Skocz do zawartości

Recommended Posts

BMW F650GS DAKAR \'02 26tyś idealny Poznań Grunwald • OLX.pl.html

jak w temacie - może kogoś zainteresuje

Sprzedam mój ukochany Dakar - bo kupiłem większy R1200GS Adv icon_smile.gif

więcej przeczytacie na OLX

http://olx.pl/oferta/bmw-f650gs-dakar-0 ... dJe7J.html

Polecam , stan idealny, bez usterek, gotowy do sezonu icon_smile.gif

BMW F650GS DAKAR - najlepsza wersja F650GS z jednym z najbardziej udanych silników Rotax- max niezawodności - te wersje startowały w rajdzie Paryż-Dakar.

Po pierwsze dlaczego sprzedaję ? ....odpowiedź jest na jednym z ostatnich zdjęć :) - razem z kolegą bawiliśmy się w dwa Dakary i przyszła pora na zmiany. Kolega kupił R1200GS ..więc ja też zmieniłem na R1200GS:) Teraz stoją 2 motocykle w garażu i brak miejsca na auto - dlatego go sprzedaję :)

Kupiłem go jakieś 5 lat temu ze stanem licznika około 16 tyś ...obecnie ma 26tyś - i jest naprawdę w idealnym stanie. Założyłem do niego gmole Heeda, tankbag Oxford, kufer centralny z oryginalnym mocowaniem Givi, kufry boczne aluminiowe wzmacniane - niewielkie ale bardzo wytrzymałe - można z nimi jeździć na stałe,nie są zbyt szerokie w jeździe miejskiej i bardzo wytrzymałe (silniejsze niż nieco delikatne oryginały aluminiowe BMW). Rok temu wymiana opon na TKC80 - kostka ale także do jazdy na asfalcie - byłem na nich w zeszłym roku na BMW GS Trophy na mazurach i są obecnie w bardzo dobrym stanie - jeszcze kilka tysięcy km przed nimi. Do kompletu dokładam ogyginalne opony Metzeler Tourance w dobrym stanie - jeśli ktoś preferuje takie do jazdy po asfalcie. Motocykl latem po pełnym przeglądzie (filtry oleju powietrza olej i dodatkowo uszczelniacze przednich amortyzatorów- potem zrobiłem nim tylko około 1000km na wyjazd na mazury,tak więc obecnie nie ma potrzeby żadnych przeglądów czy wymian oleju. W 100% sprawny. Nie wymaga żadnej naprawy czy regulacji - to nie jest motocykl na handel. Wszystkie elementy są całe, nie miał żadnych wypadków ani uszkodzeń ! To moja kochana zadbana zabawka, na którą przyszła pora na zmianę - kupiłem większy i cięższy R1200GS Adventure :) Polecam go z czystym sumieniem. Koledzy którzy spotkali mnie na kilku zlotach BMW pewnie mogą to potwierdzić. Jestem lekarzem i dbam o sprzęt !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak w temacie - może kogoś zainteresuje

Sprzedam mój ukochany Dakar - bo kupiłem większy R1200GS Adv icon_smile.gif

więcej przeczytacie na OLX

http://olx.pl/oferta/bmw-f650gs-dakar-0 ... dJe7J.html

Polecam , stan idealny, bez usterek, gotowy do sezonu icon_smile.gif

BMW F650GS DAKAR - najlepsza wersja F650GS z jednym z najbardziej udanych silników Rotax- max niezawodności - te wersje startowały w rajdzie Paryż-Dakar.

