja którą porozkręcasz,

i poskładasz jak będziesz miał ochotę. Na wyjazdy asfaltowe z żoną idealny a i szuterk dasz

radę. Pieniążek też mniejszy. Polecam.

ZWIERZ. Ty spójrz w jakim czasie napisaliśmy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest fajny i dobrze wyposażony r1200 za 20500 na olx

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

He he, JacekJ nawet nie wiesz, że szukasz DL'a. Nie masz ci on żadnej konkurencji w tym przedziale cenowym a wygoda zwłaszcza dla pasażera kolosalna i bezcenna, bo klient z plecaka jest zwykle awanturujący się. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek, Ty nie potrzebujesz zmiany, Ty potrzebujesz drugiego moto, z nastawieniem bardziej na asfalt, w umiarkowanej cenie, z kompletnie innym silnikiem i prostego, tak żebyś mógł sam serwisować, no i takiego na który zapakujesz bambetle, a żona nie będzie musiała się męczyć na kanapce wielkości... kanapki. Ja tu widze jakąś japonię z czwórką w rzędzie. Bandit?

Nikt nie każe, do tego masz GS-a, którego (nie boję się tego słowa) czystą głupotą byłoby teraz sprzedać, zważywszy na to ile w nim zrobiłeś i jak jesteś go pewny. Mnie jednak wydaje się, że pewnych możliwości nie bierzesz pod uwagę bo są nazwijmy to - mało realne przy obecnym stanie parku maszynowego. Nie bierzesz na przykład pod uwagę sytuacji:

Lipiec, żar się z nieba leje niemiłosierny, w Waszym zakątku kraju próżno szukać ulgi, żona mówi do Ciebie w sobotę przy śniadaniu o 8:

- Kurde, ale bym się w morzu wykąpała, a potem plaża... Ech...!

- Kurde, ja też... Pakuj ręczniki!

i 11:30 lądujecie w Krynicy Morskiej czy innym Jantarze. Małym GS-em to średnio możliwe i średnio wygodne (tak myślę), a dużym rzędem - żaden problem :)

Jacek takiego brzydala chcesz kupowac? :/

Zostaw 650 i dokup 1200.

Myślałem nad drugim motkiem szosowym, ale to mnie w ogóle nie pociąga. Gdziekolwiek jestem, jeśli jest czas i możliwość zjeżdżam w bok. Inaczej to dla mnie bez sensu. Poza tym na asfalcie fajnie jakoś oznacza niebezpiecznie. Wyprzedzanie tirów na trzeciego i na zakręcie, prędkość itd. Fajne, ale wolę ograniczać. Wydaje mi się, że Twin to taki mały gs, tylko z lepszym silnikiem. Jeśli się mylę, to zostaje jakjest.

No nie do końca, a Transalp

Każda sroczka swój ogonek chwali - jak mówi przysłowie, tak i ja wspomnę o Trampku 700.

Idealnie by Ci pasował jako drugi motek. Silniki wytrzymują niewiarygodnie duże przebiegi

więc grzebanie w nim odpada, a reszta to prosta i sprawdzona konstrukcja którą porozkręcasz,

i poskładasz jak będziesz miał ochotę. Na wyjazdy asfaltowe z żoną idealny a i szuterk dasz

radę. Pieniążek też mniejszy. Polecam.

Jak mam mieć Trampka jako drugi motek, to mój mi wystarcza.

He he, JacekJ nawet nie wiesz, że szukasz DL'a. Nie masz ci on żadnej konkurencji w tym przedziale cenowym a wygoda zwłaszcza dla pasażera kolosalna i bezcenna, bo klient z plecaka jest zwykle awanturujący się. ;-)

DL mi się podoba, np. Mirkowy, którego oglądałem jest ekstra. Potrzebuję jednak coś bardziej pancernego, zakładam, ze Twin jest mocniejszą konstrukcją, ale powoli zaczynam myśleć, że jednak już mam to co mi trzeba.

Edytowane przez JacekJ
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
He he, JacekJ nawet nie wiesz, że szukasz DL'a. Nie masz ci on żadnej konkurencji w tym przedziale cenowym a wygoda zwłaszcza dla pasażera kolosalna i bezcenna, bo klient z plecaka jest zwykle awanturujący się. ;-)

Musze sie poniekad zgodzic chociaz swojego wlasnie sprzedaje bo mi sie cycata niemra spodobala.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musze sie poniekad zgodzic chociaz swojego wlasnie sprzedaje bo mi sie cycata niemra spodobala.

Zastanów się, niemry są brzydkie. Zauroczenie cyckami minie, spojrzysz na "fasadę" i........... co wtedy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że Icoo miałby w temacie najwięcej do powiedzenia bo on chyba jako jedyny na forum miał zwykłego gs-a, a później twina.

serio? :-D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popieram "całym sobą" Twoją chęć zmiany na twina, bo to fajny motocykl jest, ale jedna rzecz w Twoim "chciejstwie" leży... Twin na pewno nie jest bardziej pancerny niż singiel. Podejrzewam że wytrzymają podobne przygody, ze wskazaniem jednak na singla ze względu choćby na łamliwość plastików, montaż lampy, zegarów i szyby w twinie (łatwo uszkodzić plastikowy pałąk), wieeelki odstający tłumik... Silnik na pewno dużo lepszy ww codziennym użytkowaniu, ale... nie, no, muszę zapytać. Dlaczego nie 800 jeśli twin?? Tylko ze względu na cenę?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

singiel jest zajebisty, maly twin - jeszcze bardziej (zwłaszcza po zmianie przedniego zawiasu na progresy), a w 800 jestem po dziś dzień zakochany ;-D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sugerujesz motocyklowe daewoo? :-D

Jak kupowałem swoje Daewoo sprzedawca Fiata (najlepszego samochodu na świecie, jak twierdził) się z tego nabijał. Jak ojciec kupował u tego gościa Fiata to myślałem, że się zsikam ze śmiechu. Nawet zapalić nie chciał, a i kilka innych fajnych usterek miał zapiętych firmowo. Skończyło się kilkakrotnym nawracaniem do serwisu począwszy od dnia pierwszego.

A ja 3 latka gwarancji i bezawaryjnej jazdy a w tym wszystkie przeglądy gratis, wszystkie materiały eksploatacyjne gratis łącznie z klockami hamulcowymi.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×