Skocz do zawartości
kiziol23

[K] Gmole górne i dolne do Dakara 2001 r.

Recommended Posts

A teraz zobacz foto wyzej i znajdz roznice...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest do góry nogami? Wszystko pasuje. A jak nie to trytkami ją i z głowy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jezeli tak to ok, po prostu mnie to ciekawi jak oslona sie trzyma. Ale raczej swojej na ta nie zamienie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jezeli tak to ok, po prostu mnie to ciekawi jak oslona sie trzyma. Ale raczej swojej na ta nie zamienie.

Tak naprawde to żadna filozofia bo takich fotek na forum i w necie z zamontowanymi gmolami jest od groma. Wystarczy odrobina chęci, żeby znaleźć. Twoja sprawa co zrobisz. Ja już pisałem na temat gmoli w kilku wątkach. Było o rozwiązaniach w zależności od potrzeb, typach mocowań, przydatności na codzień.

Naprawdę nie rozumiem w jaki sposób nabiłeś ponad 1k postów i sie nie orientujesz w podstawowych kwestiach...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie to ciekawi ja sie to pod silnikiem przykreca?

Jak to są takie jak ma Ven to do du.y ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mutomb na telefonie takie szukanie nie nalezy do przyjemnych.

Posty postami, nie wszedzie bywam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pod silnikiem jest miejsce do przykręcania płyty i tego "koszyka". Na środku jakby, dwie śrubki szóstki.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy do montażu tych gmoli aka 'koszyka' będę potrzebował jakiś dodatkowych śrub? czy przykręca się je na te, co już są przy GSie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy do montażu tych gmoli aka 'koszyka' będę potrzebował jakiś dodatkowych śrub? czy przykręca się je na te, co już są przy GSie?

Ta górna co przechodzi przez ramę jest dłuższa. Taką przynajmniej dostałem w komplecie od producenta.

Około 1cm dłuższa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi co jakiś czas ucho od dolnego mocowania gmola przy osłonie silnika puszcza na spawie. Ludzie z Człuchowa i okolic ludziom z Kujaw zgotowali ten los :lol:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi co jakiś czas ucho od dolnego mocowania gmola przy osłonie silnika puszcza na spawie. Ludzie z Człuchowa i okolic ludziom z Kujaw zgotowali ten los :lol:

Jak dajesz w piz.ę to tak masz :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta górna co przechodzi przez ramę jest dłuższa. Taką przynajmniej dostałem w komplecie od producenta.

Około 1cm dłuższa.

Ta przechodzaca przez rame oryginalna ma 60mm. Bylem w castoramie, 70mm nie bylo wiec stanelo na 80mm, bo na oryginalna ni chuchu sie nie dalo ich przykrecic.

Do tego okazalo sie ze na te oryginalne torxowe 3 srubki od plyty pod silnikiem tez sie nie da przykrcic gmoli, wiec jutro skocze po jakies dluzsze. No i dostep do tej gornej srubki od plyty przy montazu gmoli jest prawie zaden, torxa sie tam nie wcisnie, wiec wymienie ta, albo i wszystkie 3 srubki na jakies z inna glowka, ktora da sie zlapac od boku, a nie z okraglymi glowkami jak w torxie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Da sie złapać wszystkie srubki jesli beda dluzsze ale sposobem. Pierwsza wkrecaj ta od czoła właśnie powoli dopychając gmola w stronę silnika :).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×