Skocz do zawartości
Vrzasqn

Kupię F650GS dla Amazonki

Recommended Posts

Witam,

jestem zainteresowany kupnem BMW F650GS dla Amazonki, cena do 9-10 000pln. Wskazane: ABS, grzane manetki. Mile widziane: obniżone zawieszenie / siedzenie, halogeny. Niekoniecznieczne: kufry (chyba że aluminiowe), opony "nufki", bajery, gadżety. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie + ościenne. Kolor - bez znaczenia. Ważny stan techniczny czyli nie zakatowany ;)

OLX, allegro i otomoto sprawdzone, ale może coś mi umknęło albo jakaś perełka czeka na forum ;)

Edytowane przez Vrzasqn

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja sie pogubiłem Ben to Jacek czy Jacek to Ben ;)

taptarapta

https://tapatalk.com/shareLink?url=http%3A%2F%2Ff650gs.pl%2Findex.php?/topic/9288--BMW-F650GS-aka-Czarny-Wacek&share_tid=9288&share_fid=82905

BMW F650GS aka Czarny Wacek

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisałem w skrócie , że Jacek ma do sprzedania motocykl .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też coś takiego bym szukał najlepiej pomorze i okolice:))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Arthurr zdaje się ma coś takiego.

No mam :) Ale już z kolegą, zdaje się, rozmawialiśmy mailowo, poszły zdjęcia i opis ;) Tyle że kolega ma do mnie z 500 km :/

Edytowane przez arthurr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ten z Sieradza, czarny za 11400,- z 2006r, chyba od kogoś z forum?

Jest na olx.

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To i ja swój zareklamuje :P

http://f650gs.pl/top...-gs-abs-2007-r/

Do motka posiadam komplet niższego zawieszenia (elementy przedniego, tylny amortyzator, centralka i stopka boczna)

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

odległość nie jest przeszkodą jak jest dobry towar ;-)

Cześć. Fakt odległość nie ma znaczenia :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ten z Sieradza, czarny za 11400,- z 2006r, chyba od kogoś z forum?

Jest na olx.

Raczej nie ale byc moze cos mi umknelo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No mam :) Ale już z kolegą, zdaje się, rozmawialiśmy mailowo, poszły zdjęcia i opis ;) Tyle że kolega ma do mnie z 500 km :/

Odległość jednak ma znaczenie ;) a moto niczego sobie, szkoda że nie bliżej bo może bym się przekonał po "macaniu" i jeżdżeniu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ile wzrostu ma luba?

ja mam 164, normalne siedzenie i obniżone na lagach - jak mam bagaże to stawiam całe stopy, jak nie mam to powiedzmy, że pół.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

166 cm żywej Amazonki więc podobnie - kwestia długości nóg ;) generalnie fajnie gdyby znalazł się już jakiś motek z obniżonym zawieszeniem, ale to kwestia gustu - jak się będzie dobrze trzymał między nogami to może nie będziemy obniżać zawieszenia i siedzenia, może gdzie uda się po taniości znaleźć obniżone siedzenie, zobaczymy. Na razie ujeżdża po parkingach i bocznych drogach mojego GS800... bez siedzenia ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obniżenie zawieszenia w małym GS to wymiana tylnego amortyzatora i części przedniego zawieszenia. Przynajmniej tak robi fabryka. W inne wynalazki nie wnikam. Najtaniej oddać kanapę do tapicera.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przy takim wzroście absolutnie nie musisz ruszać zawieszenia. Siedzenie wystarczy aż nadto. Monika ma dokładnie tyle samo, zaraz po zakupie singla ściągnęliśmy niskie siedzenie bo miało być lepiej, testy trwały pół dnia i... zdecydowała że zostawia standard, bo co prawda mniej sięga do ziemi, ale w jeździe jest jej wygodniej na standardzie. Bez obaw więc - da radę :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ania ma 164 i jedyne co jest zrobione to skręcony tylny amor.

Przy czym nigdy nie daję na minimum

Nawet na lagach nie jest opuszczony

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obawiam się jednego.... Dałeś jej pojeździć 800-ką... Lepiej od razu szukaj twina... ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej to ją naucz jeździć ;-) kanapą się można zamienić lub zrobić u tapicera, ale z takim wzrostem trochę techniki i nie będzie potrzebowała zmian ;-) docelowo zamierzam podnieść na lagach moto do normalnej wysokości, ale jeszcze się muszę nauczyć jeździć ;-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napalona jest na 650 wiec na pierwszą dwukółkę wystarczy. Ale jak już zacznie śmigać to może faktycznie trzeba będzie rozglądać się za twinem. Na razie czekam aż zniknie strach z oczu i zastąpi go ognik z napisem "jeszcze" ;-) Ale parcie na jazdę jest, a to najważniejsze ;-) A kanapa czy zawieszenie to rzecz gustu i ... grubości podeszwy albo wysokości szpilek :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ja tam nie wiem, ale mnie bardziej się podobała jazda 650 singlem niż twinem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No proszę. ...

Ale ja też miałem mieszane uczucia w ujeżdżaniu twina vs. singiel

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×