Skocz do zawartości
JacekJ

F650GS 2004 rok, gmole, kufer, stelaż, sakwy Crosso.

Recommended Posts

W związku z ogromnym zainteresowaniem, postanowiłem trochę obniżyć cenę, na 10.500zł. Parę stówek w tą czy w tamtą nie robi mi większej różnicy, więc jeśli ktoś będzie zainteresowany, możemy spróbować się dogadać. Motek jest w naprawdę bardzo dobrym stanie, po wymianie wszystkiego co tylko było trzeba, oraz kilku rzeczy profilaktycznie. Nowy napęd, oleje, filtry, klocki, opony to sporo kasy, którą zazwyczaj trzeba władować w motek po zakupie. Tutaj to wszystko jest świeżo zrobione. Zdjęcia z tankbagiem wrzucę jak zrobię, bo zapomniałem o nim wcześniej.

Tankbag dodatkowo posiada bardzo duże elementy powiększające go w górę oraz przezroczysty pokrowiec przeciwdeszczowy. Na wierzchu jest odpinany mapnik, bardzo użyteczny.

SAM_3233.JPG

SAM_3235.JPG

Edytowane przez JacekJ
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyznam się, że jestem "zielony" ale zainteresowany. Kuszące ale trochę spory przebieg. Czy w przeliczeniu 75000 mil na kilometry to 120 tysięcy? Muszę się zastanowić. A czemu w milach? Sprowadzony z USA?

Edytowane przez KaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczytaj posty Jacka, motek przeszedł gruntowna weryfikacje i dostał masę nowych części. Nie rozleci sie po kilku tys.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie czytam, dlatego piszę, że jestem "zainteresowany" z tym, że muszę z tym "się przespać". Zastanawiam się czy wszystkie te oferty na otomoto z 20 - 40 tysiącami przebiegu są realne i na ile % realne?

Edytowane przez KaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie czytam, dlatego piszę, że jestem "zainteresowany" z tym, że muszę z tym "się przespać". Zastanawiam się czy wszystkie te oferty na otomoto z 20 - 40 tysiącami przebiegu są realne i na ile % realne?

Mój trampek z 2009 ma nalatane 26000 km, a Jacka motek szczerze polecam.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motek sprzedany, temat można zamknąć lub zostawić. Przed sprzedaniem przywróciłem konfigurację zawieszenia do fabrycznych standardów i kupiłem wczoraj nowy akumulator, bo mój 5-cio miesięczny odmówił współpracy (za dużo kwasu mi się chyba w piachach wylało). Motek pozostaje w forumowym kręgu, z czego jestem raczej zadowolony.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh tez?

Wszystkiego dobrego w takim razie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh tez?

Wszystkiego dobrego w takim razie.

Wszystkiego dobrego Raby!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×