Po pierwsze dlaczego sprzedaję ? ....odpowiedź jest na jednym z ostatnich zdjęć :) - razem z kolegą bawiliśmy się w dwa Dakary i przyszła pora na zmiany. Kolega kupił R1200GS ..więc ja też zmieniłem na R1200GS:) Teraz stoją 2 motocykle w garażu i brak miejsca na auto - dlatego go sprzedaję :)

Kupiłem go jakieś 5 lat temu ze stanem licznika około 16 tyś ...obecnie ma 26tyś - i jest naprawdę w idealnym stanie. Założyłem do niego gmole Heeda, tankbag Oxford, kufer centralny z oryginalnym mocowaniem Givi, kufry boczne aluminiowe wzmacniane - niewielkie ale bardzo wytrzymałe - można z nimi jeździć na stałe,nie są zbyt szerokie w jeździe miejskiej i bardzo wytrzymałe (silniejsze niż nieco delikatne oryginały aluminiowe BMW). Rok temu wymiana opon na TKC80 - kostka ale także do jazdy na asfalcie - byłem na nich w zeszłym roku na BMW GS Trophy na mazurach i są obecnie w bardzo dobrym stanie - jeszcze kilka tysięcy km przed nimi. Do kompletu dokładam ogyginalne opony Metzeler Tourance w dobrym stanie - jeśli ktoś preferuje takie do jazdy po asfalcie. Motocykl latem po pełnym przeglądzie (filtry oleju powietrza olej i dodatkowo uszczelniacze przednich amortyzatorów- potem zrobiłem nim tylko około 1000km na wyjazd na mazury,tak więc obecnie nie ma potrzeby żadnych przeglądów czy wymian oleju. W 100% sprawny. Nie wymaga żadnej naprawy czy regulacji - to nie jest motocykl na handel. Wszystkie elementy są całe, nie miał żadnych wypadków ani uszkodzeń ! To moja kochana zadbana zabawka, na którą przyszła pora na zmianę - kupiłem większy i cięższy R1200GS Adventure :) Polecam go z czystym sumieniem. Koledzy którzy spotkali mnie na kilku zlotach BMW pewnie mogą to potwierdzić. Jestem lekarzem i dbam o sprzęt !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:) ... chciałem podkreślić tylko, że nie handluje motocyklami - są koledzy, którzy kupują śmiecie, troche je czyszczą i sprzedają jako w super stanie. Sam się z tym zetknąłem jak kupowałem swojego Dakara kilka lat temu .... i niestety teraz kiedy szukałem R1200GS.

Poza tym bycie lekarzem zobowiązuje do zachowania pewnego poziomu przyzwoitości - jak piszę, że jest w super stanie to biorę za to odpowiedzialność :)

Pozdrawiam kolegów :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:) ... chciałem podkreślić tylko, że nie handluje motocyklami - są koledzy, którzy kupują śmiecie, troche je czyszczą i sprzedają jako w super stanie.

Koledzy piszesz ... Więc pewnie najwięcej kolegów masz lekarzy :lol:

Spoko, spoko ... nikt Ci nic nie zarzuca. Przemek napisał o swojej obserwacji - na tej samej zasadzie jak bycie policjantem, prawnikiem, nauczycielem .... nie gwarantuje nieskazitelności. Pewnie w większości przypadków tak, ale niektórzy "siedzą". Życie ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Jestem lekarzem i dbam o sprzęt", no to akurat oczywiste nie jest

No, dba o sprzęt - szczególnie na dyżurach ;)

Bo "sprzęt" ma tylko jeden, a motocykl zawsze może zmienić ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak egzemplarz zadbany to myślę że cena zaporową nie jest ;-)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdybym szukał Dakara , pewnie bym go kupił .

Mały nalot , gwarantowany ...

No i właściciel dba o sprzęt , nad czym się zastanawiać ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ile km jest z Bydgoszczy do Poznania? ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ile km jest z Bydgoszczy do Poznania? ;-)

Też lubię pytać o różne pierdoły na forum, ale bez przesady. Sprawdź na mapie.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na tej samej zasadzie jak bycie policjantem, prawnikiem, nauczycielem .... nie gwarantuje nieskazitelności. Pewnie w większości przypadków tak, ale niektórzy "siedzą". Życie ... ;)

To tak jak widzę "auto od kobiety", to nigdy nie wiem czy to zachęta czy ostrzeżenie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ile km jest z Bydgoszczy do Poznania? ;-)

Tyle samo jak z Poznania do Bydgoszczy ;p

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×