Skocz do zawartości
arkady

Kupię chłodnicę do F650 GS 2006 r

Recommended Posts

Szukam chłodnicy do GS 650 z 2006 r, najlepiej gdyby była z wentylatorem, może ktoś wie, gdzie mogę takową nabyć ???

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeszukaj Allegro w tę i z powrotem, powinieneś coś znaleźć, najczęściej z rozbieranych sprzętów. Gdzie indziej raczej trudno. Można też kupić w BMW, ale ceny wręcz paraliżują :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko uważaj, bo albo mnie kolega nie zrozumiał, albo chciał mi sprzedać gumy na podnóżki kierowcy za 150 zł komplet plus przesyłka.. :shock: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powiedzcie mi czy tą chłodnicą jest wszystko wporzo, oczywiście kierując się zdjęciem i czy pasuje do GS-A z 2006 r

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pietro jak nabęde chłodnicę z wentylatorem mój mogę Tobie dać tyle że ma wyłamaną jedną łopatkę, ale działa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Troszkę ma po przyginane blaszki chłodzące, kanały wodne chyba całe, trudno powiedzieć czy nie cieknie?

A czy pasuje do GS - jeszcze nie widziałem chłodnicy z GS.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pietro jak nabęde chłodnicę z wentylatorem mój mogę Tobie dać tyle że ma wyłamaną jedną łopatkę, ale działa

Ooooo Arkady rewelacja!! Pisze sie nawet z wyłamaną łopatką. Mi w wentylatorku poszła cewka popękala i pipa. mam kilka biegunów teraz :lol:

a co do chłodnicy to jesli masz mozliwośc ją sprawdzić osobiście to dam Ci namiar na miejsce w 3miescie gdzie tylko chłodnice naprawiają. byłem tam z moją jak mi pierdykneła bo płynu nie wlałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×