Skocz do zawartości
Pawel

Suzuki wzywa do serwisu

Recommended Posts

Korporacje wcale nie są skore do ujawniania takich wpadek. Ostatni przykład mamy ze słynnego VW. Dali dupy jak nikt dotychczas z tymi spalinami.

Poza tym często akcje serwisowe służą właśnie budowaniu autorytetu firmy, co wielokrotnie uskuteczniała Toyota udowadniając dodatkowo tym samym, że ich metody kontroli produkcji są najlepsze na świecie i sprzedając to know-how za ciężkie pieniądze różnym frajerom w postaci filozofii ISO.

Poza tym zanosi się kolejna pasjonująca wizyta w serwisie. Już się nie mogę doczekać gdyż jestem na liście. :-D

zobowiązani pranie są do zgłaszania usterek związanych z bezpieczeństwem (jest ustawa o bezpieczeństwie produktów), sprawa VW to trochę inna bajka, myślisz, że Europejski standard emisji spalin jest ustalany z troską o ochronę środowiska?

Moim zdaniem to głównie ochrona europejskich producentów samochodowych (głównie niemieckich) przed tanimi pojazdami z Azji, takim samym rykoszetem dostali w USA, nie tylko oni tu kombinują, oni dali się złapać.

Dziwi mnie trochę Twoje rozgoryczenie korporacjami, one robią dokładnie to czego od nich rynek oczekuje, rynek czyli my społeczeństwo, mają dostarczać tanich produktów, w wielu wypadkach te rzecz robią ludzie, którzy nie lubią swojej pracy, żyją weekendem, co dobrego może z tego wyjść? Można się przekonać wizytując restaurację, gdzie kucharz jest na etacie, nie cierpi swojej pracy i marzy o byciu pilotem.

Życzę smacznego, może Ci się przydać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można się przekonać wizytując restaurację, gdzie kucharz jest na etacie, nie cierpi swojej pracy i marzy o byciu pilotem.

Za wysokie loty ;)

Wystarczy mechanik co nienawidzi smaru i marzy o tym, żeby być kucharzem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I co z tego, że jest ustawa? Ustawa ustawą a życie życiem. Ponieważ korporacje nie mają żadnych oporów żeby truć klientów to w dupie mają różne ustawy lub kombinują jak je obchodzić. Pieniądz rządzi światem, nie ma innych priorytetów. Wyniki trzeba jakoś wykręcać.

Swoją drogą coś ostatnio Suzuki nie ma do mnie szczęścia. :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I co z tego, że jest ustawa? Ustawa ustawą a życie życiem.

No właśnie! Jest ustawa więc dałem linka, ale w życiu tego nie przeczytam.

Strasznie stałeś się ostatnio MT nerwowy i podejrzliwy. Zwróć uwagę, że od czasu jak wyszło, że Twój DL ... nikt się nie śmieje, a jedynie Ci współczują - może w to nie wierzysz, ale niektórzy posiadacze BMW mają ludzkie cechy ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem wyluzowany jak nigdy a podejrzliwy jestem z natury i postrzegam rzeczy od innej strony niż chce propaganda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę że raczej tworzysz własną propagandę i Bezgranicznie w nią wierzysz.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słyszałeś o projekcji? ;-)

Gdzieś czytałem, że ktoś tutaj jest wyluzowany ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystkie motki, puszki ... to kupa złomu na kółkach. Różni je cena i czasem kolor. BM'ki i DL'le też. My to wiemy, a Ty dalej swoje. Ktoś coś o projekcji? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja to jestem ciekawy jaki motor byłby najpopularniejszy jakby cena nie miała znaczenia, powiedzmy kosztują tyle samo :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma czegoś takiego jak najpopularniejszy motor. Jeden woli asfalt, inny off, jeden ma 2,00 m i 150 kg inny 155 i 50 kg wagi. Każdy musi wybrać motocykl uwzględniając swoje preferencje i możliwości.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma czegoś takiego jak najpopularniejszy motor. Jeden woli asfalt, inny off, jeden ma 2,00 m i 150 kg inny 155 i 50 kg wagi. Każdy musi wybrać motocykl uwzględniając swoje preferencje i możliwości.

"uwzględniając swoje preferencje i możliwości".... i budżet.

ja jestem ciekawy jaki motocykl byłby najpopularniejszy (sprzedawanych w największych ilościach) jakby to ostatnie nie miało znaczenia :)

przepraszam, że nie wyraziłem się wystarczająco jasno

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje typy to : Hayabusa, Kawasaki ZZR 1400, Yamaha YZF R1, BMW S1000 RR ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje typy to : Hayabusa, Kawasaki ZZR 1400, Yamaha YZF R1, BMW S1000 RR ;-)

To nie jest pytanie: jakie znasz motocykle, ale jaki .... ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarku napisze wprost, według mnie uwzględniając preferencję rzeszy młodych motocyklistów, którzy dopiero co odebrali (lub jeszcze nie) prawo jazdy to jeden z powyższych.

Ale zawsze można zrobić ankietę i poznać opinię innych użytkowników w tak niezmiernie ważnej kwestii.

Ja uwzględniając MOJE preferencje i możliwości głosuję na : HONDA CB500X ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarku napisze wprost, według mnie uwzględniając preferencję rzeszy młodych motocyklistów, którzy dopiero co odebrali (lub jeszcze nie) prawo jazdy to jeden z powyższych.

No teraz zrozumiałem. Mnie to tak trzeba wprost ... :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe co wybrał by Jarek?

1. Harley?

2 CCM?

3 Goldas?

:)

Coś kiedy pisał o x-country... Moze to lepiej by do "quiz" wrzucic? :) :beer:

Zapomniałem w opcjach wpisac

4 DL?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja myślę, że Jarek czeka aż mercedes zacznie robić motocykle ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja?

Hm.... Nie jest to proste pytanie. Goldasa nawet napasionego z pewnością nie. Ścigacza - nawet z Moto GP też nie.

Najbardziej coś z klasyków i to pewnie strych klasyków. Szprych to podstawa. Może jakiś Indian? Na razie myślę ....

A ja myślę, że Jarek czeka aż mercedes zacznie robić motocykle ;-)

Mercedes to paść. Od czasu 124 nie ma niczego sensownego, ale jeżeli już w tym temacie to Porsche 911 z początku produkcji, a może Ford T, albo Bugatti ... ? Myślę ... ;)

Ten jedyny? :shock: Jeden to się nie da.

Lew zrobił zebranie wszystkich zwierząt na polanie.

Kazał aby zwierzęta podzieliły się na dwie grupy

Ładne po lewej

mądre po prawej

Zwierzęta się rozbiegły część na prawo część na lewo tylko ŻABA została na środku

Lew pyta - a ty żaba co ??

a żaba na to - przecież się nie rozerwę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"uwzględniając swoje preferencje i możliwości".... i budżet.

ja jestem ciekawy jaki motocykl byłby najpopularniejszy (sprzedawanych w największych ilościach) jakby to ostatnie nie miało znaczenia :)

przepraszam, że nie wyraziłem się wystarczająco jasno

Może taki, który byłby najdoskonalszy technicznie w swojej lidze ;). To ofk logiczne wytłumaczenie i tyczy się tych dla których moto jest narzędziem. Zostaje jednak cała masa dla której jest to kolejny przejaw lansu i pokazania że "stać mnie na więcej". Jeśli każdego będzie stać na wszystko to żaden, bo nie będzie czym się lansować ;).

Jest jeszcze opcja DL - ponieważ każdy bez względu na lans będzie chciał mieć legendę ;)

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×