Skocz do zawartości
Moto Troter

Co kupić synowi na A2 i dlaczego BMW?

Recommended Posts

Zaczynamy nową dyskusję na temet co kupić tylko teraz nie dojdziemy do transalpa

bo wszyscy wiemy ze MT wie ze tylko DL

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MT, zależy od wzrostu, wagi, umiejętności i oczywiście kasy. Efka lub mały GS są super na początek. Naprawdę wiele wybaczają, ale to już są normalne motocykle, nawet jeśli zdławione. No i wybór w beemek dostępnych na rynku (z odpowiednią adnotacją w dowodzie) nie jest zbyt duży.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak mały gs to tylko g bo wszystkie f mają 50 kucy, a to już za dużo. Ja bym celował w nową tenerkę, zajebiście wygląda i daje radę w terenie.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Small Teresa to dobry wybór w teren ale może synu Marku bardziej się widzi dziczenie po mieście.

Sprecyzuj Marku preferencje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Small Teresa to dobry wybór w teren ale może synu Marku bardziej się widzi dziczenie po mieście.

Sprecyzuj Marku preferencje

Może w ogóle coś więcej. Nowe czy używane, budżet jakiś i cokolwiek co może mieć wpływ na wybór marki, modelu ... ( np. parametry kierownika :) )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy ja mogę też otworzyć swój wątek? Też nie wiem co kupić, ale boje się, że Wasz zimowy potencjał dyskusyjny się już wyczerpał :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czy ja mogę też otworzyć swój wątek? Też nie wiem co kupić, ale boje się, że Wasz zimowy potencjał dyskusyjny się już wyczerpał :drinkbeer:
Dawaj, fajnie się takie wątki czyta przy czipsach i piwie :-D .
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ucinam spekulacje na temat DL,a którego zna bardzo dobrze i jeździ na nim 2 razy lepiej ode mnie.

Wzrost 182 waga 60 kg.

Jeździ nieźle w gymkhanie więc trochę pojęcia ma. W terenie raczej nie jeździ przynajmniej jeszcze.

Na moto pewnie pojedzie jeszcze trochę gymkhany i codziennie kilkadziesiąt kilometrów do szkoły itp. Zapewne zacznie śmigać turystycznie w obrębie kilkuset kilometrów.

Budżet do 10 tysi chyba że tatko dopłaci bo będzie warto.

Rozpatrywał Suzuki GS500 lub Tenerę.

Edytowane przez Moto Troter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wzrost 182 waga 60 kg.

Wykapany tatuś....

A tak na serio, to możliwości pewnie sporo. Ja się nie znam, ale koledzy na pewno podsuną sporo pomysłów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MT , a Ty co rozpatrujesz dla niego ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy ja mogę też otworzyć swój wątek? Też nie wiem co kupić, ale boje się, że Wasz zimowy potencjał dyskusyjny się już wyczerpał :drinkbeer:

Spoko chłopie, dołączą inni, mniej udzielający się dotychczas. Na początek Twojego wątku bez wątku moja (i pewnie nie tylko) opinia: większość z nas i tak skończy na 1200 GS (ja już skończyłem), pozostaje jeszcze 1200 RT ale to ponoć już emerytura :D .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaczynam nie rozumieć tego forum.

Forum marki BMW, pacjent pyta co ma kupić z wyraźnym wskazaniem, że chodzi właśnie o tę markę.

A jak na razie odpowiedzi dotyczą: tenery, tenery, DLa, Trampek

I ktoś tylko skromnie wspomniał o serii G

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaczynam nie rozumieć tego forum.

Forum marki BMW, pacjent pyta co ma kupić z wyraźnym wskazaniem, że chodzi właśnie o tę markę.

A jak na razie odpowiedzi dotyczą: tenery, tenery, DLa, Trampek

I ktoś tylko skromnie wspomniał o serii G

Zaszedłeś tu dzień po moich urodzinach sześć lat temu, znasz wszystkich, przywaliłeś 6000 postów i Ty piszesz że nie rozumiesz tego forum?!

Jacek, ja Cie proszę :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może Zika Virus?

Przynajmniej nie ma się co martwić tylnym amorem, za jednym razem wymienisz cztery uszczelniacze, jeden olej i ogień na tłoki (tłok) :-D

A że na 17'' to i skrętny być musi

a sądząc po tylnej zębatce to i na koło pójdzie, absolutnie :lol:

12573871_1244539015561229_3765243230086472422_n.jpg?oh=777b80ba0b0af0b603eb48a9f959544c&oe=56FC0F94

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za dyche?

Znajdź mi taki to wezmę dwa :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak mi się na oczy rzuciło z rana , piekny .

za dyche to wybór jest dość niewielki - nie wiem czy koniecznie beemwu . są starocie albo rzęchy. 48 koni ma tylko seria g a tam za dychę nie ma nic . nic co jeździ i nie wymaga drugiej dychy . ja bym kupił duke 390 , np odkupił tego którego sprzedaliście i poczekał na normalne prawko - wiekszy wybór .

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najbardziej uniwersalny byłby SERTAO ale nie ten budżet. No i na gymkhanie to go trochę słabo widzę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

duke się mieści , ma teoretycznie 43 konie , natomiast jest to wersja zdławiona fabrycznie /jakkolwiek to nie brzmi / i z katalizatorem . widziałem wykres z hamowni na leonie po zmianie map w serwisie ktm-a , tam było ponad 55 kucy .

mam takiego pomysła zrobienia hybrydy na bazie duke-a 125 . czyli motor z 390 reszta zostaje ;-) , już nawet prawie kupiłem dowalonego przodem z 2015 roku , ale pan ze szczecina sprzedał ;-) - nie był to MT ... . taki pomysł na dłubanie na zimę - zawsze można zrobic normalnego 390 po naprawie/wymianie ramy na nową . rama 3 koła w sklepie po rabacie , robota własna przyjemna . wszystko pasuje tylko kolor ramy jest inny .

o serii G beemki pisałem że to nie ten budżet - poza tym na razie obdarowany nie będzie robił terenu ;-)

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×