Skocz do zawartości
klansman

(S) Skoda Octavia II Elegance, kombi 1.9 TDI 2007 - sprzedam

Recommended Posts

Jak temacie sprzedam Skode Octavie II z 2007 r. kombi kol czarny. Skoda przejechała prawie 190 tyś km, i chyba na prawdę tyle. Mam ją od 2011 r (ok. 124tyś). Jestem drugim właścicielem, auto polskie salonowe. Właśnie się myje, jak się umyje to zrobię foty i wrzucę. Auto sprawne, raczej zadbane, raczej bez niespodzianek, może tylko taka że ma nieco podniesioną moc od dwóch lat. Aktualnie do tymiany rozrząd (części: pompa wody, pasek, napinacz OM dokładam). 2 komplety kół, zimowe na stalowych felgach `15 Continental ContiWinterContact TS850 lato alu Skody `15 opony Continental albo Michelin(nie pamiętam) jedno sezonowe. Wyposażenie wersji Elegance, el. szyby, klima dwustrefowy climatronic, komputer, zintegrowane radio, czujnika parkowania (przód+tył), wodotryski na reflektorach.

Ubezp do połowy marca br, przegląd do sierpnia 2016r. Niedawno przegląd olejowy + wszystkie filtry( paliwa, powietrza, oleju i kabinowy). Napełniona, odgrzybiona i ozonowana klimatyzacja w grudniu 2015r.

Mogę polecić, jak ktoś szuka skody to warto. Foty wieczorem lub jutro. Auto bezwypadkowe, choć moja żona miała trzy lata temu "kolizję" i wymieniałem maskę, zderzak +błotnik z przodu - foty po kolizyjne zamieszczę.

Chyba wszystko, jeszcze dwie rzeczy...najważniejsza i też ważna. A właściwie trzy , o które zawsze ktoś pyta...nie jestem handlarzem a autem jeździła żona. Sprzedaję bo nabyłem spontanicznie inne. I cena chyba coś ok 20tyś.

Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aha, nic nie stuka, nic nie puka:).

Oleju nie bierze, nie kopci po odpalaniu.

Niemiec nie płakał jak sprzedawał bo dupska w niej nie woził;).

Z chęcią bym się zamienił na jakiś motocykl, ale żona mi nie pozwala, wiec tylko wymiana na zasadzie auto za gotówkę mnie interesuje.

Książkę serwisową prawie jak teczkę Bolkową, mogę dostarczyć z dowolnie wybranym interwałem przebiegowym;). W poważnie do momentu zakupu przeze mnie czyli do 2011 r. i ok 124 tys serwizowana w Skoda Olsztyn, a następnie już nie jako long life wg wskazań kompa , tylko co 15 tyś we własnym zakresie.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co to za kolizja, jak nawet do chłodnicy nie doszło? :P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×