Skocz do zawartości
Moto Troter

Co kupić synowi na A2 i dlaczego BMW?

Recommended Posts

a mój 193 kg :D i weź tu bądź mądry

U mnie 194 ale to pewnie kilogram do szacunu na dzielni :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro moj jest najlzejszy to musze albo samemu nabrac wiecej masy albo go obladowac czym sie da tylko zeby wam dorownac...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widać BMW sprzedaje się na kilogramy. .

Jeśli kilogram GS'a kosztuje 250 pln, to wychodzi na ten sam kilogram w suzuki to tylko 150 pln

Cena złomu? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli kilogram GS'a kosztuje 250 pln, to wychodzi na ten sam kilogram w suzuki to tylko 150 pln

Cena złomu? :lol:

Jeśli kilogram w suzuki to tylko 150 pln, to wychodzi na ten sam kilogram GS'a cena 250 pln

Cena frajerstwa? :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena frajerstwa? :lol:

solidna niemiecka stal a nawet plastik :-D
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
za stary jest na motorynkę i za ciężki .

Jak to za stary i za ciężki :) dodam że ujeżdżaliśmy brynkę w ten weekend , Ja na foto byłem najmniejszy z jeźdźców :)

6611e234d35c8d9a2d199d633571a24e.jpg

Przepraszam MT za spam ale nie mogłem się powstrzymać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motorynkę mamy i to M-1 (rarytas). To co widać na foci to już jakaś późniejsza mutacja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt to jakiś składak ale jest , jak to pomaluje i lekko przerobię to dla syna będzie w sam raz :) Ale sprzęty były zacne nie to co teraźniejsze chinole :) Powodzenia w poszukiwaniach sprzętu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co w nich było zacnego bo nie pamietam ? to że były polskiej mysli techniczno-technologicznej , czyli zrobione z tego co zostało po produkcji zbrojeniowej w nowej dębie i innych miejscach kraju ? to że były było jedynym plusem ;-) , reszta było szajsem do kwadratu - to sie nie prowadziło prosto bo nie mogło na tym zawiasie z kanalizacji i ramie zrobionej na kowadle . reszta jest milczeniem - to było dziwadło a że nie było innej alternatywy /chyba że alternatywy 4.../ to szło jak woda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja miałem motorynkę. Jeździłem i naprawiałem w kółko. A tłok np. wymieniałem pod sklepem z częściami i wracałem sprawną do domu. To był nałóg, kto co dorwał, Ogara, Simsona, bez znaczenia, byle jeździć.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie Jacku ,byle jeździć i chciałbym żeby to wróciło .

Jak się sprzęt zagrzał to się robiło przerwę i jechało dalej...i tak czas pięknie mijał...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I jak poszukiwania MT ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na razie młody ze względów ekonomicznych krąży wokół Hondy NC700.

Edytowane przez Moto Troter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mario, młody jak sama nazwa wskazuje jest młody, gdyby to ode mnie zależało, ba, gdyby to był mój młody, nie krążyłby wokół niczego co ma więcej niż 250, bez dyskusji, albo by zapierdalał tramwajem.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb, a Ty uważasz, że na 250 nie można sobie kuku zrobić??

Najważniejsze jest to co ma młody w głowie... Podejrzewam, że skoro MT szuka młodemu motora, to wie co robi i wcześniej młodemu w głowie wszystko poukładał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Manioora, zakładam że masz dzieciaki? Nie wiem ile "młody" MT ma lat, mój starszy ma 16 i możesz mi wierzyć, nie jestem na tyle stary żeby nie pomiętać co miałem we łbie gdy byłem w jego wieku. Oczywiście, każdy dzieciak jest inny i kazdy rodzic jest inny, więc nie oceniam, wyrażam opinię o sobie i swoim młodym, każdy robi co uważa. A kuku to można nawet na rowerze sobie zrobić, kwestia skali i procentu ryzyka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie... Młody ma 8lat. Tydzień temu dostał swój pierwszy motorek. Jak ja miałem 8 lat to dziadek zamiast Wertels oryginal kupił mi rometa ogara 205.

Ja po prostu nie chcę nikomu odradzać, bo każdy wie jaką drogą iść, zna swoje dzieci i wie czego się po nich spodziewać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

słabo , to nie jedzie i ciągle trzeba wachlować biegami .

Wiem, jechałem tym dziwolągiem. Wersja z DCT jest przyjemniejsza bo nie trzeba samodzielnie wachlować i pilnować obrotów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sprzedałem nc700x bo machanie biegami gdy obroty są max 6000 jest tak denerwujące że nie wytrzymałem . dynamika od 100/h jest żadna na każdym biegu , dct jest zdecydowanie przyjemniejsze . ale wtedy nie wiem czy nie skuter ;-) lepiej kupic - jedzie podobnie . może coś z gamy f800s/st/r lub twin 650 ? to juz jedzie całkiem przyjemnie , mało pali i ogólnie mozna to kupić w sensownym stanie za relatywnie niewielki pieniądze . i nie piszę tego dlatego ze kupiłem st , tylko dlatego że to fajne motocykle . pomijam 800gs bo to nie ta liga cenowa ale pozostałe są tańsze lub wręcz tanie . a przyjemność z jazy wieksza niż nc700 ;-) .

oczywiście myślę o wersji zdławionej , takie sie trafiaja .

a na początek jakaś cebula cb500 ? kolegi syn juz dorósł do A więc ładna będzie do sprzedania - stara bo 98 ale nowe opony i napęd , 5500 pln .

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja na początek (po zdaniu prawa jazdy) miałem hondę cbf 250 i całkiem sobie chwalę - przyjemnie się tym jeździło, fajne do nauki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mt03? Chyba na A2 sie lapie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×